Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

lubkaeck
8. dec 2008

no jasne ked som tu ja tak tu nikto nie je ☹

luly3
8. dec 2008

tak tak lubka daj nám 😉 neviem čo tu ma kto stresovat 😉 😀

labus
8. dec 2008

Lubka dakujem za podporu čo sa Kiki týka presne si jej to opísala moja KIKI čítaj tieto svate slová aj o tomto je život treba sa tešit aj z maličkosti a ty sa máš na čo tešit ved už začínaš 😉 ked ta chytí depka zbal ju a pošli do teplých krajín sadni a znova prečítaj čo Lubka napísala 😉 jasnačka lebo inak sa k tebe všetky na vianoce dovalíme a pod stromčekom ti na zadok naložíme 😉 TAK
LUBKA aj ja sa moooooooc teším

labus
8. dec 2008

no kočky tak som vám tu písala litánie o probiotikách a MM že niečo si pozrie a všetko mi zmazal takže v skratke doporučujem vám kupit si SUPER DOPHILUS probiotiká mne ich poradila imunologyčka a moc mi pomáhaju mrknite na www.dophilus.sk a kliknite na citlivý životný štýl a potom tehotenstvo je tam všetko čo som vám chcela povedat

lubkaeck
8. dec 2008

Labus - diky za infosky, uz som vsetko upiekla uz zlepujem lekvarom 😉

Kiki - no ozaj ked neprestanes depkovat tak povedz TM, ze nech kupi aspon troch kaprov do zasoby lebo naberieme smer Zilina na Stedry den a ked zoberieme aj polovicky, to este bude len zur 😀

labus
8. dec 2008

Lubka ty šikulka mna to len čaká ale už sa moc teším na pečenie buduci týžden idem na to 😉

lubkaeck
8. dec 2008

ozaj Labus, mam zajtra vziat aj tie lieky?

labus
8. dec 2008

jej ozaj Lubka ano určite si ich kupim ja ich už v januari dufam budem potrebovat 😉 napiš mi cenu do IP a hlavne uplne kludne ved aj ty si za ne platila 😉

lubkaeck
8. dec 2008

LABUS som cela od lekvaru,ale vecer pozriem e co stali, ale asi to ani nebudem vediet, sa mi vide ze tam nie je naklepka. No ked si umyjem haksne tak pozriem 😉 ty chces menopur? dobre si pamatam?

labus
8. dec 2008

Lubka ano Menopur a ked si lekvárikova tak budeš mužíčkovy lepšie chutit 😉

lubkaeck
8. dec 2008

pisem malickom-ten mam suchy 😀
labus-ja som mala decapeptyl a menopur 😉 z kazdeho mi zostalo jedno balenie 😉

labus
8. dec 2008

Lubka ten Decapaptil je na čo,ten mi doky nespomínal a vobec ho nepoznám

lubkaeck
8. dec 2008

labus-decapeptyl sposobuje stav podobny prechodu necha oddychnut vajecniky a nabudi ich na produkciu a potom sa do toho dava menopur, aby sa foliky vyvijali a rastli, ale aby nepraskli 😉

labus
8. dec 2008

aha-tak to som nemala ani pri prvej stimulke to je ten dlhý protokol?

lubkaeck
8. dec 2008

hej ja som mala dlhy protokol 😉

labus
8. dec 2008

a predáš mi ten MENOPUR aj ked Decapeptil nepotrebujem? ja sa nenahnevám ak nie tak budem rýchlo zhánat inde

lubkaeck
8. dec 2008

labus- o tom nepochybuj 😉 zajtra ho mas v kabelke, len nezabudni ze musi byt v chladnicke

labus
8. dec 2008

Lubka dakujem a nezabudnem uložím ho vedla Cetrotide čo som už kupila možno sa spária a budem tehu chladničková 😀 😀

kikina666
autor
8. dec 2008

lubka ...cakam vas na stedry den .... host do domu je dobry signal ... veceriame o 17,30 daj vediet uz len pocet

druhy pokus medovnikov ... na brade mam riadny pluzgier ale prsty su uz celkom ok, dnes som zvolila jednoduchsiu variantu medovnikov ... iba patlala a patlala na doske, ziadne karamely po tom vcerajsom vybuchu mi stacilo ...

ten pluzgier sa hadam cim skor zahoji .. a moj muz si ma dobera, ze si mam zalozit srocku Kika lepidla a stavebny material ... a aj lacne vybusne materiálu ...

kuchyna uz je v poriadku MM to upratal, ved mu ani nic ine nezostalo, lebo ja som siliecila popalaniny ...

OZAJ nechcete recept na vybuchujuce medovniky ????? velmi rada poskytnem 😀

lubkaeck
8. dec 2008

labus -len sa prosim ta necuduj ked bude nahodou vonat po slanine - v sufliku som pred liekami mala slaninu, aj ked som ho umyla stale to citim 😀 😀 😀 ale mozno aj preto ze ju mam teraz zevesenu vedla chladnicky

kikina666
autor
8. dec 2008

baby idem vykrajovat medovniky ... hadam to uz nebude zdraviu nebezpecne ...

labus
8. dec 2008

Lubka neboj nebudem ,len musím upozornit chlapov nech mi ich nezjedia,že mnam slaninka 😉 😀 😀

lubkaeck
8. dec 2008

Kiki - tie pluzgiere som postrehla len uchytkom co sa ti stalo? 😕 😕 medovniky uz mam napecene, ticho sedia na chladnicke 🙂 a ten pocet zavisi na tebe 😉

labus
8. dec 2008

KIKI 😀 😀 😀 tak som sa zasmiala takto sa mi páčiš 😉 tá s.r.o-čka je dobrý nápad ešte budeš na materskej a už bohatá 😉 no vybuchujuce medovníky neriskujem ja som zasa farebná s tým monoklom čo sa mi vyrobil po strednajšom strete s tým stlpom 😀 😀 dnes mi to začalo hrat farbami a vravým mužovy že pozri ake to mám a typický on:no ved a čo mám s tebou robit ked neposluchaš 😀 😀 😀 😀

labus
8. dec 2008

Lubka ja teda pečiem vela a všeličo ale medovníky čo som skušala nikdy nešli na odbyt,lebo boli tvrde kde ja chyba?zlý recept,postup,alebo kuchárka? 😀 😀

lubkaeck
8. dec 2008

Labus - neviem kde je chyba, ale tento rok som citala, ze moze to sposobovat aj vela medu: mam od muzovej sekretarky recept na zarucene makke medovniky, ale nesmu sa piect dlhsie ako 5 min, lebo inak zostanu tvrde a samoska, ze som len dva plechy stihla v limite 😀 😀 ona tvrdi, ze odkedy pouziva korenie Kotanyi tak ich ma dobre 😉 U nas idu aj tvrde k cajiku 😀 ale oni zmaknu ked tam dam jablcko prekrojene 😉
a som na ten Yvoj monokel zvedava 😀

Kiki - tak s.r.o cka pobavila aj mna - doma ticho a aj vybuch smiechu - MM na mna hladi, ze co sa deje a povedala som mu aj o tych Vianociach 😉 mas poslat adresu aby si mohol naplanovat trasu 😀 😀

labus
8. dec 2008

Lubka monokel je krásny a zajtra možno zasa zmení farbu som ako chameleon teraz 😀 😀 ale aj tak dojdem
a KIKI aj naša femili sa dovalí 😉 😀 😀

lubkaeck
8. dec 2008

takze operacny nazov nasho stretka na Stedry den u KIKI bude? No dajte navrhy 😉

labus
8. dec 2008

no Lubka uvažujem

kikina666
autor
8. dec 2008

lubka a ty nevies co sa mi stalo ??? ked mam pluzgiere vybuchol mi karamel na medovniky ... a mam pluzgiere na prstoch a 1 velky na brade ☹

lubka adresa beverly hills 902 10 ... vysvetlenie v IP

labus ok len mi dajte vediet koilkych nmam cakat alebo ci si mam objednat este vacsi kastrol na kapustnicu ....