Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

zuzali
4. nov 2008

luly...ja viem, že nezabudla, ja ešte nemám bambuľky doma 😉

kikina666
autor
4. nov 2008

baby teraz som sa rozhodla , ze luly predbehnem a testik budem mat pozitivny pred jej testikovanim v decembri, lebo dnes mam 13.dc a sme sa s MM rozhodli, ze do toho prastime tento mesiac, obaja sme ok, ja som uz spontanne otehotnela ... takze traste sa a drzte palce nasim spermiam 😀 vcera sme zahajili frontalny utook na moje vajicka ... 😀 😵

luly3
4. nov 2008

kiki tak to ti fandím jáááj mohlo by ti to výst potom by si mi polovičku ifka preplatila 😉

kikina666
autor
4. nov 2008

no ved uvidime

luly3
4. nov 2008

kiki a teda ak si spontáne otehulkovala tak preči ifko

zuzali
4. nov 2008

Kiki ... tak to sa teda potom poseriem, keď to tebe vyjde ešte skôr ako nám všetkým 😀 😀 😀 😀 😀

ale veľmiiiiiiiiiiiiii ti držím palčeky a jasné plnou parou vpred!!!!! Zdravím aj TM 🙂

kikina666
autor
4. nov 2008

lebo som stara 😀 mam 33.5 a muz 41 ... , v podstate som mala 2x cistenie a z toho 1x spontanne a 2.krat po KET, ale neskoro takze ani dr. nevedel povedat ci to bolo z ketu alebo spontanne, lebo po kete som mala negat vysledok a o 2 tyzdne neskor som bola tehulka .... takze baby idem do toho s luly, ona timulkovom ja frontalnym utokom ...

luly vyhlasujem preteky 😀 😀 😀 kto skor .... 😀 😀 😀 prijimas vyzvu ?

luly3
4. nov 2008

baby došla mi navsteva pridem

kikina666
autor
4. nov 2008

ok luly a co moja vyzva prijimas ??????

kikina666
autor
4. nov 2008

a viete co je na tom najdolezitejsie ze mam vsetky predpoklady k tomu, lebo sa tesim na dalsie IVF a o nic nejde, vyjde tak super, nevyjde tak zacnem stimulku ... zeby dobry zaciatok konecne

zuzali
4. nov 2008

Kiki... zasa si to krásne vymyslela 😉

kikina666
autor
4. nov 2008

tak co vy na to ... dnes startujeme obidve zo startovacej lajny, vy vsetky ste nas uz obehli ... luly stimulku a ja frontalny utok .... mozete davat stavky 😀 😀 😀 😀

kikina666
autor
4. nov 2008

bilancia .... luly je vo vyhode 😀 ale mne to nevadi ... ja som bojovnik 😀

buducamamina
4. nov 2008

no babeny teraz nam ostava zase len cakat ktora z vas bude ako prva tehu 🙂 kejla a ty sa ete nevzdavaj ete to nie je stratene

kikina666
autor
4. nov 2008

luly ... prijimas vyzvu ????

zuzali
4. nov 2008

KIKI ... tak ja stavím na teba.... 😀 😀 😀 aby som aj luly naštartovala 😀 😀 😀

to som peken vymyslela 😉

buducamamina
4. nov 2008

luly ma navstevu kikina asi tu nie je

kikina666
autor
4. nov 2008

zuzali dik ... takze stavkovanie vo velkom 😀 to som zase mala dobry napad , len aby to luly nevzdala vopred 😀

kikina666
autor
4. nov 2008

BM no ked jej odide navsteva nebude stihat gulat ocami, co sme upiekli poza jej chrbat 😀 😀 😀 😀 😀 a ze je na nu vypisana tipovacia sutaz

zuzali
4. nov 2008

neboj, kiki ... luly je siláčka, uvidíš, že aj ona má niečo na teba pripravené 😀

buducamamina
4. nov 2008

tak to ano chudinka ved ty si taky vymyselnik ze clovek niekedy zasne moja 😅

buducamamina
4. nov 2008

kikina myslis ze sa da to ani nahodou len teraz sa nemoze branit

buducamamina
4. nov 2008

jaj babeny sice trosku odbocim ale uz sa tesim peciem pangasius filety na masle mnam

zuzali
4. nov 2008

mňaaaaaaaaaaaaam pangasius 😀 😀 😀 😀

mne MM prinesie na večeru pizzu, už si na ňu chutíme od včera 😀

buducamamina
4. nov 2008

no zuzali aj ja sa uz tesim a to nechcem vidiet mm co povie

kikina666
autor
4. nov 2008

co je to pangasius ????

buducamamina
4. nov 2008

kikina to je ryba to su take filety zo zraloka a su fantasticke

buducamamina
4. nov 2008

odporucam ti to vyskusat ani jedna kosticka tam nie je a su take velike ja uz ani ziadnu inu rybu nekupujem okrem pangasiusa

zuzali
4. nov 2008

BM aj ja kupujem len túto rybičku, Kiki fakt je úžasná 🙂

kikina666
autor
4. nov 2008

ja z ryb jem iba tresku a kapra a vynimocne grilovaneho pstruha