Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

luly3
13. feb 2009

ooooo labus dakujem ale myslím že ja zábavičku nebudem mat
tak akurat plato na ruke a nervy s vela ludí 😖 😖

labus
13. feb 2009

BM ahoj 😉
Luly jáj tak ty pracovne hmmmmmmmmmm tak pohodovu službičku 😉 a zajtra pekne oddychuj 😉

buducamamina
13. feb 2009

ahoj labus 🙂

luly3
13. feb 2009

BM ahoj
labus budem budem 😀 😀 😀 😀 😀 😀

luly3
13. feb 2009

tak ja utekááááááááááááááááááám do roboty
fúha ako sa mi nechce 😖 😖 😖 😖 😖

buducamamina
13. feb 2009

luly3 prjem aby ti to co najskor ubehlo moja.dobre idem buvkat lebo zajtra zase do tej podubanej roboty.pardon za vyraz ☹ prajem vam krasneho valentina.cmuk

zuzali
13. feb 2009

Ahojte, prajem romantický predvačer krásneho srdiečkového sviatku 😵 😵 😵

BM... sladké sníčky a ďakujeme za tvoje pozdravy a myšlienky 🙂 🙂 🙂

Luly ... nech ti to rýchlo utečie 😠

vika34
13. feb 2009

ahojte,iba na chviľku nakuknem,zajtra odchádzame na lyžovačku a vrátime sa až 21.2.Robíte stretnutie,ale nebudem tu ☹ tak vás neuvidím.Tak sa pekne všetky vyzabávajte ,zdravím vás všetky,pá

luly3
13. feb 2009

no stretnutie vika a bez nás oni si dali separéééééééééééééééééé 😀

labus ty si pekne vychytaj dvojičky nech sa to na teba nalepííííííííííííííííííííííííííííí

labus
14. feb 2009

Luly ale ved ak máš v pondelok čas a chut pod si pochytat dvojičky aj ty lebo mi si ich teda riadne pochytáme 😀 😀 😀 ved si vediem aj posilu 😀 😀 a nech sa len nalepia 😀 😀 😀 vobec sa neurazím 😀 😀 😀
Viky želám krásnu lyžovačku

sisajojo
14. feb 2009

ahojte prajem vam krasneho valentiina uzite si romantiku 😀

tinka12
14. feb 2009

Ahojte kočky,
ako sa mate?
mna po niekolkotyzdnovom marodovaní ma včera manžel vytiahol do kina 😉 a náhoda je blbec, ale hadajte kto vedla mna sedel. Tehulka a asi v ôsmom mesiaci a často si hladkala brusko... ☹ Ale asi mi treba taketo šoky, nech sa rýchlo spamatám 😀 😀
A sisi ty co nove? bola si aj u lekára?
ostatné ako sa maate?

labus
14. feb 2009

Tinuška moja ahoj,
Zuzali sakriš stretko musíme posunut na neskoršiu hodinu ved ja som taká koza teraz ma trklo,že ma endokrinolog.objednala na krv na pondelok ráno a kedže tie odbery plánovala podla dní mojho ciklu nemožem tam íst jednoducho v iný den a Andyho lekár ordinuje len pondelky takže pondelok platí len dojdeme do Ba trošku neskor ale každopádne ak máš čas stretko platííííííííííííííííííííííííííííííííííí len posunieme hodinu ked budeme mat vyš.hotové mi už potom máme kopec času

sisajojo
14. feb 2009

ahoj tinka ja som u lekara este nebola,ale boli ma brucho kazdy den,lenze tu mi moc nepomozu.. ☹ tu ma maju v pazi.povedala,ze jej mam zavolat v pondelok.aj menzes som mala len 2 a pol dna a mam aj zvlastny vytok taky zlty,ale vidis tu ti daju na vsetko paracetamol a si vybavena..ked prideme domov tak pojdem na vysetrenie u nas

labus
14. feb 2009

Sisi ahoj ja ta nechcem plašit ale na tvojom mieste sa domáham vyšetrenia... tá dvojdnová mrcha sa mi nezdá po stimulke to može byt hoci čo -možno len porucha,možno mimomaternicové alebo aj že jeden drobček odyšiel a druhý nie alebo cista výtok by si tiež nemala mat . Ja som len obyčajný laik ale vačšinou mávame po nevydarenom IVFku silnejšiu mrchu ako bežne hoc pravidlo to byt nemusí... tu by sa mal po mrche robit kontrolný UTZ aby sa zistilo či je všetko v poriadku tak na tvojom mieste skočím v pondelok rovno k lekárke dám sa vyšetrit

zuzali
14. feb 2009

Ahoj, labus... jasné, kľudne môže byť stretko aj neskôr, len mi daj vedieť vopred, aby som sa mohla dostaviť, cesta mi trvá cca 15 minút, len sa musím aj obliecť však 😀 😀 😀 a dnes som si kúpila prvé tehu rifle, tak ich treba pokrstiť a čo je lepšie ako čokoláda 😀 😀 😀
Tak keď budeš vedieť kedy budete na dohodnutom miesta, ozvi sa. pekný víkend 🙂

Všetky, zdravím a opakujem výzvu, kto môže, nech sa v pondelok dostaví 😉 😉 😉 budeme sa tešiť

vika... dávaj pozor a nedolámte sa 🙂

labus
14. feb 2009

Zuzali tak dohodnuteeeeeeeeeeeeeeee ako budeme na rade u lekára tak ti zavolám aby si mala čas nahodit si tehu rifličky moc sa tešíme že ich na tebe uvidíme 😉
všetky vás pozdravujem a kto máte v pondelok čas tak sa pridajte a nenechajte si našu prvu tehulku ujst v tehu rifliach 😀 😀 😀 a čokoládku k tomu mnammmmmmmmmmmmmmm
a ešte vám prajem prežitie krásneho Valentínskeho večera

luly3
14. feb 2009

ahojte 😉
ja prajem poslednu polhodku krásnu 😀

luly3
15. feb 2009

pekný den 😉
tinka uzdrav sa konečne 😉

luly3
15. feb 2009

halo halo halo
babulky kde sa tulate, hm????

luly3
15. feb 2009

no toto vám mosí byt ale dobre s mužíčkami
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lubkaeck
15. feb 2009

Ahojte kocky 🙂

Stratena dcera sa vratila. Mala som take prijemne povinnosti, v stredu sa mi narodilo krsna - 4550 gramov a 53cm a vola sa Sebastian- je nadherny, dnes ich uz pustili aj domov 😀 Aj mliecka ma svagrina dost, tak je to fajn. No ist k porodu k rodinnemu prislusnikovi, to je strasne - emocie a ten strach, ale je to za nami a maly je krasny 😀
A ja idem uz v marci na KET, odmietla som zatial Prednison, ale aj tak mi dali za igelitku liekov 😀

Sisi - jew mi luto, ze to takto dopadlo, ale ked bola mrcha len dva a pol dna u mojej svagrinej, tak bola tehula, takze vyckaj este 😀

Vsetky Vas zdravim, len som unavena ako kobyla, sme zapijali krsna vcera, tak uz ledva hladim.
Majte sa krasne a ak uz budem mat viacej casu, tak sa ohlasim, papa 😅

kejla
15. feb 2009

Ahoooj kocky,

ahoj Lubka 🙂 🙂 Ja som ta tu na fore stale hladala, chybala si nam,uz sa neodmlcuj 😀 😀 Nooo,krsniatko je poriadny chlapik 😀 😲 😵 vsetko dobre mu prajeme...Svagrina ho zvladla normalne porodit?Klobuk dole 🙂 A ty mas na tom velku zasluhu 😉 Drzim palce na KET, marec je nan ako stvoreny-aj ja som planovala dalsie kolo na jar 😉

kejla
15. feb 2009

Kocky,ja uz som takaaaa unudena,ze az 😀 😀 A kontrola az 23.2.Brusko mi uz viditelne trci, takze ak by ma niekto stretol bez vetrovky,tajomstvo by bolo prezradene. 😀

kikina666
autor
16. feb 2009

labus to je super, nakoniec este budeme stimulovat v maji spolu .... uz sa tesim

buducamamina dakujem a ty ako, kedy dalsi pokus ????

lubka ahoj ... no to ti verim, ze si unavena ... tebe sa teraz ponaliepa ked ho budes stale chytat 😵

kejla to je velmi dobre ... no a co nech trci a v ktorom tt si ? ani v profile to nemas

zuzali
16. feb 2009

Ahojte, posielam čerstvú zásobu:
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lubka ... ahoooooooooj, som rada, že si sa našla, krsniatku prajem veľa zdravia a maminke tiež a tebe úspešný marec 😵 😵 😵

Kejluška ... to je super, tak sa pekne teš s bruška a poriadne oddychuj, aj napriek nude, veď vďaka nude budeš mať pol roka plné ruky práce 😀 😀 😀 😀

kikina666
autor
16. feb 2009

zuzali dakujem ...

v ktorom tt je kejla ???

tinka12
16. feb 2009

ahojte kočky..
zuzi, labus, zavidím vám to dnešné stretko!!!!! ☹ ja som doma.... a maróooodujem , nuž, čo uz 😕
inak ma bolesti uz pustili, tak sa tešííím a uz nemusim stale lezat. A Chcem mrchu!!!!! 😠
kejlik, opatruj sa nám!! posielam babuliatko boštek 🙂
luly zlatino, ako? neprepracuj sa 😀
kiki, stimulka az v máji? joj, dufam, ze to rychlo ubehne....a mozno sa k vam pridam v tom case aj ja 😕 , no uvidíme....
lubka, gratulujem k novému clenovi vasej family. drzím palce!!!
endzi a ty si kde zašitá?
BM ako sa darí s bývaním? uspesne pokracujete?
Baby aj u vás tak pekne snezí???
posielam bosteky, pekný den

kikina666
autor
16. feb 2009

tinka ahoj

no skor sa neda, musi byt rozostup min 3 mesiace a ja som mala stimulku v januari takze 3 mesiace su az v aprili, 4.3. ideme na vypisanie ziadosti do heliosu a tak mesiac kym nam to schvalia takze ten maj je realny, ak sa dovtedy nestane zazrak sa neotehotniem normalne, co sa mi uz 2x aj podarilo, zvlastne ze po stimulke nic a normalne 2x

tinka12
16. feb 2009

no, ked si nadupana hormonami 😀 a kedy mas dostat teraz mrchu?