Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

labus
12. feb 2009

Zuzali v pondelok idem s Andym do Ba na kontrolu nemáš náhodou do obeda volno? Chcem vziat aj Robka ked su prázdniny a skočit s nimi do čokoládovne tuším je pod Michalskou bránou alebo tam niekde že ak by si mala čas tak by sme si tam dali stretko 😉

zuzali
12. feb 2009

labus, to by bolo super, mám dovolenku a tiež by som si dala čokoládu 😀
kedy sa tam stretneme?

labus
12. feb 2009

Zuzali ja neviem možno niekde na začiatku obchodnej ako sa ide pod Michalsku bránu? neviem či som to správne napísala

labus
12. feb 2009

Jáj sakra a kedy? neviem okolo 10,00-11,00 by sme už mohli byt v meste ja ti brnknem ešte z Kramárov že už sme na rade a o taku pol. hodku na to by sme tam mohli byt

labus
12. feb 2009

Už teraz sa teším a chalani sa tešia že pohladkaju dvojičky 😀 😀 😀

zuzali
12. feb 2009

to je super, ja sa tiež veľmi teším a mohli by sme sa teda stretnúť na Mierku, pri hoteli Crown Plaza (Fórum), vy by ste tam vystúpili z trolejbusu 212, čo ide z kramárov

a kľudne môžu hladkať koľko chú, keď nájdu brucho 😀 😀 😀 😀

labus
12. feb 2009

Zuzali to je paráda len či budem vediet kedy vystupit 😀 😀 😀 😀 a neboj chalani ho nájdu 😀 😀 😀 teda to bruško 😀 😀

sisajojo
12. feb 2009

cauko dievcata..citam ,citam co ste tu popisali ..ja som uz teraz zzase v praci od rana do vecera ,tak na konika moc casu cez tyzden nemam,tak vas len tak spehujem obcas aby som vedela ako sa mate..ked pridem z roboty padam mrrrtva na nos 😝 mne uz mrcha skoncila mala som ju az 2 a pol dna ..to je podla mna malo na vycistenie organizmu po neuspesnom ivf nie??neviem ako by mal vypadat moj 1 menzes po tom..bolesti a krce som mala teda poriadne to sa musi uznat..

zuzali
12. feb 2009

labus, budeš vedieť kde vystúpiť neboj a dohodnime sa, že sa stretneme o 11.00 a ak by ste tam boli skôr, tak mi cinkneš, kde vás nájdem, môže byť? 😉

sisi ... možno to z tých hormónov je také pomýlené, že normálny menzes budeš mať až budúci mesiac

labus
12. feb 2009

Zuzali dohodnuté
Sisi neporadím ja som mala vždy po mrchu riadnu aj minule aj teraz dokonca silnejšiu a dlhšiu ako inokedy ale su kočky čo im to aj celkom vynechalo takže každý organizmus sa s tým asi vyrovnáva po svojom

zuzali
12. feb 2009

labus, veľmi sa na vás teším 😵 😵 😵

a inak vyzývam všetky bambuľky, čo majú v pondelok o 11.00 čas, aby sa k nám pridali na dohodnutom mieste 😉 😉 😉

labus
12. feb 2009

Zuzali moja reččččččččččččččččččččččččč kočky kto možete dojdite na stretko za tu čokoládu to stojí nie????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀
ale vážne Zuzali už sa teším ako male dieta a chalani tiež a čuduj sa svete hlavne na teba že jupííííí máme rande s tetou

sisajojo
12. feb 2009

diky za radu,uzite si to rande..ja idem pekne pred telku tak vam prajem pekny vecer 🙂

kejla
12. feb 2009

Babyyyyy, mnaaam....Vy ste mi narobili chute 😝 😝 😝 Buidem slintat celu noc 😀 😀 😀 😀 Snad sa mi o tej cokolade aspon prisnije 😀 😀

zuzali
12. feb 2009

kejla...ahooooooooooj 🙂

neboj, budeš mať krásne čokoládové sníčky a ako sa máš?

Labus, ak budem pre nich teta, tak budem doma 😠 😠 😠

labus
12. feb 2009

Kejli ahoj zlatík to som nechcela narobit ti taketo chute ☹ 😀 😀 😀 😀 tak ti aspon želám krásny čokoládový sníček 😉
Zuzali sakriš to nieeeeeeeeeeee tak tetu sme nespomínali dobre? 😀 😀 😀

zuzali
12. feb 2009

tak vám včetkým parajem sladké sníčky, zajtra som v práci, tak na vás mrknem 😉

labus...pondelok o 11.00 😀

labus
12. feb 2009

aj ja vám prajem krásne možno čokoládové sníčky
Zuzali v pondelok o 11,00 tešíme-samozrejme babulky kto chce nech sa pridá

kejla
12. feb 2009

Kocky, ja som sa taaaak (inak sa to povedat neda) nazrala 😀 😀 😝 😝 Urobili ste mi chute,tak MM upiekol kolac a ja som z neho po veceri zjedla uuuctihodny kus-asi 1/4 plechu....Nooo, ak to takto pojde dalej, na konci budem mat tonu 😀 😀 😀 Taky prijem energie bez pohybu 😎

Zuzali, citim sa dobre,ale hneva ma ten hematom...je na zlom mieste ☹ Pozdravujem babatka 😀

labus
12. feb 2009

Kejli zlatík pozdrav manžela a že dakujem nebola by som rada keby vaše malo na čele čokoládku že som ti narobila chute 😀 😀 😀 😀 Len nech sa pekne o vás stará a neboj pri kočíkovaní to vychodíš 😉
a mimochodom daj ne moje veštecke schopnosti hematom sa už pobral kade lahšie 😉 uvidíš 😉

kikina666
autor
13. feb 2009

ahojte baby, volala som do centra takze 4.3. idem na vypisanie dalsej ziadosti na umele a do 6 tyzdnov by sme to mali mat schvalene a ak vsetko pojde podla planu tak to vyzera maj/jun

kikina666
autor
13. feb 2009

kejla ... to mas super muza ze ti upecie kolacik tak to ten moj ani kavu nevie uvarit

labus aj ja chcem cokoladu ... a kedy idete na dalsi pokus ???

labus
13. feb 2009

Kiki ahoj dnes som lietala po lekároch od 7,00 do teraz... ☹ ☹ ☹ bola som na imunologii na krv koli alergiam na lieky
potom na hematologii tam ma objednali na 4.3
a endokrinologii tam som presedela celý den lekárka mi spravila sono až na nejake zhrubnutie nález štitnej žlazy v poriadku ale ma objednala podla ciklu na 4 odbery krvi na pondelok potom 25.3 a 3.3 a 4.3 a síce
16.2a25.2 odber na FSH,LH,E2,TSH,FT4
3.3 A 4.3. progesteron a prolaktín
žiadanky mi dala obvodna lekárka a koli dalšiemu pokusu na ktorý ideme Kiki ak budu tieto výsledky dobre presne o mesiac v marci a ak ničo vyskočí tak ma vraj preliečia a až potom

luly3
13. feb 2009

ahojte 😉
kiki to je super to bude čo chvíla 😀

kikina666
autor
13. feb 2009

no ved hej ... pomalicky dalej zajdes

luly3
13. feb 2009

kiki 😉 pravda

labus
13. feb 2009

ahoj kočky
tak som konečne dopiekla košíčky s karamelovou plnkou a popíjam kafíčko- no tu nikoho tak vám všetkým prajem zajtra krásny Valentínsky dník pekne si ho užite a naše tehulky Zuzali a Kejluška -posielam obrovký valentínsky boštek všim drobčekom 😵

luly3
13. feb 2009

labus jaaaaaaaj dala by som si 😀
aj ja prajem krsneho valentína 😉 😉 😉 😉

mi mame dnes valentínsku party tak ja idem na 21.00 hod do roboty ☹
a zajtra zasa cely den prespím 😠 😠 😠 ondrej je zasa v sofii tak som sama 😕 😅

labus
13. feb 2009

Luly tak príjemnu zábavu

buducamamina
13. feb 2009

ahojte babulky moje ako sa mi mate akurat som vas docitala ospravedlnujem sa ale akosi nemam cas ist ani na net od rana do vecera v robote a domov dojdem rozbita.moc na vas myslim,labus som rada ze si sa dala dalej do boja kiki moja aj ty,kejlinka zuzali pozdravujte mrnusikov a pekne sa opatrujte.luly a ty ako moja,sisajojo aj teba zdravim,neviete co je s lubkoueck,pozdravujem.