Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

lubkaeck
3. nov 2008

Chantalle - ja som bola velmi akcna uz ako 15ska 😀 😔 😀 a praveho som nabalila v 17tich a sme spolu stale, po skole sme sa zostahovali dokopy a pred tromi rokmi sa vzali 😀 ja som chcela diet skor, ale on nie. No a potom ked prislo na lamanie chleba a prisli sme na to, ze SPG je zly tak si to vycital, ale aj tak si myslim, ze je teraz vhodna doba 😀 😀 😀 Ale som sa rozpisala 😀 No a tu nechut k masu, to by som dnes nezniesla - ja som totiz dojedala kacicku zo vcera, az za usami som sa oblizovala 😀 😀

ixi
3. nov 2008

aahojte kocky myslim na vas stale len dajako nestihzam ist na kona

labus
3. nov 2008

cantalle 🙂 🙂 🙂 🙂 no radšej nič nepoviem ale sa teššššíííím už to tu masí prepuknut a totálne naplno kedy máš krvičku?
Lubka no tá kámoška musela mat šok 😀 😀 😀 a ozaj tie prsia ma tak strašne bolia že už som si dnes dala do mesta podprsenku čo mám na cvičenie a taku pohodlnu a vždy mi bola volnejšia a ledva som sa do nej zmestila 😀 😀 a ked som sa vyzliekala tak mi stavali vlasy dupkom tak ma boleli 😀 😀 😀

chantalle7
3. nov 2008

lubka - no super tak to si teda naozaj akcna a hlavne verna 🙂 ja som mala teda relativne dost znamosti ale myslim ze som rada ze skoncili
s MM sme od 1/2004 a pred rokom sme mali svadbu a je nam spolu fajn...
😀
inokedy by som ti povedala mnam mnam ale teraz bllllllllllllllleeeeeeeeee 😝 tak sorraaaaaaaaaac 😔

labus
3. nov 2008

ahoj ixi no práve som ta spomínala ako sa máš?

chantalle7
3. nov 2008

labus na krvicku idem v piatok dufam ze pre peknu spravu na vikend

s tou podprdou som na tom ako ty vsetky moje ma tlacia a teraz nosim jednu taku co som si kupila pred cca 5 rokmi ked som bola dost pribrata a kedze som potom schudla tak som ju prestala nosit ale zato teraz mi je zase ako uliata 😀 😀 tak tak budeme sa mi zvacsovat...ale tento problem mam aj s nohavicami vsetky ma tlacia na pase....ale skor na tom co bolo niekedy pasom ....ale ku podivu teraz ma o tesiiii 😀 😀 😀

ixi
3. nov 2008

ale nic moc a vy sa tu ako mavate

labus
3. nov 2008

ixi ty jedna teraz som mrkla čo píšeš v inej téme ty nás nečítaš že,pohladaj si sobotu ráno som písala urivok z knihy a tam píšu že uhneizdovanie končí v týžden ked má dojst mrcha tak to nevzdávaj moja

chantalle7
3. nov 2008

ahoj ixi tak ty mas krvicku 1 den predomnou 😀 😀 😀 ako sa citis mas nejake priznaky

labus
3. nov 2008

chantall tie nohavice su aj u mna tak ale ja tom mám ešte s toho OPU take brušisko ako v 5 mes. 😀 😀 😀

ixi
3. nov 2008

ja som mala mrchu uz dostat takze nic a nemam ziadne priznaky az nato ze ma dnes picha vajecnik ako po opu 😖

chantalle7
3. nov 2008

ixi nepis len do inej temy prid aj k nam ved si nasa krvna skupka a hlavne nasa oktobrova stimulka....z toho co pisu baby si nejaka smutna ale presne ako pisu baby nevzdavaj to a hlavne nerob zbytocne testy ktore su aj tak na prt!!! vydrz 6-teho je tu o chvilu....

ixi
3. nov 2008

ja som sa teraz prihlasila a testy uz nerobim neviem naco

chantalle7
3. nov 2008

ixiiii co je s tebou neplackaj preco to vzdavas? co sa stalo???? no tak daj tomu este sancu .....ixuuusik no tak zlaticko nebud smutna

ixi
3. nov 2008

a ty sa mas ako priznaky su?

chantalle7
3. nov 2008

no neviem ci su to priznaky ale dufam v to boli ma sice brusko ako pred M ale snad je to uhniezdovanie, okrem toho ma bolia prsia, obas sa mi chce vracat a dnes som pridala ze sa mi hnusi maso
ixi a nepovies co sa deje? dostala si mrchu alebo co sa stalo?

lubkaeck
3. nov 2008

Ixi -no tak takyto negativizmus 😠 😠 chces bitku????

Chantalle - tiez nepojdem do hlbky, to nie je do tejto temy 😀 MM som verna 🙂

ixi
3. nov 2008

nedostala som mrchu zatial ale odkedy som mala ten negativny test tak tomu uz neverim...

chantalle7
3. nov 2008

ixi dnes som tu pisala o tom ze test je naprt kamoska caka dvojicky a urobila si 3TT a vsetky boli neg. prve co mi zakazala bolo TOTO - ziadne komercne informativne testy ! tiez sa zbytocne zdeptavala a nakoniec ma teraz brusisko s dvojickami
takze vobec nerob test a hlavne sa na neho nedrz!!!!!!!!!!!to vobec nic neznamena

ixi
3. nov 2008

uvidime co krvicka chantale odmeraj si kolko mas telesnu teplotu 😉

ixi
3. nov 2008

ked je zvysena aj to je priznak 😉

chantalle7
3. nov 2008

nie IXI ja nic nerobim len si uzivam vsetky zmeny ktore na sebe vidim a tak sa nebudem ani merat ani testovat ja budem cakat svoj dnik tj. piatocek tam sa vsetko dozviem 😉
a to iste urobkaj aj ty ved je to za chvilu tak sa drz a hlavne mysli pozitivne lebo taketo nervy co si robis z jedneho blbeho testu ktory je bez zaruky urcite tebe ani babu-etkam neppomozu
takze DRZIM PALCEKY A HNED DAJ VEDIET budeme cakat na tvoju radostnu spravicku 😉 😉 😉

ixi
3. nov 2008

ok 😉

chantalle7
3. nov 2008

no tak sa mi pacis este usmev na tvaricke a uz budem spokojna 😀

ixi
3. nov 2008

😀 😀 😀

chantalle7
3. nov 2008

😀 tak to ma byt tak pekny vecer idem sa upelesit k telke a MM

ahojte babulky a drte sa vsetky

ixi
3. nov 2008

pa 😀

lubkaeck
3. nov 2008

A vy ste sa kam podeli vsetky?

luly3
3. nov 2008

ahojte všetkým 😀 😀 😀 no ja mam taku smolu že vždy ked sem prídem
tak tu nikto nieje ☹ ☹ ☹

lubkaeck
3. nov 2008

No nikto tu nie je 😒 MM mi vykrikuje, ze vela jem 😀