Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

luly3
3. dec 2008

dvoch 😅 😅 😅 😅
ja som chcela až 3 ale embriologička povedala že
určite tolko nie lebo je tam potom velka pravdepodobnost
trojčiat 😀 😀 😀 😀
hm ale pri dvoch zasa možu byt aj štvorky, nie????
no me by stačilo aj jedno jedine 😀 😀 😀 😀 😀

luly3
3. dec 2008

utekam preč paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

ritulka
3. dec 2008

paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaacko

lubkaeck
3. dec 2008

Ahojte je tu niekto?

Luly - to je super, ze zajtra uz transfer 😉 Tesim a drzim palec 😉

Zuzali - ako skola? Skuky mas uz urobene? 😉 A fazulky sa maju ako?

Kiki - pichas, pichas? 😀

Labus - uz si doma z Brna? Co Ti povedali?

Kejli, Endzi a vsetky ostatne, zelam pekny vecer 😉

Ja som bola vcera v CAR - brali mi krv na protizrazave faktory - vysledky o dva tyzdne, budem si volat. Objednana som na dalsie sedenie na 8.1. - cize Silvester bude rusny 😀 😀 (ved bude posledny s alkoholom na dlhu dobu 😀 😀 ) a rozpravali sme sa o Prednisone, vsetko mi pekne povysvetlovala, potom budem asi uzivat aj nejake extra vitaminy na predpis - bola velmi zlata 😉 Vraj si mam v klude uzit sviatky a ze na novy rok sa do toho pustime 😀

lubkaeck
3. dec 2008

Kiki - sorry ja som zabudla, ze este len Provera ide, ale neboj, ani sa nenazdas a budes ako hrkalka 😀

Luly - no inak som sa pobavila na tom Tvojom hafanovi 😀 😀 😀 😀

Zuzi - tak teda studuj 😉

Chantalle - gratulujem k srdieckam, ci uz su dve alebo tri, len nech ich pekne zdrave donosis 😉

Dicinka - ako tehula? Dufam, ze je vsetko oki 😉

Dior - cauuu, dufam, ze sa mas dobre, ked uz si sa ukazala 😉 😀

lubkaeck
3. dec 2008

A sem uz ozaj nikto nechodi? ☹

labus
3. dec 2008

ahoj kočky tak som konečne doma

lubkaeck
3. dec 2008

labus no hura, ako?

vika34
3. dec 2008

ahojte všetky,tak ako labus,čo si sa dozvedela?
Info .pre endzi,konzultácia má byť až 19.12. tak potom napíšem výsledok,ale u nás vládne veľmi napätá situácia,tak neviem 😀

labus
3. dec 2008

Lubka tak ta nenechám v januari samu začnem aj ja hned ako v januari dostanem mrchu nechcem velmi jasat štastím ideme skusit nativ s tým,že ak nebudem dobre reagovat tak to stopneme a februar klasikuš IVF ale určite v Brne doky je mladý ale moc sa nám pozdával zdása nám že aj napriek veku vie čo hovorí a robí a hlavne sa nám nesnažil nanutit veci ktore nepotrebujeme proste mali sme pocit,že nám chce pomoct a aby to aj finančne nebolo hrozne dohodli sme sa,že nemusíme chodit všetko budeme preberat emailom moj doktor mi bude robit UTZ a odbery a len mu zavoláme a on rozhodne vždy další postup.Tiež u nich nedavaju antibioticke kritie,že len ked sa im zda že má žena nejaký výtok tak pre istotu ale mne hodinu pred OPU pichnu zinat na kritie lebo sa smial že v žiadnom prípade nechce aby sa to stalo znova . Dost vela s nami kecal pošlem mu výsledky z imuna tu prvu spravu som mu prefotila tak som dostala pochvalu že pekne som sa dala povyšetrovat a podla výsledkov potom rozhodne či nasadí PREDNISON alebo niečo ine alebo to bude o.k.

labus
3. dec 2008

Lubka budem potrebovat ten menopur na januar tak ak mi ho predáš budem štastna ako blcha a dojdem ta pozvat do maxu na kafičko

labus
3. dec 2008

no a robil mi UTZ amala som folik 17mm a vravel že by ma mohol kludne na piatok zavolat na punkciu až vonku mi došlo že bože ved sme to mohli risknut čo už
NATIV 10,000kč +1000čk jedno vajičko ISCI a narkoza 7000kč

labus
3. dec 2008

som dost unavená tak ma všetko možno nenapadá kludne sa pítajte ale moj dojem je velmi dobrý

lubkaeck
3. dec 2008

Labus - jasne Menopur mas u mna v chladnicke, je mu tam fajn a caka na teba 😉 Som rada, ze si spokojna s doktorom a kedze si to cvakas, tak je to jedno kde to je a ked chce takto pekne vyjst v ustrety je to super. Velmi sa tesim 🙂

Vika - ahoooj, co sa deje manzel sa niecoho boji?

lubkaeck
3. dec 2008

Labus - tak to budeme ina trojica - ja, Ty a Kikina 😀 😀 😀

labus
3. dec 2008

ved to nemožem vás nechat samé ale fakt by ma nenapadlo že január jaj len sa bojim tešit

vika34
3. dec 2008

ako myslíš lubka či sa niečoho bojí? 😒

lubkaeck
3. dec 2008

Vika - vies ked je u vas dusno a mate ist zase do centra.

Labus - mne by bolo bez Teba smutno 😉

labus
3. dec 2008

budem brat Clostilbegyt 2 tab. ráno a 2 večer od 2 DC a 7 den sono ak budem reagovat tak pridáme Menopur a potom cetrotide vravel že je to natív ale silnejší prisposobený mne ale že s tým clostilbegytom maju dobre skusenosti že býva tak 5 vajok ale že aj ked budu tri tak to bude fajn ked mám jeden vaječník al že určite sa to oplatí skusit

labus
3. dec 2008

Lubka ved to a čo ja potom vo februári sama ako prst.... takto je to super bože budem od dnes dohovárat mojej schránke nech reaguje a mám taký vnutorný pocit že to bude fajntak dufam

lubkaeck
3. dec 2008

Labus - no fajn, uz mas lieky a ani nie su take strasne drahe 😉 A inak aj ja mam taky pocit, ze to uz tentokrat vyjde, uzijem si sviatkovanie s rodinou po siestich rokoch a potom otehotniem. uz sa tesim 😉 A Ty tiez musis byt tehula, kto nam prvorodickam bude radit a "fukat" kolienka ked budeme vystresovane? 😀

vika34
3. dec 2008

máme ísť znovu na konzultáciu,lebo dr.sa chce rozprávať s MM ,ten nesúhlasí s KET a DOKTOR zase nesúhlasí s IUI,ja nesúhlasím s IVF s PIGD,takže každý s niečím nesúhlasí ,bude to veľká komédia 😀 ,dusno je u nás od posledného potratu,myslím,že sme do PIGD vkladali všetku nádej a sme sklamaní a MM neverí ,že bude otcom a vkuse to doma rozoberá a mňa to nebaví počúvať ,tak preto je dusno,ale verím ,že to časom prejde 😔

labus
3. dec 2008

Lubka moja velmi rada vám budem radit a fukat kolienka a dufam že to bruško porastie nám všetkým trom kočky to tu pekne rozbehli tak naskočíme nie? 😉 aj ja sa teším že si užijem sviatky a... jáj to budu pekne vianoce

vika34
3. dec 2008

tak ja popravd vôbec nemám pocit,že už budú Vianoce,ideme hned v januari prerabať kúpelku,tak asi to tento rok nebude veľmi o darčekoch,nemáte tip,čo kúpiť Vikuške?

lubkaeck
3. dec 2008

Viki - tak budete musiet najst nejaky kompromis 😉 a kde je vola je aj cesta a kedze vlastne vsetci traja chcete to iste, tak sa dohodnete 🙂 Vikuske? Vobec netusim, nemam deti a ked idem nejakemu dietatu nieco kupovat, vzdy zavolam mamicke (toho dietata) a ta mi poradi 😀 😀 tak mozno Ti brnknem 😉

Labus - ja sa tesim tiez na Vianoce, akurat som zamiesila druhe cesto na medovniky, tak zajtra to tu bude vonat ako na Stedry den 😉

vika34
3. dec 2008

ja ani nepečiem,homeopat hned ako ma zbadal mi zakázal cukor/pribrala som síce 8 kg,ale stále to nie je úplná tragédia/tak nebudem piecť,ked jesť nemôžem/ved nie som až taký masochista/ 😀
Keby som si vedela poradiť sama ,tak vás tým neobťažujem,ale topánky bez nej sa nedajú,na oblečko tiež nie,hračky to už je za nami,takže som zufalá 😀 😀 😀

lubkaeck
3. dec 2008

Viki - a co nejaku knizku?Alebo nieco co ju bavi, nejaky konicek tak k tomu nieco a ak sa to neda vybrat bez nej tak skus jej zohnat z obchodu nejaku darcekovu poukazku a ona si potom pojde vybrat. Ved to je uz velka slecna, tak to asi moze byt 😉

lubkaeck
3. dec 2008

No idem do spacov 😨 zajtra ma caka velke pecenie, ale budem aj tu tak dufam, ze tu niekto bude 😉

DN vsetkym 🙂

vika34
3. dec 2008

dakujem za radu ,dobrú nôcku,pá všetkým

endzi30
3. dec 2008

kuk dzifcata 😉

no zasa tu maaaame polnoc a ja tu 😀

lulyyyyyyy, no toooolko embryskov maaas...joooj sa teskam aj s tebou 😉 od zajtra uz budes tehu hihihi, budem mysliet na teba, ty herecka jedna 😀 😀 a havinko betar ti kradne dobrotky 🙂 ...viem ze si sa baaala, ale taaaaaak som sa nasmiala, aspon sa koonecne dosyytosti vyspal 😵

labusik...no vidiiis to, presne som vedela, ze budes ocarena z toho Brna 😉 a ze uz v januari na to ides, no bombastik fantastik....presne ako lubka pise, uzite si vianoce pekne a potom sup sa hor sa do tohooooo 😀

lubka a ten prednison budes papat? ci az po vysledkoch krvicky, ci ako? sakra, o vas sa tak pekne staraju a so mnou tu nic nerobia 😠 😠 ach jo.......tak ci tak, aspon budete s labuskou na tom rovnako casovo, a saaamoska ja budem na vas dohliadat 😀 😀 a kiki bude mat OPU az v januaari? som myslela, ze jej to stihnu este v decembri 😉 no tak budete SVATA TROJICA 😀 😀 😀

viki, ty mas teda problem co kupit malej a ja zasa co MP 😠 😠 to mam teda ovela horsie, sakris...uz som mu dnes povedala, ze nech si nacarbe na liistocek, co by si zelal a nieco z toho vyberiem...preeesne ako keby Jeziskovi piiisal 😀 😀 takze zasa ocakavam nejaku odbornu literatuuru, DVD, alebo zasa nejaky dalsi elektronicky blud do domacnosti 😀 😀

tinka, a ty ako moja? nebojkaj ze ta brusko boli, bud si uz embryska pochutnaju na tebe, alebo ho mas este bolave po OPU....takze veeeeeeget, piaaanko....vsetko je goood 😉

kiki guten taaag 😉 len sa pekne drf sloviiicka, ja robim presne to iste azanat a za par dni si nepamatam ani jedno 😀 😀 ehm, este otazocka... takze aj ty si brala asi ten Estrofem pri KETe, alebo take nieco s tym estrogenom, hej? len sondujem, co kto papkal......a ty Lubka? ci este nevies co ti asi daju, asi ti povedia az po vysledkoch, hm?

takze tot vsjo na zaaaver dnesneho vysielania....vcera som nemohla zaspat asi do 5, MP piilila drevo, a mna kazducky ''chrap'' privaadzal do sialenstva.......ale zasa je pravda, ze som si vcera fukla o 17:00 v skole kaaavu, tak mi treba 😠 takze idem ta het, do hajan...snad dnes MP zmeni aspon vyysku toonu pri chraapani, nech to nemam stale to iste 😀 😀 😀

papaaaaaaaa, dobru nocenku......a pozdravujem vsetkych bobkacikov v bruskach Zuzali, Chantalle, Ixi aaaaa aj Tinki-Winky

😵 😵 😵