Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

kikina666
autor
9. dec 2008

gyros

kikina666
autor
9. dec 2008

a idem si uvarit kavicku

lubkaeck
9. dec 2008

Kiki - ja si dam ay s Labus 😉 a pozerala na nete a Labus pride az po o pol tretej takze to stiham 😉 No a gyros robit neviem, cize musim vymysliet co budem varit zajtra 😒

kikina666
autor
9. dec 2008

no my mame zajtra rezen, chodime do jedalne

lubka prave somsa dozvedela, ze teraz je v heliose velmi dobra bilancia skoro 80 percent tak tam dufam nepokazime statistiku

lubkaeck
9. dec 2008

Tak to je vynikajuca bilancia 🙂 a urcite sa tam dostanes aj ty 😉 No a ten schnitzel too nie je zly napad

kikina666
autor
9. dec 2008

kuraci rezen a zemiaky
keby si vedela ako sa mi nechce a musim tu odsediet do 16.15 lebo nemame co robit teraz

kikina666
autor
9. dec 2008

a nemcinu som si nechala doma

lubkaeck
9. dec 2008

No tak si urob zoznam nakupu na Vianoce 😉 alebo si zahraj nejaku Java hru 😀

kikina666
autor
9. dec 2008

no zoznam som uz nejaky urobila ale ked nemas money ... ako spieva abba money money money ... tak mozes nakupovat co len chces

lubkaeck
9. dec 2008

No ja som akurat rozbila prasiatko. Mame kopu drobnych BOLO by nacim ich uz aj zamenit 😀

luly3
9. dec 2008

baby kde steeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee??????

lubkaeck
9. dec 2008

tu 😀

luly3
9. dec 2008

lubka a ty nejdeš nato stretko

kikina666
autor
9. dec 2008

luly som tu uz ...idem si este uvarit kaficko a hned som tu pri tebe

luly3
9. dec 2008

jááááááj vi iba kavy pijete 😉
a ja som mala dnes jedno po 6 dnoch 😀 😀 😀 😀

lubkaeck
9. dec 2008

No ja idem na stretko, len cakam kedy sa mi dopecie chlieb a Labus ma prist do NR okolo pol tretej tak mam este trochu casu 😉 chystam sa
😀

kikina666
autor
9. dec 2008

luly ved ja ty si daj , zachvilu sice uz nebudes moct ale to nevadi

luly3
9. dec 2008

nooooooooo len aby to tak bolo

babule ja vobec nič necítim neda sa to nejako zistit či sim
alebo niesom tehula?????

idem si dat utroš zachvilu som tu 😉

kikina666
autor
9. dec 2008

luly jedine testom ale je moc skoro, sice dicinke ukazalo 5.den po ET

kejla
9. dec 2008

Ahoooj kocky,

tak sa po case ukazujem 😀 😀 Nestiham ani zit 😠 Co mame nove? 😀 😀

Tinka, Luly-ako??? 😀 😵

lubkaeck
9. dec 2008

kejla - ahoj 😉 my sme dnes dali stretko s Labus v NR, ale zabudla na Teba telefon doma, tak si o tom nevedela a na nete som ta nevidela uz dlhooooooo ☹ ako sa mas? Mate toho teraz asi vela, co?

kikina666
autor
9. dec 2008

no ja som dopiekla ten sprosty medovnikovi domcek ...

lubkaeck
9. dec 2008

a kde je foto?

kejla
9. dec 2008

Ahoooj Lubka, mame toho vela, tak nic nestiham.ALe aspon som nakupila hracky pod stromcek, tak nebudem stresovat, ze noc nebudu mat 😀

A ty ako?

kejla
9. dec 2008

Ahoj Kiki,medovnikovy domcek??? Teeeda, ty si sikulka 😝 😀 😀 Ale pri takom milovnikovi medovnikov ako je MM, by ti nevydrzal ani hodinu 😀 😀 😀

lubkaeck
9. dec 2008

Kejli - cau 😉 ja som zehlila MM kosele 😠 uz mi z nich sibe 😀 ale co by som pre neho neurobila 😀

vika34
9. dec 2008

ahojte babulky čo nové?

kikina666
autor
9. dec 2008

lubka poslala som ti fotku ... neprisla ti poslem este raz

kejla vydrzal ubranila by som ho vlastnym telom posli do IP mail a poslem ti fotku

vika ahoj

vika34
9. dec 2008

ahoj kiki,pošli fotky sprostého medovníka 😀 ,to si musela veľmi nadávať,ked si to piekla 😅

kejla
9. dec 2008

Kiki, ze ubranila vlastnym telom 😀 😀 😀 😀 Ja som sa minule Vianoce trapila s medovnikmi, chcela som ich pekne,malicke..lepili sa, no co ti budem hovorit.A hodinu po dopeceni uz neboli, lebi MM ich potajomky vsetky zjedol. Taaakze-tento rok mi bude asistovat pri peceni 😀 😀 😀 😝