Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

tinka12
25. jan 2009

labus myslím na teba!!!!
neviete nieco o kajle?

kikina666
autor
25. jan 2009

tinka neviem kejla sa uz dlhsie neozvala, ale asi lezi ako jej nakazali

sisajojo
25. jan 2009

ahoj labus drzim palce a chod pozitivne naldena 😉

kejla
25. jan 2009

Ahojte kocky,

dakujeme Vam vsetkym za podporu 😵 😉

Ja poctivo lezim, presne ako radila Lubka (dakujem za rady), nerobim absolutne nic...Vstavam len ked idem na WC a do kupelne.Este aj jem v posteli 😅 Povedala som si, ze treba bojovat, tak bojujem....V utorok mam kontrolu, tak bojim-bojim...

Hematom je krvna zrazenina a doktror mi to vysvetloval tak, ze teraz sa spajaju cievy matky a babatka a nejaka cieva pri tom praskla, takze do maternice z nej krvacam a z toho vznikla ta zrazenina. Ze su len dve moznosti-bud sa hematom zvacsi, cieva bude krvacat viac a vyplavi aj babatko ☹ Alebo sa moze vstrebat, ale o tejto moznosti velmi nehovoril.Liecit sa to neda, len podporovat vitaminmi, ktore beriem+Duphaston. Tak vam dakujem za drzanie palcov, velmi to potrebujeme 😵 😵

Teraz sa bojim aj toho, ze ten vitamin K (Kanavit), kt.beriem, mi do utorka nevydrzi, a ako naschval je MM zajtra od rana v BA..Achjo, asi nestihne mojho lekara, aby siel po recept...

A vy ako? Co mate nove?

Tinka - dakujem za to, ze na nas myslis...Velmi ma mrzi, co sa vam stalo a drzim palce, nech mas co najskor ruzovy batoztek 😉

Kiki, Labus - vasim embrijkam veeelmi drzim palce, nech na vas nalepia na celych 9 mesiacov 🙂

Zuzali - pozdravujem dvojicky a posielam pusinku 🙂 😵

kejla
25. jan 2009

A zabudla som - Sisaajojo aj tebe drzim palce, aby sa babatka zahryzli 😉 Vitaj medzi nami 😉

sisajojo
25. jan 2009

dakujem kejla a ja tebe velmi drzim palceky

zuzali
25. jan 2009

Ahojte, všetky!

Zdravíme vás všetci traja, darí sa nám fajn, nevoľnosti už nie su, teraz ma mrňúsi pre istotu tlačia na kríže, tak sa mi ťažko vstáva a sadá a tak, ale inak je všetko O.K., v stredu večer vám sem hodím foto z 3D, už som tiež na krpcov zvedavá. 😵

Kejluška... veľmi, držíme palce a ďakujeme za pusinku 🙂

Labus... držím tebe aj embrijku palčeky a som rada, že si to nevzdala 😵

Sisajojo... vitaj a drž sa 😵

Lubka...neboj, budeš sa tiež tešiť z takého profilu, len trošku neskôr 😉

Kiki... ty už neblbni s tými testami a vydrž, všetko je v poriadku 😵

Luly, BM, Tinka, Endzi ... nevzdávať sa a tešíme sa na vaše ET 😵 😵 😵

A všetkým ešte podporu:
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

labus
25. jan 2009

Zuzali ahoj bočenkaj mi drobčeky a teším sa na fotečku - zajtra asi aj ja budem mat prvu našho embriusika v Brna vraj dávaju také fotečky ako mala Endzi- držte nám palčeky
Kejluška silno na vás myslím a moc držím palce
Kiki bočenkaj drobčeky
Lubka, Tinka, Endzi, Luly, BM, Sisajojo - ahojteeeeeeeeeeee
Zuzali dík za prídel zobla som si - a Kiki tebe som nechala viac 😀 😀 😀

kikina666
autor
25. jan 2009

kejla velmi ti drzim palce, ked uz si to takto dobojovala tak teraz musite zabojovat obidvaja

labus dakujem, ak je co tak ich za teba pohladkam a pozdravim 😵

buducamamina
25. jan 2009

ahojte babulky je tu niekto 🙂 ako sa mi mate,labus drzkam ti mooc mooc palceky na zajtrajsi den,babeny ja sa vam musim pochvalit boli sme u znymych v pezinku vo vinicnom a gabika tak sa vola znama je uz v deviatom mesiaci.lezkala a ja som mala ruku na jej bruchu a bolo to krasne.ked sa pohlo alebo na jednej strane brucha sa zaprelo alebo ked malo stikutku asi vedelo ze sa o nom bavime to bolo super.ked si predstavim ze za chvilku uz bude vonku juj aj mi je to luto ze ja mimi nemam ☹ naozaj je to zazrak,nie nadarmo sa to hovori.jaj akasi depka ma teraz chyta niekedy mi to pride tak luto vcera to bolo v poho bola som stastna s nou a teraz mi je do placu ale co uz clovek narobi hadam raz pride rad aj na mna.iba som sa vam chcela trosku pochvalit ako sa mi to pacilo alebo ked koplo fakt je to nieco krasne...

kikina666
autor
25. jan 2009

buducamamina aj ty sa toho dozijes neboj ...a aj tebe bude niekto zavidiet to kopkanie

zuzali
25. jan 2009

Keďdže som zajtra v práci a nebudem s vami celý deň, tak vám pred spaním všetkým prajem sladké sníčky a zajtra úspešný a šťastný deň. 😵 😵 😵

BM... nedepkuj, vieš, že sa to v tejto téme nenosí 😀 😀 😀 a neboj, aj ty sa dočkáš, tak ako ja, keď to najmenej čakáš 😉

a toto máte na zajtra: 😎
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

kikina666
autor
25. jan 2009

zuzali aj tebe pekny den ... v praci ... uzi si ho ved zachvilu ides na matersku 😵 😵 😵

buducamamina
25. jan 2009

dakujem vam pekne len aby som sa toho dockala ☹ no ved uvidime

labus
25. jan 2009

Zuzali dík som sa nakrrrmila Kiki je zlatá a trochu nechala 😀 😀 😀 držte nám zajtra palce
BM neboj nič tu si na správnom mieste tu sa proste postupne tehotnie tak sa zarad a nedepkuj pekne sa teš z kámoškynho mimina a budeš odmenená 😉 to mi sakra ver
Kiki Zuzali bočenkajte drobčeky a ostatné kočky všetky moc pozdravujem zvlášt Kejlušku zlatík modlím sa za vás a verím v štastný koniec
Tinuška a ty oddychuj a ak ta stále bolí tak velmi vaječník skoč radšej k lekárke

buducamamina
25. jan 2009

labus ved ja sa strasne s nou tesim je to ich prve babenko ale ako vravim niekedy ma to chyti a je mi to luto ze ja uz som neni tiez tehula,idem si lazkat majte sa tu zatial krasne,labus zajtra budem na teba moc mysliet,zuzali posli bocku mrnusikom kiki ty tak isto,tinka labus ma pravdu mala by si behnut doktorovi moja,kejluska tebe stasne drzkam tiez palceky moja hlavne lezkaj a oddychuj moja,sisajojo aj ty pozdravuj mrnuskov odomna a pekne s nimi komunikuj moja.dobru nocku 🙂

zuzali
25. jan 2009

😵 😵 😵 mrňúskovia sú už vybozkávaný na celý zajtrajší deň 😀 😀 😀

zuzali
25. jan 2009

... 😠 do kelu aká hrúbka...pardón, malo to byť vybozkávaní 😅 😅 😅

kikina666
autor
26. jan 2009

dobre ranko,

labuska drz sa .... a dones domov poriadne silneho bojovnika

tinka12
26. jan 2009

Ahojte kočky
labus, dnes sa drz, dobre sa rano vyspi a prajem štastnu cestu do brna a návrat buducej tehulky 🙂
no ja mam stale bolesti, takze idem na jedno prac. stretnutie a potom pojdem k tomu dokimu.,.. aspon pre istotu
Kiki, uz len 7 dní!!!! juchu
krásny den všetkým...

kikina666
autor
26. jan 2009

tinka no uz len 7 dni do kontroly, ale ked dostanem skor tak to bude jasne, no zatial to tak nevyzera, iba mam bolesti v podbrusku, sem tam ma pobolieva hlava a divnu pachut v ustach ...

kikina666
autor
26. jan 2009

lenze ja tie pachute dostavam aj na zaciatku kramov prvy den .... takze teraz fakt neviem .. dufam, ze su to tehotenske pachute a nie kramove

tinka12
26. jan 2009

neboj, mrcha mrchovská nepríííde 😉

kikina666
autor
26. jan 2009

tinka no dufajme

labus
26. jan 2009

ahoj kočky dakujem -ešte budem o 9,00 volat ale dufam že je všetko v poriadku a možme vyrazit na cestu
Kiki ja nikdy pachute nemávam ale teraz mám aj ja hrozne to bude z hormonou a určite takže klídek jasneeeeee
pobolievanie hlavy je tiež z hormonou a brucho pobolieva aj mna a ešte nemám ani mrnuska v bruchu to ti rastie sliznica a zavrtavaju sa bobáčiky
Tinuška moja držím palce na vyšetrenie a som rada že ideš radšej zbytočne ako niečo zanedbat a hlavne ak je všetko v poriadku budeš kludnejšia drž sa mojenko
Kejluška myslím na vás pohladkaj bruško a tiež Zuzali a Sisajojo no a Kiki ty tiež a nestresuj všetko je tak ako má

labus
26. jan 2009

Takže sme osembunkový jupííííííííííííííííííííííí o 11,00 vyrážame na cestu

sisajojo
26. jan 2009

ahojte ,kraasne rano vam prajem
labus-vela stastia ti prajem a drzim palce
kiki nevesaj hlavu urcite sa to podari

kikina666
autor
26. jan 2009

labus gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeemmmmmmmmm, super bojovnik, drzim palce tak ti to prajem ze si ani nevies predstavit

sisajojo no snad ano, no nenormalnu chut mam v ustach to si ani neviete predstavit ...

sisajojo
26. jan 2009

kiki to je podla mna dobre znamenie,tehule to mavaju a vraj kovovu chut a este nieco som vycitala,ze maju zvysenu telesnu teplotu 36,9,,na zaciatku tehu,ale ci je to pravda netusim,vies popisu vselico a ja citam vsetko a uz mi hrabe z toho.som 3 den po transfere a necitim vobec nic 😠

labus
26. jan 2009

sisajojo ani ešte nemožeš nič cítit a tie rozne pocity kovová chut v ustach to su hormony budte kludné
Kiki pošlem ti potom sms či transfer prebehol bez problemov a tá zvýšená teploty býva aj 37,2 ale nemusí to byt u každej tehulky to záleží na organizme