Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

zuzali
6. nov 2008

ďakujem bambuľky, len som sa utvrdila v tom, že buem radšej doma, veď aj do práce idem až 13.11.

lubkaeck
6. nov 2008

Vika -tak to je mi luto, ale neboj raz sa to podari doviest do uspesneho konca, mozno mu prave vadi, ze sa velmi trapis a aj svoje telo a jeho to mrzi, len to nevie inak povedat 😉

zuzali
6. nov 2008

musím pomlieť veľa orechov, tak budem trochu pomalšia 😀

tribitka333
6. nov 2008

zuzali,ani ja by som to neriskovala,pohreb je vzdy velmi citovy a nabity negativnou energiou.. a to ti v tej chvili moze velmi uskodit.. pomodli sa za nho doma a na hrob chod neskor

dior
6. nov 2008

Zuzka- uprimnu sustrast 😔

ty mas uz po PK? 😕 ,asi ano ze? lebo mne vkladali az na 6 den -blastocysty

nech sa uz rohodnes akokolvek, tak uz sa to stalo jednej kocke ze v den ET bola na pohrebe (len uz neviem komu) a otehotnela,ale ja napr. som tak apovaha, ze by som to asi nezvladla -je to tazke, je mi ta luto ☹

silviaa
6. nov 2008

zuzali, ak mozes tak samozrejme na pohreb nechod. to je jasne. ja len, ze ja som sa nemala ako vyhovorit. nikto by to nepochopil. nemala som ziadnu "vyhovorku" a pravdu som ich nechcela povedat.

lubkaeck
6. nov 2008

Zuzi -a co ides robit s tolkymi orieskami? Mne starka poslala vraj dost vela nevyluskanych a doma mam este bednicku, tak ma co robit na buduci tyzden 😀

vika34
6. nov 2008

lubka ,aj ja si to tak vysvetlujem,ale musím aspoň ja veriť,ked už som jedno dieťa donosila,tak pre boha musím aj to druhé,mám ešte pár rôčkou na to /ale fakt iba pár/ 😀

labus
6. nov 2008

babula ale sme sa tu zišli to sa často nestáva doobeda 😀 😀 😀

tribitka333
6. nov 2008

labus,mozno to bude na internete v archive

silviaa
6. nov 2008

dnes chce piect jablkovy kolac. nemate niektora dobry a hlavne jednoduchy recept?

dior
6. nov 2008

Labus-teraz budes mat dievcatko a budete spolu pozeravat vsetky filmy-lebo tam mas nejaku silnu presilu 😀 😅

vika34
6. nov 2008

idem trochu popracovať,nakuknem neskôr

lubkaeck
6. nov 2008

Silvia -inak aj ja som si povedala, ze uz to nebudem riest pred rodinou, ak sa to teraz nepodari, lebo imn to len ublizi a tie precitlivene pohlady ja nenavidim. Ja tak velmi tuzim, aby tie moje fazuliatka v tom brusku este boli 😅

Mo idem si asi napisat velky nakupny zoznam. 🙂 MM nenavidi nakupovanie, tak sme dohodli ,ze ja urobim nakup a on pre mna pride a pekne to ponosi - aka som sikula? 😀 😀

silviaa
6. nov 2008

vika, keby som aspon jedno mala. tak trosku ti zavidim... prepac... ake to je byt matkou...achh

dior
6. nov 2008

a k tomu filmu, ake to bolo ale krasne, ze si len jedno vajko oplodnila a to si aj dala zmrazit a hned na prvy sup otehotnela.... 🙂 -ved to bola ROZPRAVKA 😀 😅

lubkaeck
6. nov 2008

Silvia -na rozvalkane listkove cesto sa nakvapkaj maslo, nastruhaj jablka,posyp skoricou, krystalovym cukrom a mletymi orechami, zavin a daj upiect, potri vajickom a popichaj, je to mnamka a rychle

zuzali
6. nov 2008

Lubi, prosím ťa veď to ani nie su moje-naša dr.nemá mlynček, tak ma poprosila a ja som taká dobrá duša 😀 😀 😀

lubkaeck
6. nov 2008

Dior -no rozpravka a nahoda je bllbec 😀

zuzali
6. nov 2008

labus...toto je fakt výnimočné dopoludnie 😀

a ak by náhodou niuekto nevedel čo variť, tak ja idem robiť francúzske zemiaky 😵 😵 😵

silviaa
6. nov 2008

lubkaeck, presne tak, mama ked sa ma pytala, ze kedy idem na dalsi KET, tak som jej povedala, ze jej to uz hovorit nebude. lebo ked sa o tom rozpravame tak len spolu placeme. nechcem aby sa trapila. na toto babatko caka uz tolko ludi. bude sa mat ako v raji. tolko ludi ho bude lubit z celeho srdca. neviem, preco si dava tolko nacas... Dobre si to s nakupom vymyslela, si sikulka. Ani MM nechce chodit po nakupoch, predtym som vsetko musela sama, v podstate mi to ani nevadilo, len teraz som si davala pozor, takze sme na nakupe boli spolu. Dokonca aj o psov sa stara, skoro kazde rano chodi s nimi von. Tak sa snazi, jaaaaaaaaj, tak by som mu chcela konecne po tolkych rokoch povedat, ze bude tato...je mi do placu...

lubkaeck
6. nov 2008

Zuzi -nema ani mixer? Ja mam rucny a mam tam aj kovovy noz na mletie masa a na tom meliem orechy. Ja tiez nemam mlyncek 😀

kikina666
autor
6. nov 2008

silvia posli dala by som si jablokovy kolacik ... mozno aj aj upeciem ak sa mi bude chciet strudlu

zuzali
6. nov 2008

ale prosím ťa možno má, ale načo by to mlela,keď môžem ja nie??? 😀 😀 😀 😀

silviaa
6. nov 2008

kiki, 😀 o.k. poslem, piect budem az poobede. vcera som robila fazulovu polievku. zajtra ma prist kamoska, tak ak zostane z kolacika tak si dame ku kavicke.

lubkaeck
6. nov 2008

Zuzi -ja idem upiect bravcovee rebra, horcica, uhorky a chleba 😀 Ale vcera som mala zdravu stravu, zeleninkova polievocka a brokolicovo sampionove cestovinky 😀

Silvik -no ved to - nasi by sa riadne natahali a tancovali do rana keby som im povedala ze sa to podarilo a MM by som musela ist isto hladat 😀 😀 ten sa nevie dockat 😀

kikina666
autor
6. nov 2008

lubka mnam aj to by som si dala ja mam dnes na obed rezance s orechami

lubka ked nevyjde teraz mas kopec mrazacikov, mne tiez vysiel KET

zuzali
6. nov 2008

silvi..no ak bude taký fantastický ako vyzerá ten recept, tak kamoška má smolu 😀 😀 😀 😀

labus
6. nov 2008

zuzali lubim francuzke mnam ja mám dnes tu rybu..
Dior keby si tak mala pravdu
Tribit dakujem za tip pohladám
kočky je mi to luto ale mám vychádzku a musím íst nakupit tak sa lučim

lubkaeck
6. nov 2008

Baby -neviet nahodou ako sa robi arabsky chlieb? Ja som jedla aj original a tieto nase kupovane mi moc nechutia