Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

labus
26. jan 2009

ahoj kočky práve sme došli noooo bolo to : najskor to zle mala som celkom zrasteny krčok tak sa so mnou doktor natrapil aby ho spriechodnil,že ak by to vedel tak ma uspí a spraví to a ak by som musela dojst znovu tak to tak spravýme ale ja už to nebudem potrebovat.
Manžel bol na sále celý čas so mnou bola som prikritá plachtou a na velkej obrazovke nám ukazali našu babulku z rána bola neskutočná doktor si ultrazvukom naznačil presne miesto kam ju uloží a potom mi spriechodnoval krčok a a šup už je babulka doma a volal ju holka 😀 😀 😀 moj doktor je skrátka neskutočný bez ohladu či to vyjde alebo nie prekril ma sumamedom lebo som z toho krčka krvacala tak aby sa nestalo to čo minule a slubil mi vybavit na klinike v Brne prvotrimestralny screening aby som nemusela ist na amniocentezu
to je pre dnes všetko idem ležat dík všetkým za palce

vika34
26. jan 2009

ahojte,u mňa je iba to,že sa potvrdil test a som pozitívna na listeriozu,takže zajtra idem k infektologičke a uvidím čo dalej

tinka12
26. jan 2009

boze labus, citam si tvoj prispevok stale dokola uz asi 4 krát 😀 super tesím sa,ze vsetko dobre dopadlo.... pekne lez a vstavaj iba na WC 🙂

viki a co to pre teba znamena?

vika34
26. jan 2009

že sa musím preliečiť antibiotikami a dovtedy odložiť KET,zajtra idem k infektologičke a uvidím čo dalej

tinka12
26. jan 2009

viki je mozne ze ju uz mas dlhsie? pretoze ona sposobuje potraty....
a drzim palce, ozvi sa zajtra, co ti ta lekárka povedala

vika34
26. jan 2009

to by som musela mať listeriozu od roku 1995 ale je to asopň nejaký posun vpred ,možno že to naozaj spôsobovalo tie všetky potraty,ved ozvem sa čo povedali

vika34
26. jan 2009

kejla gratulujem,držte sa všetky,dobrú noc

kejla
26. jan 2009

Ahoj kocky,

Laaabuska - blahozelaaam k "holke" 😵 a prajem, nech sa u teba poriadne zahryzka 🙂 Cely den som vam drzala palce 😵 😵

Kiki-neboj, to spinenie sa nerozbehne, to len planetky dali o sebe vediet 😵 Drzim palce 😉

Tinka - este dobre, ze si zasla k tomu doktorovi, drzim palce, nech ti to rychlo prejde 😉

Vika. dakujem za blahozelanie, ale este je nan skoro 😢 Mam totiz hematom a velke riziko potratu, tak len lezim a lezim 😉 Mala by som vraj byt v nemocnici, ale tam by mi nedali nic viac, ako beriem doma.

Kocky, zajtra idem na kontrolu. tak mi prosim veeelmi drzte palce 🤐 Velmi sa bojim aj hematomu, aj toho, ci babatko narastlo, ci mu bije srdiecko....

vika34
26. jan 2009

budem na teba myslieť

tinka12
26. jan 2009

kejla, jasne ze budeme na teba mysliet!!! kedy sa vrátis? hned daj prosím vediet.... budem velmi drzat palce!! 🙂

kikina666
autor
27. jan 2009

dobre ranko,
no cez noc to prestalo uplne, uvidime za hodinu, BT som mala rano 36.8 ... neviem ci je to dobre alebo zle

lubkaeck
27. jan 2009

Dobre rano kocky 🙂

Kejla - len sa pekne drz, myslim na Teba 😀 Od vcera som na porodnickom prijme, robim viac menej obden, cize keby si potrebovala (co dufam, nebudes, tak sa kludne ozvi 😉 )

kiki - no som rada,ze je pokoj, mne mrcha dorazila, aj ked tak slabsie, ale je tu 😖 Som na MM pocitaci, takze nemam zapnuty skype 😅

Vika - ahoj, som rada, ze uz ste vo svojom 😉 a tu listeriozu sikovno vyliec 😀

Tinka - ako sa mame dneska?

Sisajojo - no co ziadne tehu pocity? 🙂

Ixi, BM a ostatne na koho som zabudla - dobre ranko

Endzi - ahoooj

LABUS - veeelmi na Teba myslim, riadne holku opatruj a drzte sa 😉 😀

kikina666
autor
27. jan 2009

lubka ahoj, no pokoj neni teraz som bola na wc a bolo na vlozke 6 kvapiek, ale na papieri nic ... jezisi drzte mi straaaaaaaaaaasne moc palce, ja som v praci a tu skype nemam ale icq ano

labus
27. jan 2009

Kejluška myslím na vás a moc moc držím palce
Kikuš tebe tiež zlatík neboj pokial nekrvácaš tak je dobre to može byt zahniezdovanie v najhoršom prípade že jedno slabšie sa vzdáva ale musíš byt v klude lebo stres je najhorší a chod domov nebud v práci nech ta lekár vypíše obvodný alebo gynekolog to je jedno ale šup do postele
Lubka dakujem a aj všetkým cítim sa fajn ale už sa tu dnes neukážem idem ležat len večer mrknem čo je z KIKI A KEJLOU obom moc držím palce
Lubka a ako je v práci. Zuzali kedy je ten UTZ čakám netrpezlivo fotečku
Tinuška som rada že si šla k lekárovy čím skor sa to prelieči tým lepšie tiež pekne oddychuj teraz budeme take postelove oktobrove stimulky 😉 ale spolu to všetko zvládneme ahojte

kikina666
autor
27. jan 2009

labus teraz zase nic od vcera vecera iba 6 kvapiek bledohnedych a nic, drz nam strasne palce, ak dnes zajtra nedostanem tak by to malo byt uhniezdovanie, labus nemozem ist domov, tu len sedim a kolega vsetko za mna robi a oddychuje a od rana mi tlcie do hlavy ze som tehotna a ze to sa uhniezduje a ukludnuje ma a to je lepsie ako by som sa mala sokovat sama doma, aj tak tu nic nerobim iba sedim na solicke a chatujem na koniku

labus
27. jan 2009

Kiki tak pozdrav kolegu je to super chlap 😉 nohy si vylož na druhu stoličku a hlavne dýchaj z hlboka to vyzerá fakt na zahniezdovanie a hlavne mi ver už som toho preskákala dost držím palce silno ako viem ja doranajkujem a mazam spat ležat včerajší transfer bol fakt náročný ako to nešlo tak musím oddychovat

kikina666
autor
27. jan 2009

labus oddychuj pekne nech sa babetko riadne zahruzne kedy mas ist na krv ?

labus
27. jan 2009

9.2 a už idem ležat ale večer mrknem na sekundu ako sa máte

kikina666
autor
27. jan 2009

labus sladke snicky najradsej by som si lahla vedla teba 😀 a drzim palce a sem tam si spomen aj na nas, dakujem moc

sisajojo
27. jan 2009

ahojky
ako sa mate??kiki mysli pozitivne.. to je dolezite a mas to fajn,ze mas super kolegu,lebo takych je malo 🙂
labus lezkaj aj ja som az som mala pralezaniny,ale uz fungujem normalne len som sa velmi bala prve 2 dni nieco robit
tinka12,neviem ci sa testnem mozno ano nozno niaky 10ty den skusim
lubka ziadne pocity ☹ ale asi je este skoro..brucho ma vobec neboli a prsia ma bolia ako pred kramami,nemam ich naliate,iba bolave na dotyk
no a inak nove nic nemam.. 😝

kikina666
autor
27. jan 2009

sisajojo dik, snad to vase drzanie palcov pomoze

kikina666
autor
27. jan 2009

bola som na wc ... nic ciste ... ufff , len aby to tak pokracovalo .. drzte silno palce

zuzali
27. jan 2009

Ahooooooooooojte 😉 😉 😉

Všetky vás zdravím, dúfam, že sa máte fajn a na všetky myslím, aby vyšlo, čo máte rozbehnutéééééééé - Labus, kiki, sisa, kejla ... pekne sa hniezdite a vyvíjajte

tinka, vika ... skoré uzdravenie

Lubka ... veľa sily v práci a nech ti čas rýchlo zbehne

zdravím aj BM, luly a endzi

a ešte malá podpora:
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

zuzali
27. jan 2009

labus... 3D foto bude zajtra večer 😉

zuzali
27. jan 2009

všetky spíte, či pracujete????

kikina666
autor
27. jan 2009

zuzali uz som tu z obeda, napraskala som sa doplna

zuzali
27. jan 2009

kiki... ja som tiež už napráskaná... mala som čínu a zemiakové pyré, bolo to super 😀

kikina666
autor
27. jan 2009

ja som mala mlete maso v zemiakovej placke a zeleninovy salat a idem si dat bezkofeinovu kavicku, rano som si dala kofeinovu taku slabsiu ako pijavam, hadam to nevadi

zuzali
27. jan 2009

ja som si ráno uvarila tiež kávu, ale ešte mám pol šálky teraz a myslím, že ako teraz každý deň dopijem ju asi až večer 😀

kikina666
autor
27. jan 2009

zuzali a kofeinovu alebo bezkofeinovy shit ??