Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

labus
8. dec 2008

Luly nádhera 😉

luly3
8. dec 2008

labus povec 😉

jáááááj baby mne akosi stale teču tie slzy asi sa očička potrbuju
vyplakat že???

kikina666
autor
8. dec 2008

majka11 dakujem, snad uz konecne to vyjde

labus no lenze to na mna vsetko dolieha, ked si zoberiem ze sme mohli byt uz 3 a teraz budem mat velmi tazke vianoce , ten potrat ma zlozi ... preto ani nechcem ziadne vianoce robit ... v podstate neni pre koho

orsulka ja do kupelov nemozem ist ... nastupila som do novej roboty a neviem si predstavit co by sa dialo keby som isla do kupelov, aj tak som uz vsetkym v muzovej partii na smiech ze nemame deti ... myslia si o mne ze som psychopat lebo sa nechcem priblizit k ich detom, lebo im to nedochadza ze po tych 2 potratoch mi to nerobi dobre, tak ma vsetci povazuju za debila

kikina666
autor
8. dec 2008

luly to je super prajem ti aby si ich uz nepotrebovala

labus to budu hrozne vianoce pre mna

labus
8. dec 2008

Kiki tak to su debili oni ked to nechápu a nie ty na nich kašli ono vieš ludia čo take niečo neprežili to ani nepochopia 😉

labus
8. dec 2008

Kiki moja terba to brat tak že stimuluješ a uspešny koniec sa blíži nedepci sa takto lebo to ti nepomože na to aby si pekne reagovala na liečbu potrebuješ byt v pohode .Kiki dokelu ved nemožu byt take hrozne ked po vianociach máš pred sebou velikánsku nádej aspon skus to trošičku optimistickejšie brat 😉

kikina666
autor
8. dec 2008

no ved to ale ked sa musis s nimi stretavat vies ake to je ... a moj muz to akosi nechape, uz mu minule povedal nas znamy nech serie na partiu, ze nase manzelstvo je dolezite a ked mi to ublizuje naco ma tam nuti ist , ked mi to strasne ublizujem, ked mi niektori ludia strkaju deti na ruky .. nech sa prilepi ... ale chlapi su nechapavi a ten moj je rozmaznany mamickin milacik ... a lezie mi tym strasne na nervy

kikina666
autor
8. dec 2008

labus si zober ze by sa bolo na vianoce mohlo narodit a stedry som mohla travit v porodnici ... a co mam miesto toho .... iba slzy a trapenie a nie je dna kedy by ma to nenapadlo moji dvaja anjelici

luly3
8. dec 2008

kiki nas chlapi nepochopia nevedia čo to je oni to tak nedokážu citit

labus
8. dec 2008

Kiki ja neviem moja ja som sa takto vždy strašne trápila pre všetko ale len ma to vyčerpávalo a zhoršovalo sa mi zdravie a trpela som len ja a nie tý druhý a z odstupom času som došla na to že je to blbost sa takto trápit proste je lahšie je to brat s rezervou a povedat si o dotyčnom ty si tupec a mna nenaštveš 😉 a ver lepšie je povedat ludom nehnevaj sa toto nemožem toto mi ubližuje skus to pekne aj manželovy vysvetlit 😉 aj tým jeho známim tak v klude bez plaču

luly3
8. dec 2008

jáááááj labus to je velmi pekne napísat nie každy chlap to pochopí

kikina666
autor
8. dec 2008

labus vies kolko krat som sa mu to snazila vysvetlit, ale nechape to ... jeden jeho kamarat mu to vysvetloval, ze nech sa vyserie na nich a ze nezije s nimi ale so mnou, zdalo sa ze to pochopil, ale s odstupom casu to vidim ze to nepochopil .... jeho mamicka tak vychovala, je totalny sebec lenivy ktoreho cely zivot mamicka obskakovala .... 37 rokov zil s nou a robila mu sluhu a to sa snazi robit aj doma ... uz niekedy nemam sil stale po nom upratovat, kde sa vyzlecie tam necha veci, naje sa tam necha tanier, neurobi doma vobec nic ... je toho na mna niekedy uz fakt moc, s nicim mi nepomoze, vsetko zabezpecujem len ja

labus
8. dec 2008

počuj Kiki ja som sa rozviedla s mojim prvým mužom asi takto:našiel si ženu čo mala prachy ja doma 4 a 1 r. deti a on si došiel že tu je vzor na rozvod podaj si .
To nieje všetko ona prekonala rakovinu tak len takeho hladala čo má deti a ni ich nechodil navštevovat a potom ked mal menší 3r. tak si došiel že daj mi ho chápeš? Normálne si vybral že tohto mi daj a mali sme sud to boli nervy. Samozrejme som vyhrala ale neželám to zažit nikomu -nikomu
a ked mal Andy 15r. tak ho nahuckal tu budeš mat všetko tu budeš sám a bla-bla a puberták sa chytil nebyt muža a Tinka tak som tu už ani neni čo som peržila málo kto pochopí a sranda že on si vypočítal že na staršieho už nemusí plati a na Andyho mu budem platit ja že kolko ušetrý . Jeho mamka a sestra stáli tiež na mojej strane ale to peklo čo sme zažili bolo príšerné

luly3
8. dec 2008

kikina skus to robit aj ty a možno to pochopi...
mne robil to iste ja som potom prestala žehlit
upratovat a všetko som mala na haku a potom sa spametal

labus
8. dec 2008

až ked už som bola na pokraji síl a muž mi vravý že to musím zvládnut lebo ešte mám dvoch ktorý ma potrebuju a na druhu stranu kamoške sa zabyl chlapec koli škole im vyskočil z okna a musela som mysliet na to aby som synovy neubilžila z lásky k nemu som povedala dobre ale ver to bolo najhoršie rozhodnutie v mojom živote tak tam šiel na prázdniny na dva mesiace a v septembri bol sud a chlapec došiel a mami vo všetkom si mala pravdu ja tam nepojdem a tak sa aj na sude vyjadril a nakoniec sudkyna povedala,že aj tak by ho nechali u mna lebo nieje dovod na zmenu a ja som skoro zošalela strachom a zdravotne následky mám doteraz

labus
8. dec 2008

ja viem Luly aj moj ex sa tvári teraz že sme kámoši bola som s Andym v nemocnici a došiel a že skočíme na kávu? no sila tak mu slušne vravým že čo sa Andyho týka mu vždy dám vediet čo treba lebo som slušný človek ale on nieje moj kamarát a na tu kávu by som šla radšej z bezdomovcom a asi aj tak nepochopil

labus
8. dec 2008

no Kiki v tomto ti neporadím prevychovat chlapa je tažke

kikina666
autor
8. dec 2008

labus to ti verim, ze si toho zazila dost .. a ze je to hrozne

luly ... aj to som skussala a vies co spravi zavola mamicku nech uprace a ozehli

luly3
8. dec 2008

hm šikovny to chlap 😅 😅 😅 😅 😅

luly3
8. dec 2008

proste chlapi sú extra kapitola niekedy ich nenávidime ale
nedokážeme bez nich žit..., a toho susi oni vedomi

luly3
8. dec 2008

babule a kedy mam testovat zajtra alebo až v stredu
zajtra je 6 den a v stredu 7 poradte

kikina666
autor
8. dec 2008

no luly ako chces dicinke uz po 5 dnoch vyslo pozitivne .... a mne ani po 12 dnoch z krvi a pritom som bola tehu
idni vindi, ale skus ale nesmies byt sklamana ked tam nebudu //

kikina666
autor
8. dec 2008

daj si do profilu termin kedy mas ist na krv kto sa v tom ma vyznat a tinka ide kedy na krv ?

kikina666
autor
8. dec 2008

no kde ste kurnik baby ?

kikina666
autor
8. dec 2008

haloooooooooo je tu niekto ???

luly3
8. dec 2008

kiki Tinka ide na krv tak sa mi zda že vo štvrtok 😅 😅
a ja idem na krv asi v pondelok ale 10 den mam v sobotu
tak možno pojdem aj v piatok no uvidíííííííme......
jáááááj tak ja testnem až v stredu to bude 7 den a to mi ked
budem tak ukaže a ked nebudem tak 😠 ☹ 😒

inak dnes som 28 DC čiže podla normalu by som mala dnes dostat
menzes a menzes niiiiiiiiiiiiiiiikde ani nemam bolesti a ani nič taaaaaaaaak
sa tešíííííííííím a naviac mi prežili aj embrijka po PK tak snád prežili aj vomne 😀 😀 😀 😀

kikina666
autor
8. dec 2008

luly neboj vsetko bude ok ... drzim ti palce ... ked nevyjde, mas mrazaciky tak nevesaj hlavu, mne sa pri ET nechytilo jednotkove a pri KET sa mi chytilo dvojkove ....
ale ....

kikina666
autor
8. dec 2008

no ja v stredu zacinam s proverou ak sa nic nezmeni, ale dufam, ze uz nie

luly3
8. dec 2008

určite nie kiki 😅 😅 a čo je to ta provera????

kikina666
autor
8. dec 2008

to su lieky ktore sa beru 10 dni cyklus pred stimulkou od 16.dna a od 23.dna sa picha decapeptyl
neviem co su to za lieky a na co su, ale uzivala som ich aj pri prvom IVF