Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

zuzali
16. dec 2008

ahoj, mamina čakateľka ja som tu kuk 😀

luly3
16. dec 2008

ahoj zuzali tak čo dvojky poslúchajú???

zuzali
16. dec 2008

ale jasné, ešte o nich ani neviem

luly3
16. dec 2008

tak to je dobre 😅

zuzali
16. dec 2008

bambuľky idem trochu nakupovať, pekný deň 🙂

kikina666
autor
16. dec 2008

no ahojte, idem z tej porady .. tak sa podrzte na zajtra si mam pripravit svoju prezentaciu v anglictine alebo nemcine a budem to prednasat v jednom z tych jazykov a o 19.00 mame ist s nimi na veceru a ja mam pichat dekac ... ☹ prvy zajtra takze budem ho musiet dobnut pred 19.00 a potom to postupne posuvat na 21.00 no co vam budem hovorit ... horor

labus
16. dec 2008

Kiki neboj TY to zvládneš budeme ti všetky držat palce . A dekáč pichneš pred alebo po večeri 😉 alebo na vecku počas večere slušne povieš prepáčte musím si íst pichnut a z usmevom odkáčaš 😀 😀 😀
neboj srandujem - to nevadí uvydíš 😉

luly3
16. dec 2008

kiki neposuvak dekač o 2 hodky mne vyslovene doki
povedala že ked pichnem o 18.00 tak mam pichat o 18.00 + - minuty
v žiadnom prípade nie hodiny 😕 radšej sa nato spýtaj 😉

labus
16. dec 2008

Luly ten MENOPUR mi predáš alebo si mám napísat na LIEKY NA IVF že kupim

tinka12
16. dec 2008

Ahojte, som späť.... kiki, ja som raz pichla decač o 1,5 hod. neskor a v pohode.... tak ho pichni az po porade a veceri....to nemozes?

tinka12
16. dec 2008

ahoj luly, ako mamina? 😉

luly3
16. dec 2008

tinka 😉 ahoj
labus ak sa mi nič nestane a budem tutova tehula po štvrtku
je tvooooooooooooooooj moja neboj nemaj strach 😉 😉 😉

luly3
16. dec 2008

no tak sa mi zda že ste všetky zdúchli ☹

luly3
16. dec 2008

babyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
ja som tuuuuu kde ste utiekli?????????????????????????

labus
16. dec 2008

ahojte ja som bola v lekárni kupit Robkovy gel eukaliptový na priedušky a eukaliptový olejček do výparníka už neviem čo robit bojím sa že ak nebude lepšie skončí v nemocnici tretí týžden je chorý a je stále horšie

luly3
16. dec 2008

jeej chudatko 😉 neboj labus to sa zlepší 😉
ja vobec netuším čo je nato dobre ☹ a tak rada by som dala
nejaku radu 🙄

babulka123
16. dec 2008

labus skus mu este zohriat olej dat ho na vatu alebo na plienky a na priedusky.. mozno aj to pomoze.. ale ak by si mala kacaciu mast.. stary babsky recept, ale pomaha...

kikina666
autor
16. dec 2008

baby ja som rozmyslala ze prvy pichnem o 18,45 a potom budem pomalicky pridavat tak aby som to nastavila na 20,30 ... hodinu a pol posun za 4 dni neni az tak vela ... co myslite , v nedelu potrebujem pichnut o 20,15 .. ta vecera sa skratka neda posunut bude trvat od 19,00 - 24,00 a to je rozumnejsie pichnut pred 19,00
.. vsetko sa komplikuje

tinka12
16. dec 2008

Kiki, ved pichaj kazdy den o 19:00.... prvý den pichnes 18:45, celý tyzden o 19:00 a v nedelu pichni o hodinku neskor....20:15 a potom dalej zasa o 19:00.... ci potrebujes to mat nastavené na 20:30?

luly3
16. dec 2008

tinka ako sa máš?????

luly3
16. dec 2008

tak ja idem spinkat paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
krasnu nocku všetkým

labus
16. dec 2008

Babulka dakujem za radu dneska som mu dala ten eukaliptový gel a zabalila som mu hrudníček a zajtra ti kačaciu mast zoženiem ked aj z podzeme ju vyhrabem bože ja sa tak bojím vobec sa mi to nepáči a to sme už preskákali všeličo
Luly aj tebe dakuejm za snahu

babulka123
16. dec 2008

labus a co lekarka na to ? ked je to az take zle.. ja som bola ako dieta pluciarka a astmaticka a mne napr. pomahali calciove inekcie..

labus
16. dec 2008

babulka najskor sme u obvodnej vybrali dvoje antibiotiká lebo to mal zápal na hlasivkách -laringytýdu a vobec mu to nepomáhalo ani calciový sirup a potom mu brala krv,moč,výtery a mal to dobre tak že može ist do školy a ja jej vravým že má zvýšene teploty a hrozny kašel ale že zápal nemá tak som si pýtala sprievodny listok alergologyčke a hned som jej volala či možme dojst že maly nieje dobre tak samozrejme nás hned vzala a dala nám medrol ,berodual a ecobec spray a zirtek kvapky ale nezabralo nič a bol stale horšie tak som v pondelok ráno o siedmej sedela v čakárni že už to má na prieduškách dostal nový spray serotide a cmulavky singuler popritom mu varím cibulový čaj zvhčujem vzduch vetrám a on je stále horšie

labus
16. dec 2008

uvydím ako pomožu inhalacie eucaliptom a ten gel a ak nebude lepšie do rána tak idem znova aj k obvodnej a alergologyčke no moc sa modlím že to už konečne začne byt trošku lepšie

babulka123
16. dec 2008

labus.. juuuuuj rozmyslam co mne este pomahalo... inak tie calciove inekcie , skus sa na to spytat , popripade, ked mi ich nepichali tak som ich len pila.. skus este dzusy, co najviac c vitaminu.. neviem,,,, veeeelmi drzim palce aby mu to rychlo preslo.. toto je des... viem si to predstavit a vobec mu nezavidim,,, teda ani tebe nie..

labus
16. dec 2008

Babulka ani neni čo má 12r. a spáva s nami teraz lebo mám strach ho nechat bez dozoru calcium mu dávam pit aj cečko aj probiotiká na imunitu aj ovocia kopec ja už som zufala mával to ako bábo ale za dva-tri dni bolo dobra ale tri týždne? no sila

babulka123
16. dec 2008

zlatko a nechces s nim este skocit k lekarovi alebo normalne na pohotovost do nemocnice? ma aj teplotu ?

labus
16. dec 2008

práve že teplotu nemá a do našej nemocnice no... len ked to bude nevyhnutne máme dobre lekárky tak do rána počkáme a autom sme tam hned ak by bolo treba ale ak by som tam s ním šla tak ho tam nechaju ale to zrovna nechcem len ak bude nevyhnutne ja z našou nemocnicou moc dobre skusenosti nemám žial

babulka123
16. dec 2008

odkial si ?
ak mate dobre lekarky tak by som zajtra nevahala a isla tam... mimochdom ak nema teplotu skus sa spytat na suchy zapal pluc, ten je bez teplot, aj ten som mala bohuzial.. ale urcite by som k nej isla..