Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

kikina666
autor
3. nov 2008

ahojte som tu zase na chvilku, len na skok, lebo ked sedim v robote 8,5 hod za pc tak uz vecer nemozem lebo ma bolia oci

takze co to tu ste nove popisali, efiku rada ta tu vidim ...

kikina666
autor
3. nov 2008

labus no sledujem to tu o dohode terminu na stretko .... rozumne rozmyslate 😵

kikina666
autor
3. nov 2008

no baby kde ste ?????? uz spite tak ja sa sem nachvilku dostanem a vy nikde ,... no toto

vika34
3. nov 2008

ahoj som tu síce na chvíľku bola ,ale už aj idem pá,možno sšte neskôr nakuknem,píšem nejak čudne 😅 ,ale pochopila si dúfam 😀

kikina666
autor
3. nov 2008

vika jasne pochopila

luly3
3. nov 2008

kika 😀 😀 😀 😀

luly3
3. nov 2008

no nič babulky tak ja idem pozerat TV nikoho tu nieje 😀 😀 😀

keila a na teba zajtra myslím a budem držat tak silno palce ako viem 😅
posielam štastííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííčko 😅 ozvi sa čo najrýchlejšie 😀 😀 😀
pa krasnu nocku všetkým

vika34
3. nov 2008

ahoj je tu ešte niekto?

vika34
3. nov 2008

tak vám prajem DN

endzi30
3. nov 2008

ahojte...ups, som tu akosi neskoro sakris! 😠

no tak ci tak, Kejla, na teba nie ze zacnem mysliet az zajtra, ja PokracujeM v mysleniii 😀 😀 😀 a palcoky este staaale drzkam, aby si vedela 😉 🤐 🤐 🤐 😵 pekne chod zajtra zasa povozit male kejlinky a potom nam daj vediet, jo? 😀 😀

zuzalik, uz urcite teraz cez noc zuurkuju tvoje vajka so spermoskami a rano z nich budu uz chutnucke malinky 😀 😀

lubik a ty v bezpeci prines domov tie tvoje dva mrnuuuusky a hned nas informiiiruj 😵 😵 😵

prajem dobru nocku aj maminkam, co prave maju hraaasky v bruskach a buducim maminkam, ktore este kopkaju v zaahradke a pripravuju ju na zasiatie 😉 🙂 😀 😵

papaaaaaa, zdravi Endzi a Endzoliiina 😀 😀 😀 (bodaj by 😖 )

vika34
3. nov 2008

EšTE SOM NAKUKLA

vika34
3. nov 2008

tak aj ty ešte nakukni 😀

kejla
3. nov 2008

Ahoj kocky,

mna ten zapal hrdla nejako zmohol, ale uz som pojedla ten cesnak 😉

Labus-tie mrchovske bolesti ma naozaj kazda, neboj 😉Ale ked to pocitime na sebe, zlakneme sa - poznam to veeelmi dobre. Deturence sa u teba maju fajnovooo, a nepochybujem,ze tam zostanu celych 9 mesiacov.

Lubka - zajtra veeelmi drzim palce

Endzi - ja prsia nemam citlive, ani ked ich stlacim 😲

Chantalle- kraaasne tehu priznaky, veeelmi sa tesim 😉

Zuzali - zajtra nam daj vediet,kolko mate embryjok, drzim palce, nech sa krasne delia 😉

Efiku - ahoooj

Luly - vychutnaj si prvu injekciu 😀

Ixi - ani ja nemam priznaky, tak bojim-bojim....Zajtra pride rozsudok 😒 Dokonca som si uhnala ten zapal hrdla ☹

Pozdravujem vsetky mimina v bruskach - Endzimimino,Labusmimina,Diormimina,Chantallemimina, Iximimina 😵 😵

kejla
3. nov 2008

ENdzolina sa mi paci 😀 😀 😀

kejla
3. nov 2008

Kocky, zajtra na mna prosim myslite,drzte palce, naozaj mi to velmi pomaha...Velmi bojim 😅

DN vsetkym

labus
4. nov 2008

Dobré ráno
Kejli jasné že myslíme a strašne moc tak sa neboj
Zuzali a Lubka na vás tiež jasnačka

kikina666
autor
4. nov 2008

ahojte dobre rano teda sledujem ze vcera vecer ste na mna akosi zabudli

kejla drzim silno palce .... a kto nam dnes testikuje alebo ma in7 vyznamny den okrem luly .. ta dnes zacina stimulku 🙂

buducamamina
4. nov 2008

dobre rano babeny tak dnes vam drzime palce a verime ze budeme pocut same pozitivne spravy

kikina666
autor
4. nov 2008

no teda dnes tu nikto neni ..... kde ste vsetky este spite ?

kejla ixi ako ?

buducamamina
4. nov 2008

zuzali a ty ako tak kolko mas oplodnenych vajok,ako sa citis

labus
4. nov 2008

ahoj kiki ja som tu len som žehlila

kikina666
autor
4. nov 2008

ahoj labus

labus
4. nov 2008

kiki máš dneska vela práce?Ja sa pojdem poobliekat a zbehnem na poštu pozriet kolegyne mám vychádzku a treba mi poplatit nejaké šeky

kikina666
autor
4. nov 2008

labus no mam dnes dost ... ☹ ale aspon mi to tu rychlejsie ujde

zuzali
4. nov 2008

Ahojte

už mi je lepšie, ale ešte neviem nič nové, až po 11.00

kikina666
autor
4. nov 2008

zuzali drzim palce, to je dobre ze ti je lepsie , drzim palce aby sa ti oplodnili vsetky ... ja som to vcera ratala ... tak ak mi to pride nacas a uz sa nic nepokafre tak mi vyjde fostimon kura cez vianoce a odber na novy rok, tak to by som ani z roboty nevymeskala lebo mame celozavodnu dovolenku 🙂 to by bolo super

zuzali
4. nov 2008

tak kiki...pekne si si to vypočítala 🙂 Držím palce, aby to aj vyšlo 😀

buducamamina
4. nov 2008

zuzali daj vediet moja ako sa ti vajka oplodnuju ,dufam ze sa ti vsetky oplodnia

buducamamina
4. nov 2008

kikina zase zacinas s tymi poctami moja nechaj to tak viem ze sa tesis ale nestresuj sa tolko s tym za chvilu je to tu tak sa tes moja 😅

kikina666
autor
4. nov 2008

buducamamina ... rozkaz poslucham