Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

buducamamina
28. dec 2008

no ked to tak pocitam vsetko dokopy aj s cestovanim tak okolo 40000 sme minuli mozno aj nieco viac ale za ten mali zazrak to urcite stoji

buducamamina
28. dec 2008

vika moja idem si lazkat za manzelikom lebo zajtra vstavam o 4.30 idem buvat maj sa krasne.ak sa mi bude dat zajtra sa ukazem papa

vika34
28. dec 2008

ved keby som vedela,že to výjde tak určite,ale mňa by to druhý raz stálo od 60000 vyššie a bohužiaľ to musím šetriť dlhšie a chystám sa na Ket ,tak vkladám do toho nádej aj ked hovorili,že je menšia úspešnosť

buducamamina
28. dec 2008

vika moja neboj urcite sa podari mysli na to ze ta mrazacik caka a tesi sa do tvojho brusena.no tu cenu som ti povedalla pribliznu keby som to mala teraz vsetkoo do podrobny ratat tak vies ale myslim si ze to vsade priblizne rovnako.

vika34
28. dec 2008

DN 😲

kikina666
autor
28. dec 2008

ahojte, takze zase tu uz nikto neni, uz som dobnuta dekacom a zacinam mat strach, aby to bolo zajtra vsetko OK na utz a krvi, drzkajte mi palce 😉

zuzali babulka tehu virusiky potrebujem ☹

labus
28. dec 2008

Kiki neboj budeme

kikina666
autor
28. dec 2008

labus ahoj ... uz som z toho zajtrajska nervozna , mam strach aby sa nieco nepokafralo ... musite na mna zajtra rano medzi 7,00 - 8,00 na mna silno mysliet, mam sa tam zajtra stretnut este s jednou kockou z konika, nikdy sme sa nevideli ... xixixi to je sranda 😵

a zajtra alebo pozajtra chcem zbehnut za luly do vratnej, tak sa snad stretnem aj s niekym z nasej temicky

a ty ako?

vika34
28. dec 2008

ahojte,kiki zajtra ideš na prvý UTZ?

kikina666
autor
28. dec 2008

ano a mam trosku obavy, aj ked viem ze to nic neni, ale po tom vsetkom co sa mi to natahovalo, tak mam trosicku strach aby bolo vsetko OK a zacala som zajtra pichat fostimon

labus
28. dec 2008

Kiki neboj ja v tom čase už kávičkujem takže budem na teba silno mysliet -my sme teraz došli od svokrovcov bolo super hrali sme žolíky a vyhrala som turnaj 😉

labus
28. dec 2008

Kiki a pozdrav od nás Luly
Vikuš ahoj ako bolo v SENCI?

kikina666
autor
28. dec 2008

labus, luly sa ozvem az zajtra ked prideme z heliosu a ak sa dohodneme tak po obede skocime do vratnej a tam sa s nou stretnem, este uvidim ale urcite by sme sa chceli stretnut ... tak nam to hadam vyjde

vika34
28. dec 2008

dobre som vykúpaná,ale bolo tam strašne veľa ľudí,tuším taký natresk som ešte nezažila

labus
28. dec 2008

VIKY jasne ved bolo dlho volno tak ludia si užívaju 😉
Kiki a neboj všetko dobre dopadne

vika34
28. dec 2008

labus idem už hajkať,pá a DN

kikina666
autor
28. dec 2008

no uz som tu spat, nalozila som maso na cinu na zajtra na obed

kikina666
autor
28. dec 2008

vika dobru noc a sladke snicky o babetkach a labus tiez aj tebe samozrejme

nastastie ja som doma az do 7.1. .... este sa vyspinkam do sytosti 😵 😵 😵 😵

labus
28. dec 2008

Vikuš DN
KIKI tak na zajtra maš moje palce aj na nohách a aj tebe prajem DN pojdem aj ja

kikina666
autor
28. dec 2008

labus dobru noc aj tebe sladke sny o babetkach, ja sa tiez poberiem lebo zajtra zavcasu vstavame aby sme boli o 7,00 v martine .... mysli na mna a drzkaj palce

kika

kikina666
autor
28. dec 2008

uz tu nikto neni tak idem aj ja uz spinkat, dobru noc vsetkym 🙂

labus
29. dec 2008

Kikuš silno myslím a džím palce aj na nohách neboj 😉

kikina666
autor
29. dec 2008

ahojte,

no tak s utz bol doktor spokojny a vysledok krvi budem vediet o 15,00 a to mi povedia kedy mam zacat pichat a aku velku davku fostimonu a kedy mam prist na dalsiu kontrolu, tak uvidim poobede ... povedal, ze vsetko je OK a mozeme zacat, tak sa tesim, ale opatrne aby sa nic nepokafralo

takze drzte silno palce

kikina

kikina666
autor
29. dec 2008

volala som do heliku takze fostimon az od zajtra 1,5 davky a na kontrolu idem v piatok 2.1. na utz a krv, takze pekne silno mi drzkajte palce

kikina666
autor
29. dec 2008

no baby, co ste na mna zabudli ????

tinka12
30. dec 2008

ahojte babulky!!! pred par dnami ma chytil zápal hrdla a dnes mi to lezie na priedusky ☹ striekam bioparox , ale velmi nazabera, ale vraj zaucinkuje niekdy aj po dvoch tyzdnoch 😉 od vcera mi lekárka pridala penicilín a kvapky do nosa...problem je v tom, ze nemozem ani velmi bylinkova caje... pretoze su niektore nevhodne pre tehu....aaaaaaaaaaaaaa zblaznim sa z toho!!!! a vy ako?

kikina666
autor
30. dec 2008

tinka ty si tehulka a antibiotika ???? a keby si skussila recepty starych mam na priedusky to pomaha a len horuci caj a citron s cesnakom .... a nebrat antibiotika mozu babetku uskodit

no mna akosi motalo vcera po tych injekciach tak mi lyúbka povedala ze mam pit 4 litre vody a zabralo to ....

labus
30. dec 2008

Tinuška ahoj a máš aj teploty?
Kiki a Lubka už len s tebou komunikuje tajne? na nás kašle že sa tu neukáže?Lubkaaaaaaaaaa hmmmmmmm????

kikina666
autor
30. dec 2008

nie vcera som ju vymakla na chvilku na skype .... ta luly ma stve, uz som jej naposielala smsiek a vobec sa neozvala .... sme obidve vo vratnej a nemozeme sa stretnut ... mrzi ma to trosku ☹

tinka12
30. dec 2008

ahojte, teplotu nemam...bioparox su lokálne antibiotika, ktoré ako jedine sa mozu aj v tehu obdobi, pretoze nejdu do kr. obehu. a penicilin je tiez v tehu neskodný. nebojte, vsetko som to preverila stokrát. recepty starých mam nefunguju, na toto uz potrebujem lieciky.... ale teraz mi je uz zasa lepsie, tak snad sa to celé polepší