Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

luly3
1. dec 2008

neboj bude a dojde ja som ti ju poslala a ona povedale že
pojde k tebe a ku mne sa vrati až za 9 mesiacou 😉 tak
potom ju aj ty niekomu pošli kto ju bude potrebovat 😉 😀

labus
1. dec 2008

endzii mne moj doky povedal,že po stimulke je ešte telo take naštartované tak by ti snád malo dojst na čas neboj

endzi30
1. dec 2008

ahojky labus....uz som chcela odiist, ze idem nieco pokuchtit, bo som hladna jak vlllllcek 😀

ale mne stale vzdy meskala MS a plus po tychto hormonoch ju v decembri ani neocakavam 😠 😠
ale zbytocne si budem hlavu laamat, bud pride alebo priide neskor! 😀

a v stredu ides labus do Brna s TM, ze?

labus
1. dec 2008

ano endziii a máme aj doprovod kedže je Robo chorý od piatku MM mu slubil že može íst s nami na výlet on totiž malý chce to mimi asi ešte viac ako my 😀 😀 😀 a ked počuval ako som sa bála íst a tak asi si chce byt istý že tam aj pojdem 😀 😀 on je riadne číslo náš krpec a 17.12 máme ten sud o adopciu dnes nám došiel papier tak nám drž palce a 18.12 idem na konzultáciu do Heliosu Marin no aby som sa na PN nenudila a ešte kopec iných vyšetrení 😀 😀 aby mi rýchlo ubehol čas a bol február 😀 😀
a dobru chut teda ked ideš papkat 😉

labus
1. dec 2008

endzi ja stále vynechám písmenko Robko tam má byt ved ROBO mu nepoviem ani ked ma riadne naštve 😀 😀

labus
1. dec 2008

jáj a to predvolanie na sud MM napísali rok narodenia 1899 dobré čo? riadnu relikviu mám doma a ešte aj dieta chce mat to bude rekordman 😀 😀 😀 v takom veku 😀 😀

labus
1. dec 2008

že Marin 😀 😀 sa picnem 😀 😀 😀 sa ponáhlam a take blbosti 😀 😀 😀 smolíííííím

endzi30
1. dec 2008

😀 😀 😀 no vidim, ze tvoji chlapci su celi besni za babaaatkom....asi fakt viac ako ty 😀 😀 😀

jasne ze myslim na teba, pozajtra a aj 17. a 18. decembra....ten suud urcite dopadne vo vas prospech, ved preco by nemali 😵 🤐

kedze mas PN, tak pobehaj fakt co sa da...treba to vyuzit 😉 potom si uz budes pekne vklude IVFkovat 😀 😀

no jo, idem papat, lebo som cely den nic nezhltla, a co som prisla teraz domov, tak hned za pociitac vas pociiitat a nieco napiisat......este sa staviiim 😀 😀 😀

zatial cmuky babulky 😉 😵 😵 😵

luly3
1. dec 2008

labus aj ja budem držat palce 😉 😉 😉 😉

endzi30
1. dec 2008

😀 😀 😀 😀 kludni ma laaabus mozes volat ENDI.......ked uz tak luuubis vynechaavat piismenka 😀 😀

takze Robko je uz taky stary ??? 😀 😀 😀 no ina sranda 😀 😀 😀

ty si kukaj na prsty chichichi 😀

luly3
1. dec 2008

že ENDI haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa som sa pobavila
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

endzi30
1. dec 2008

no sa nesmej, aby z teba laabus nespravila LUY 😀 alebo LUL, alebo zeby ULY? 😀 😀 😀

endzi30
1. dec 2008

no to je strasne....tu sa zastavit na sekundu znamena trkotat 2 hodiny vkuse 😠 😠 😀 😀 😀 😀
sa neda odlepit od monitora!!

ale hlad je hlad...uz ma brucho boli....ryychlo idem nieco natlacit 😀 😀 😝

papaaaaaaa uz fakcicky, HOOOOWK nateraz 😀 😀 😀

labus
1. dec 2008

endzi Robko nie to MM jeho predvolali 😀 😀 😀 no ja kiksujem tu ale tá sudna pracovníčka MM akeho stareho sparvila 😀 😀 kolegine sa rehotali na pošte ako dive že mooooc dobre vyzerá na svoj vek 109 rokov 😀 😀

endzi30
1. dec 2008

ehm.....ziadne cicky fakcicky.........je vam jasne ze som myslela FAKTICKY 😀 😀 😀 😀

HOWK po druhe 😀 😀

labus
1. dec 2008

ja vám dám nejake pekné sktatočky 😀 😀 😀

labus
1. dec 2008

endziiiiiii a luly 😀 😀 😀 😀

kikina666
autor
1. dec 2008

endzi a kedy ides na ten KET ? endzi pride neboj ... to ti hovori ta prava co ju nahanala az po antarktide 😀 aby konecne dosla ... cervene vino a vana alebo este lepsie sauna

luly no nazdar uz som dozehlila

luly3
1. dec 2008

endi xixi ty maš čo o tych písmenkach hovorit 😝

kikina666
autor
1. dec 2008

labus ahoj

som tu len na skok idem makat .. zehlim ako das

luly3
1. dec 2008

kiki pod aj kumne požehlit 😀

labus
1. dec 2008

och kiki aj ja som žehlila teraz sa chichoceme na tom predvolaní a že prečo idem na IVF ked MM má 109 rokov 😀 😀 no aj ja padám

kikina666
autor
1. dec 2008

no vyzera ze uz som dozehlila, kosele boli suche ale ostatne este mokre ..... 😀 tak sa idem ucit anglinu a potom nemcinu slovicka

labus
1. dec 2008

kiki nepletie sa ti to?no každopádne sa uč a večer dojdeš?

luly3
1. dec 2008

kikina ty naša šikulo nepreuč sa 😉 😀

kikina666
autor
1. dec 2008

labus keby si vedela ako sa mi to pletie ... to by si neverila ... po nemecky, po anglicky vsetko jedno ... to moje dieta bude asi genialne ... ked bude pocut anglictinu a nemcinu tak mu to hadaqm nalezie do hlavy a nebude sa musiet trapit s jazykmi tak ako ja

no moc sa mi do toho ucenia nechce, anglictinu kuknem dnes
a nemcinu si zoberiem do roboty

labus
1. dec 2008

kiki ty a Zuzali budete mat teda študovane detičky hmmmmmmmmmmm len pekne študuj a ked sa ti narodia budu plakat trojjazične paráda nie? 😀 😀

zuzali
1. dec 2008

Ahojte, teraz mám toho stráááááášnš veľa, ale prajem vám úspešné dni a hádam, vás niekedy dočítam 😀 😀 😀

Na všetky čo máte pred sebou dôležité dni, myslííííííííííííííííííííííííííííííím 😵 😵 😵 😵 a držím plačeky 😉

... a jasné, že myslím aj na ostatné, fakt mi veľmi chýbate, ale mám teraz školu a keď prídem domov, ešte varím a potom padne mŕtva do postele ☹

ale o týždeň som tu s vami každý deň 😀 😀 😀

a teraz ešte pravideľná dávka 😉
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

labus
1. dec 2008

zuzaliiiiiii ahoj šetri sa a boskaj babulky aj ty tu chýbaš ale si vzorná zásobáren víruskou trošku šlohnem 😀 😀 a ostatne nech si vychutnaju kočky

zuzali
1. dec 2008

labus, pusinky od vás dostávajú každý deň 😵 😵 a už sa neviem dočkať toho utz 15.12. 😀 😀 😀

Naozaj sa budem snažiť prísť každý deň aspoň dozásobiť vírusmi, ale som fakt unavená, takže týždeň vydržíme bez seba 😉

len som chcela, aby ste vedeli, že na vás nekašlem 😅 😅 😅 😅