Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

zuzali
4. nov 2008

BM...všetky budú písať večer po 22.00, však endzi ☹

zuzali
4. nov 2008

No huráááááá, už sme na ďalšej strane a luly, láskavo už neblbni 😀 😀 😀 😀

luly3
4. nov 2008

hahaha už to ide konečne 😀
ja som tu ja vám nestačíííííííííííím

luly3
4. nov 2008

O.K. prepáááááááááááááčte

luly3
4. nov 2008

kočky ja som dnes 21 dc po mrche mam začat pichat
ale ja cítim že mi dojde mrcha to nevadíííííííííííííííííííííííííííííííííííí

luly3
4. nov 2008

baby tak ja idem bratovi na kafičko zatial sa majte
a budem pihat okolo 18,30 hod tešíííííííííííííím sa

zuzali
4. nov 2008

maj sa pekne luly 😀

ixi
4. nov 2008

kaejla zlaticko je mi to nesmierne luto 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 moja zlata velmi ta chapem preco sa stavaju taketo veci?moja drz sa myslim na teba

zuzali
4. nov 2008

ahoj, ixi...a ty ako???

chantalle7
4. nov 2008

ahojte babulky!

chantalle7
4. nov 2008

tak som si vas zbezne precitala no dnes ste teda toho popismenkovali

labus
4. nov 2008

čauko už som tu aj ja luly to čo si porobila moja teraz mi nejde čítat čo je pred tou spackanou sranou 😀 😀 😀
zuzali kupilasomtu rybu ako sa volala lebo možno som kupila inu 😀 😀 😀 kupila som pangasius a recept nejaký overený pošleš?
ixi ahoj moja ty sa ako máš?

ixi
4. nov 2008

ja dnes?ale vsetko postarom boli ma ten vajecnik 😒

ixi
4. nov 2008

a som hotova s kejli 😢 😢 😢 😢

labus
4. nov 2008

bolíta vaječník, to bude asi tým odberom ešte nie?

chantalle7
4. nov 2008

Kejli tak velmi som na teba myslela chudatko velmi ma to mrzi, myslim na teba a drzim palceky aby si sa cim skor pustila do dalsieho boja

musis verit !!!!! ako aj my vsetky ostatne ja viem ze to boli ale prejde to
tak sa drzkam
som v myslienkach s tebou

ixi
4. nov 2008

ahoj labus pangasius je mnam mnam ja ho okorenim ryb.korenim osmahnem na masle dam na pekac zalejem vajom v ktorom zamiesam velku kopu nastruhaneho syra a dam zapiect mnam
mam sa ako tak a ty ako?

labus
4. nov 2008

kejli myslíme na teba všetky moja ale nesmieš sa vzdat proste nesmieš

chantalle7
4. nov 2008

zuzali tebe gratulujem ku kuriatkam a nech su silne a vydrzia PK 🙂 a potom sup sup k mamulke 😀

ixi
4. nov 2008

kejluska aj mi budeme raz isto mamcami a uz coskoro

labus
4. nov 2008

ixi dakujem za recept ja fajn len som strašne zdeptaná s toho neuspechu tuná ale inak o.k. mám nenormálne stavy z utrošu totál tehu stavy

ixi
4. nov 2008

aspon dajake ja nemam ziadne 😒

chantalle7
4. nov 2008

baby dnes som vravela mojej mame o tych mojich kvaaazy priznakoch a mi povedala ze mi nemoze byt este z toho zle 😢 tak bohvie z coho mi byva spatne dnes rano ma zase bolelo brucho a bolo mi na grc

a bojim sa lebo stale ma velmi boli podbrusko ako pred M v noci ma to tiez velmi bolelo tak som sa chvilkami na to prebudzala a dokonca sa mi snival kratky sen hrozy ze som dostala M ☹
hned som bola hore...

pytala som sa dnes kamosky ci ju bolelo tiez podprusko ako pred M a ta vravela ze nie 😔 ☹
tak teraz neviem ale stale si davam nadej aspon do piatka nech sa robi co sa robiiii

chantalle7
4. nov 2008

baby idem asi si dam zase pauzu lebo ma to vsetko deprimuje
ale v kazdom pripade sa mi vsetky drzte a snazme sa nezufat

chantalle7
4. nov 2008

pa paaaa

zuzali
4. nov 2008

chantalle...nvzdávaj to si jasná tehu 😉

labus, ja zvyknem rybku vysmažiť, alebo tak na masle okoreniť a upiecť v rúre, a dobre si kúpila, pangasius to je 😀

zuzali
4. nov 2008

neboj, ale príď ty radšej medzi nás a nebude ti smutno 🙂

labus
4. nov 2008

chantalle to bude utrošom aj ja viem že nemožem mat príznaky ale z utrošu áno a to že niekoho bolí brucho a ineho nie pred mrchou ked si tehu to je individuálne ved každe telo je iné

ixi
4. nov 2008

ahoj moja vedsinou priznaky na mrchu su tehu naozaj ver mi keby som ich ja mala ☹ ale mne nic nieje ale zaqto ty si expert to budu isto dvojky 😉

labus
4. nov 2008

zuzali no super tak sa teším a vyskušam ešte som ju nemala ja inak ryby velmi nemusím aj bysom keby sa nebojím kostí ako dieta som sa drhla kostou tak teraz len opatrne ale file na vinoce mám vždy a chlapy kapra a ja vždy trpnem či im kost neuviazne v krku ale su šikovnejšíííí ako ja