Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

endzi30
5. nov 2008

dakujeme CMUK 🤐 😵 😵 😵

buducamamina
6. nov 2008

dobre rano babeny 🙂 tak Silviaa a Ixi drzim Vam dnes vsetky prsty nie len palce.dajte vediet aby sme sa mohli tesit s vami aj my ze ste tehuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuule. 🙂 🙂 🙂

kikina666
autor
6. nov 2008

dobre ranko babenky aj ja sa pridavam do klubu // ... xixi po vcerajsom rosambe .. 😀 😀 😀

buducamamina
6. nov 2008

kiki zase sme tu prve ako vzdy 😀

kikina666
autor
6. nov 2008

deni ako vzdy ... ostatne tu strasie do skoreho rana a potom rano chrapu konkretne endzi a kejla 😀
endzi to s tym ovulacnym papierikom si ma pobavila 😀

buducamamina
6. nov 2008

kde si zmizla ci ete si v tranze zo vcerajsieho rosamba 😀 😀

tribitka333
6. nov 2008

dobre rano ritky

tribitka333
6. nov 2008

no, tak ja a ani nedivim,ze kiki musi po vcerajsej noci trosku oddychovat 😀 kikinka inak ta vasa stavka sa mi velice lubi, to by bol gol, keby si teraz otehotnela 🙂

kikina666
autor
6. nov 2008

tribitka tak to by bol ..... luly by roztrhlo od zlosti keby prehrala 😀 😀 😀 ... ale kedze ja som uz raz sama otehotnela a drhuy raz to bolo po KETe za zahadnych okolnosti tak sanca je ale ....

silviaa
6. nov 2008

caute babenky, tak ranu krvicku som odovzdala, teraz cakam na zazrak...

tribitka333
6. nov 2008

no ano kikus,v tvojom pripade je sanca.. v mojom asi ani nie, ale napriek tomu kazdy mesiac dufam,ze ta mrcha nepride..dokonca aj teraz po ivfku.. som asi sibnuta..

silvi - velmi drzim palceky

silviaa
6. nov 2008

tribitka, dakujem 😀

kikina666
autor
6. nov 2008

silvia drzim palce, ak nemas kramy velak sanca na tehu

tribitka333
6. nov 2008

silvi a ako sa citis?

labus
6. nov 2008

silvi a ixi aj ja vám moc držím pace a zázraky sa deju....

tribitka333
6. nov 2008

labus, ty mas v brusku dvoch bobacikov?

silviaa
6. nov 2008

velmi pekne dakujem, ze na nas s ixi myslite, ja nam vsetkym straaaaasne prajem aby sme boli tehulky. citim sa dost neutralne, tak zvlastne po tych dvoch testoch co som si urobila, co vysli negativne, tak ani neviem. sama som zo seba prekvapena, ze nie som nervozna.

labus, ako sa citis? ako sa maju bambulky?

tribitka, ty ako pokracujes? z pasu neviem vycitat ako si na tom.

silviaa
6. nov 2008

kiki, zatial som mrchu nedostala, tak v kutiku dufam.

labus
6. nov 2008

ahoj tribit ano dvoch

labus
6. nov 2008

silvi a na ktorý den si sa testovala?ja sa cítim fajn a bambulky sa maju dufam dobre rozmaznávam ich ako sa dá dufam že aspon jednej sa u mna zapáči

tribitka333
6. nov 2008

silvi, uz som si to v pase doplnila..

labus,urcite ti to vyjde... ja ti to velmi prajem.. a aby si mala po tych chalanoch dievcatko.. ja ta velmi obdivujem.. musite mat s manzelom nadherny vztah

labus
6. nov 2008

tribit to aj máme aj s chalanmi a s manželom

labus
6. nov 2008

dneska idem robit tu rybu pangasius na obed čo sme v utorok preberali takže BM dakujem za tip potom napíšem ako chlapom chutila

kikina666
autor
6. nov 2008

silvi aj ixi zabojujte dnes s tou krvickou, nebojte vyjde to

labus a ty pekne opatruj bobacikov

ja tiez budem opatrovat,za tyzden by z toho vcerajsieho uletu mohlo byt embryjko 😀 😀 😀 mam akehosi tusaka, ze vcera to vyslo ... asi som sibnuta ... ale mam taky pocit, ze teraz sa tam bunky mnozia ako dive 😵
ved ma teraz tie nase bicikovce nemozu nechat v stichu ved ide o stavku 😀

tribit neboj, dalsi pokus bude pozitivna a budes mat v profile tt

tribitka333
6. nov 2008

je to skutocne uzasne.. dufam,ze aj u nas to tak bude. v kutiku srdiecka mam trosku strach ako to dopadne ked nebudeme mat babatko..MM ma velmi lubi,ale bojim sa buducnosti.

lubkaeck
6. nov 2008

Ahojte 🙂
Labus - a Ty mas preco naraz so mnou krvicku ked si bola na ET skor? 😕 A ako sa mas? Mna tie prsia este tak jemne ominaju, ale oproti tomu co to bolo pred OPU a po nej tak je to malina 😲 tak neviem, aj brucho mi uz splaslo, len tie krize ma bolia 😒 No aj ja pevne dufam, ze aspon jeden bobacik u mna zostane 😅

Siliv, ixi - drzim palec 😉

Endzi, Kejla - normalne rozmyslam, ze dnes hodim popoludnajsieho slofika, aby som s Vami vydrzala tak v noci byt hore 😀 ale aj ako ranajsia terapia to bolo dobre 😀 som sa z chuti zasmiala 😀 😀

tribitka333
6. nov 2008

kocky, ked som zistila,ze to nevyslo, som povedala,ze uz na to nikdy nepojdem a tak.. lenze som sa vyplakala, vyspala z toho a na druhy den uz som si bola ista,ze druhy pokus bude uspesny...

vika34
6. nov 2008

ahojte,dnes budem môcť trošku aj cez deň nakuknúť,tak snád aj prispejem 😀 ň
aj ja sa bojím budúcnosti,ked to s bábom náhodou nevýjde ,ale osud nezmeníš,tak som podvedome pripravená na všetko,ale brala by som to ako strašný podraz od MM

lubkaeck
6. nov 2008

Tribitka -ved to, ja sa bojim, ze ked to teraz nevyjde, tak neviem co urobim, aj ked mam kopu mrazacikov, ale neviem ja sa bojim, ja by som to chcela teraz (ale to asi kazda) 😅

dior
6. nov 2008

ahojte 🙂

Lubka-ty uz mas babulky v brusku ? jeeej a kolko -jednu dve? su po PK-ze?

Labus-ako? 🙂

Kikus, Tribitka, Vika? silvi-pozdravujeme vas -zatial sa este drzime 😵