Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

kikina666
autor
19. dec 2008

luly neboj ketacik vyjde, mne ET nevysiel a KET ano ... a aj vela babam to tak bolo, ved mas tolko mrazacikov ze si mozes skolku zalozit ked to vsetko porodis ...

zuzali dakujem .... to tvoje 10tt to sa mi dost dobre paci .... uz je na tebe aj nieco vidiet ?
vcera mi pisala gabika24 ta co ma dvojicky z umeleho a porodila ich v novembri , ze uz vazi menej ako pred tym, co zacala tehulkovat .... ze tak daju krpcekovia zabrat .... takze ked sa narodia budes stihla ako prutik 😵 😵 😵

zuzali
19. dec 2008

Tak kiki si ma teda potešila

ale inak na koníku sú o nejaké dva týždne popredu, lebo v papieroch z pondelka mám 8tt a aj včera mi lekér povedal,že ďalší ultrazvuk urobíme v 10tt a objednaná som na 8.1.

kikina666
autor
19. dec 2008

tak super, tesim sa s tebou ... idem na obed zachvlku som spat ...

zuzali
19. dec 2008

Dobrú chuť

kikina666
autor
19. dec 2008

dakujem zuzali uz som tu ... a kde si ty ???

zuzali
19. dec 2008

Bambuľky prajem vám pekný piatok, ešte na vás mrknem večer, teraz sa idem chystať na tú kapustnicu a do nočnej, papa 🙂

kikina666
autor
19. dec 2008

zuzali a ty chodis este do nocnej a ani si mi nenapisala ci to uz na tebe trosku vidiet

kikina666
autor
19. dec 2008

to uz nikto do mojej temicky nechodi ???? ☹ ☹ ☹

no baby idem na vikend na tu chatu, v nedelu sa ozvem a chcem pocut same pozitivne spravicky 😵

lubkaeck
19. dec 2008

Kiki - dufam, ze ste na chatu dorazili dobre 😉 a poriadne si to uzi 😀

Zuzi - este kolko nocnych mienis urobit? 😠 Mala by si v noci spat, babulky budu potom nocni vtaci, co ti asi moc nebude vyhovovat 🙂

No vidim, ze sem nikto nechodi ☹ teda vecer 😢 Ja som uspesne doplnila "slimaky" a uz som skoncila s pecenim. Asi budem este v pondelok robit jedny nase strasne oblubene - u som ich urobila s jednej davky, ale ako poznam mojich rodicov, tak isto nebudu uz v nedelu 😀 😀 😀

luly3
19. dec 2008

halo halo ahojte 😉 ja som prave prišla s BA bola som nakupovat
darčeky 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

labus
19. dec 2008

Ahojte kočky
a ja som bola dnes na nákup liekov v Pertizánskom jedna kočka mala komplet lieky za doplatok na stimulku a otehotnela prirodzene tak som kupila komplet MENOPUR mám aj na NATIV aj na IVF a nemusím už nič zhánat a hlavne je to vcelku aj z bolčikom z lekárne

vika34
19. dec 2008

ahojte ,labus držím palčeky,kedy sa chystáš?

babulka123
19. dec 2008

labuuuuus super, perfektne... mimohcodom ako je s malym a jeho chorobkou , dufam ze je uz lepsie...

labus
19. dec 2008

Vika ahoj začínam v januari NATIV a ak nebudem reagovat tak februar IVF
Babulka dakujem za opítanie si zlatučká -dnes je podstatne lepšie a dnes nám doručili aj rozhodnutie zo sudu jupí už to máme aj na papieri ale musím počkat kým sa im vrátia doručenky až potom mi orazia právoplatnost a až potom možem ist po rodný list ale aj tak je to paráda vraveli mi nech dojdem 29.12 že už by to mohlo byt

vika34
19. dec 2008

labus to je fajn,ja asi tiež tak

labus
19. dec 2008

Vika super tak to nás bude kopec na januar 😉 a budeš mat riadnu stimulku alebo ten KET?
a čo Vikinka teší sa na vianoce? už máš darčeky nakupene?

vika34
19. dec 2008

na dalšiu stimulku si netrúfam ,vieš že môžem otehotnieť a na PIgd nemám prachy aspoň zatiaľ,pôjdem na KET,ked všetko pôjde dobre.
Vika sa viac teší na to ,že dnes bola posledný raz v škole a má 3 tt prázdniny.Nemám ešte všetky darčeky,ale už sa vôbec nestresujem,nemáme ešte ani kapra ani stromček ,ani poupratané,hádžem na to bobek 😀

lubkaeck
19. dec 2008

Caute 😉

labus - som rada, ze uz to bude vstko oki s tym sudom 🙂 no a tie lieky to je uplne super 😀 😀 hor sa do robenia deti 😀

Viki -takze ideme KETovat? 😅 No na PiGd sa ani mne nechce ked nemame v rodine ziadnu chorobu 😖

luly3
19. dec 2008

ahojte 😉
vika tak nakoniec budeme ketovat spolu 😉

luly3
19. dec 2008

krásnu nocku všetkým 😵

vika34
19. dec 2008

babi,len neviem či v januari,alebo neskôr,od 5.1. ideme prerábať kúpeľnu ,vychádza mi to síce až na koniec januára, chcela by som byť v úplnom kľude,aspoň sa budem snažiť 😀 ,ale budem nútená bývať u sestry a bude treba robiť poriadky,tak sa ešte rozhodnem

lubkaeck
19. dec 2008

Vika - ved ja tiez pochybujem ze pojdem na KET uz v januari 😒 Neboj budeme bojovat spolu 😀 A jasnacka aj Luly je Ketacka 😀 a labuska bude tehotniet spontanne a Kikina si uzije IVFko - ved veduca kurnika to tak musi 😀

lubkaeck
19. dec 2008

Vika - ale som zabudla 😀 ved ked budes mat robotu, tak to je najlepsie, nebudes na to az tolko mysliet 😀

lubkaeck
19. dec 2008

No zase neskoro 😖

Dobru nocku 😉

luly3
19. dec 2008

no vi ste ale partáčky 🙄 🙄 🙄 🙄

ja idem 20.01.09 na konzultáciu a hned na ket, ako sa bude
dat...
babule čo obnaša ket kolko po nevydarenom ifku sa može ist na ket???
a kolko ket stoji a ako to prebieha???
dajte mi infošky,please 😉

vika34
19. dec 2008

lubkaeck,ja ked zistím ,že som v tom ,tak sa snažím sa nepreťažovať a nenosiť ťažké a tak,ale ked budemem mať byt ako po výbuchu,tak budem musieť upratovať,alebo ,že by som sa na to vyprdla? 😀
DN

labus
19. dec 2008

Lubka ahoj že spontanne 😀 😀 😀

vatina
19. dec 2008

Ahojte, vstupujem Vám do témy. luly ja som bola na nevydarenom IVF v októbri a v decembri na KET.
Jeden cyklus treba počkať.

luly3
19. dec 2008

vatina dakujem 😉 a vitaj
no mne sa dnes spúšta mrcha čiže 16.01.09 ju budem mat ako nakoni zasa
a februar ketko sa tešíííííím 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

vika34
19. dec 2008

lulu v GF stojí Ket 3500 a mne dali od 1DC estrofen 3x1,prednison ,a mám si začať pichať fraxiparín /kvôli zriedeniu krvi či čo/10-14 DC na kontrolu a potom brať otroš a na 16-18 dc budú vkladať