Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

kikina666
autor
16. feb 2009

tinka no netusim kedy ju mam dostat, vyhodila som vsetky kalendare a prestala som ratat dni a merat teplotu ... aby ma to zbytocne nenervacilo, mala som nejako koncom mesiaca, ale kedy presne to neviem ... takze ani netusim .. pride pride, ak nepride tak v polovici marca urobim test, nejdem si s tym hlavu zatazovat

zuzali
16. feb 2009

Ahojte

Dnešné stretko s labus a jej úžasnými synmi bolo skvelé.Každý sme si dali dbe horúce čokolády a dorazili sme sa v McDonalde 😀 😀 😀

Nabudúce si to musíme zopakovať viaceré 😉

lubkaeck
16. feb 2009

No caute buduce mamicky 😀

Som rada,ze som aspon niekomu chybala 😉

Kiki - noo maj tiez nie je na zahodenie, ani nezbadas a uz tu bude 😀

Tinka - si bohovska, ked si domka, tak krasne snezi 😝 ale keby si dnes videla mna, herecka som si rano dala suknicku a vysoke cizmicky a hladuckou podrazkou na 12cm opatku - to bol balet cestou na zastavku 😠 sa museli na mne bavit ludia 😀 😀 😀 😀 to ja mam tak, ked nesnezi a nemrzne tak si dam poriadne boty a ked sa rozhodne snezit, tak sa klzem v cizmickach 😀

Zuzi - pohladkaj brusko za mna 😉 ze babuliatka pozdravujem 😉 a na buduce ked pojdem do BA na sono, tak sa hadam stretneme 😉 budem sa tesit 😉

Kejli - noo tak musis zacat nosit manzelove tricka 😀 😀 😀

Luly - este cica stale PNkuje?

Vsetky krasne zdravim

lubkaeck
16. feb 2009

Jaaaj, hlava derava 😠
Pozdravy nasemu krsnatu odovzdam a mamicka sa citi dobre, teda tvari sa hrdinsky (oproti tomu co som videla na nej pri porode, tak je teraz uplne super 😀 )

labus
16. feb 2009

čauko kočky
no musím vás prečítat ,ale stretko bolo superske chalani sa asi do Zuzky buchli 😀 😀 😀 lebo len čo sme sa rozlučili hned spustili jej mami ona je superrrrrrrrrrrrr 😀 😀 😀 😀 a som si pomojkala drobčeky v brušku a moc jej to sekne ja krásna tehulka a možte lutovat že ste sa nepridali 😀 😀 😀

labus
16. feb 2009

Lubka ty nevernica chýbala si nám tu už to nerob

lubkaeck
16. feb 2009

Labus, no uz sa budem snazit sa tu zdrziavat, ale kedze robim len denne teraz, tak nestiham ani varit, co uz mi bolo vycitane 😀 😅

No nech sa na Teba nieco nalepi, z tej Zuzky 😉

tinka12
16. feb 2009

jaaaj moje zlate, jasne, ze na dalsí krát uz ideme viaceré!!! skoda, ze som PN, z by ste ma tam mali nasackovanu....a ked islo aj o McDonald...... hihih 😀

kikina666
autor
17. feb 2009

ahojte

zuzali, aj ja by som chcela ist na stretko .. ale zo ziliny je to priserne daleko

lubka no ved to ... maj neni daleko a keby mi to vyslo normalne ako kejle tak to by bola ina sranda, ved uz mi to vyslo 2x klasicky tak preco nie treti krat

kikina666
autor
17. feb 2009

no baby nikde nikto ... no kde ste vsetky spachtosky

zuzali
17. feb 2009

Ahojte

labus, zdravím nápadníkov 😀 😀 😀 a vďaka za kompliment

kiki ... neboj, keď bude teplejšie stretneme sa niekde na pol ceste s bruškom alebo bez 😵 😵 😵

Tinka... tak sa vzorne lieč, aby sme sa mohli ísť napchať do McDonaldu...ten ja teraz môžem, teda všetci traja-učím deti na nezdravú stravu už od mala 😀 😀 😀

Lubi...jasné, že si dáme stretko a už sú mrňúsi vyhladkaní 😉 😉 😉

Kejla... myslím na teba 🙂

kikina666
autor
17. feb 2009

no ty uz mozno aj s kocikom 😵

zuzali
17. feb 2009

kiki ... je to dosť možné 😀

kikina666
autor
17. feb 2009

no nie je dost mozne ale je to viac ako iste ... a uz kopkaju ?
a mena ste zatial nerozmyslali a pozerala si uz aj nejake kociky pre dvojicky ?

zuzali
17. feb 2009

kiki ... kočík máme vybraný Peg perrego duette, mená asi tiež - Diana a Richard, Richard a Andrej, Diana a Michaela- vyberieme podľa ultrazvuku 3.marca, keď sa nám hádam ukáže aj pohlavie. Ešte nekopkajú, len sa mááááááááááááličko mrvia

zuzali
17. feb 2009
kikina666
autor
17. feb 2009

uz ich citis ??? to je super, aj ja by som chcela citit to mrvenie, ake to je ...
idem kuknut ten kocik a farbu aku ste vybrali ???

zuzali
17. feb 2009

a aby som nezabudla-naša podpora pre všetky: 😵
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

zuzali
17. feb 2009

farba kočíka je len tá, ktorú vidíš - mokka, ale aspoň sa nebude veľmi špiniť

to mrvenie je také smiešne, ako keď sa hýbu vetry v bruchu, alebo ako by som tam mala rybičku 😀 😀 😀 😀

kikina666
autor
17. feb 2009

zuzali dik, ... ale kedze tu uz nikto dlho nebol, tak si to dovolim vsetko zhrabnut ja 😀 😀 😀 pekny kocik, pre dvojicky asi toho moc na vyber neni co ?

kikina666
autor
17. feb 2009

no to budes mat aj co kerovat take auto, mas vobec na to vodicak ???

zuzali
17. feb 2009

nemáš za čo, pekne si pober všetky vírusíky, ja ich mám dosť, tak pošlem 😉

nie je to s tým výberom až také zlé, ale ja som chcela, taký za sebou a tento sa mi veľmi páčil aj keď sme ho boli pozrieť v obchode

zuzali
17. feb 2009

vôbec nemám vodičák 😀

bude to sranda

kikina666
autor
17. feb 2009

no tak to aby si uz zacala skusat v metre s tym velkym vozikom 😀 😀 😀 😀

zuzali
17. feb 2009

😀 😀 😀 to je fakt, našťastie teraz mám kopec starostí so záverečkami v škole, tak na deťurce začnem trénovať 28.5.

kiki..idem, ešte dovarím guláš a idem k našim pokecať, zajtra som na ICQ celý deň, tak pokecáme 😉

kikina666
autor
17. feb 2009

ok papa
dala by som si toho gulasu

labus
17. feb 2009

Zuzi kočík schvalujem 😀 😀 😀 😀 je krásny 😉

kejla
17. feb 2009

Ahoj kocky 🙂 ,

Zuzali-pozdravujem drobcekov 😵 😵 V menach mas zahrnute aj moje,aj meno MM 😀 😀 😀 😀 A ten kocik ma moja kamoska-dvojickovska mamina 😀 😀 😀 Je krasny, chodia s nim nakladnym vytahom...Ten kocik sa normalne soferuje,ako formula 😀 😀 😀

Kiki-som v 12tt.

Vcera som sa prejedla,tak mi vecer bolo kadejako a dnes som sa zase tak z chuti nahltala...Ja uz neviem jest pomaly 😎 😎 A teraz mam akurat obdobie,kedy by som mala dostat menzes...a mam take divne pocity v bruchu....

sisajojo
17. feb 2009

ahojte kocky,ako sa mate? u mna sa to nemeni ..ani nemam na net moc casu lebo makam od rana do vecera,tak som rada ked pridem domov a vylozim nohy 🙂 ak sa mi vsak podari vzdy sem kuknem co mate nove..pekny vecer vam prajem

buducamamina
17. feb 2009

ahojte babulenky moja ako sa mi mate,kejlinka som rada ze zatial je vsetko v poriadku a ide to tak ako ma a ta pliiaga z tvojho tela zmizne aby babenko mohlo krsne rast dalej,zuzali,kocik schvalujem 😀 dobry vyber moja pobozkaj krpcekov kejla aj ty,lubkaeck z toho si nic nerob ja som taka ista,ked je teplejsie tak sa naobliekam ako na sibir a ked je kemra ako na sibiri tak idem tak light no co uz... 😉 tinka a ty ako moja co nove,kiki zdravim moja,no a co sa tyka byvania,zaloha je zaplatena a tak teraz nam ostava iba cakat.