Stimulka od októbra 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa x-)
zuzali
6. nov 2008
No dior, ty si teda pohotová 😃
kikina666autor
6. nov 2008
no pekne vy dve bosorky to ste mi teraz dali ... nebojte sa az do takej krajnosti to nebudem hnat 😃 pekne pomalicky pokrajicku a pozor na obrubniky
lubkaeck
6. nov 2008
Kiki -no prepac, ja som to pisala Zuzali 😃 a chcela som podotknut ze aj ja som si myslela to co ona napisala :-N

Zuzi -no vcera som prebehla pred MM len tak a mali ste vidiet ten pohlad 😃 no ale este vydzrim, ved chcem batoh, tak musime 😃
zuzali
6. nov 2008
kiki...len aby ste sa nerozkokošili 😃 😃 😃 , stávka, je stávka 😃
kikina666autor
6. nov 2008
lubka a preco myslis ze nemozete ... ked to tam zasuniete iba na krajicok tak mozete 😃
zuzali
6. nov 2008
Lubi...viem si predstaviť 😃 😃 😃
kikina666autor
6. nov 2008
zuali neboj stavka je stavka a ja som rozhodnuta ju vyhrat
zuzali
6. nov 2008
jasné Kiki..ve´d aj na teba som ja stavila 😃
lubkaeck
6. nov 2008
Kiki - no tak teda to budes mat iny vikend 😃 😃 😃 ja budem hostit familiu :-N
kikina666autor
6. nov 2008
hej a kolko si na mna stavila ???? 😃 😃 😃 😃
zuzali
6. nov 2008
Lubi ... možno to je aj dobre, rzptýliš sa 😉
zuzali
6. nov 2008
Všetok majetok 😃 😃 😃 😃
lubkaeck
6. nov 2008
Kiki -lebo na papieri je napisane,ze sa nesmie po ET, a pri stimulke nam to zatrhla dokina a MM doktorom veri, tak som mala smolu :-N
zuzali
6. nov 2008
Tí MM sú tuším všetci rovnakí 😃 😃 😃 😃
lubkaeck
6. nov 2008
Kiki -ja nie som dobra v stavkovani, ja vzdy ked stavim tak ten dotycny nevyhra. Cize ja sa zdrzujem, ale potesi ma ked budem kukat fotky vvasich testikov s // 😃
lubkaeck
6. nov 2008
Zuzi -vsak 😃 😃 😃 😃
lubkaeck
6. nov 2008
No babule idem si napisat ten nakupny zoznam a potom prcham na kafco s kolegynou a hor sa na nakup 😃

Vecer sa hadam ohlasim.

Papa

A kiki - drzim palec a Luly - ty len pekne pichaj 😃
zuzali
6. nov 2008
Tak Lubi pekne nakupuj 😃
zuzali
6. nov 2008
Dior, super, mrknem 😉
kikina666autor
6. nov 2008
diro videla som to ....

luly pekne pichaj moja .... vychutnavaj si dekac a ja picham tiez ale inac 😃 😃 😃 😃 co bude mat vacsi uspech , ale zase tie tvoje injekcie su ovela istejsie ako MM ale ved uvidime ... termin testikovania sa blizi 😃 😃
kikina666autor
6. nov 2008
baby som hladnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa mam rezance s orechami
zuzali
6. nov 2008
kiki...ja špagety s paradajkovou omáčkou 😃
kikina666autor
6. nov 2008
no aj to je mnam ale rezance s orechami su mnam mnam, zu sa neviem dockat este 20 min
zuzali
6. nov 2008
Tak Kiki... prajem dobdrú chuť, ja pôjdem tiež

už som konečne domlela tie orechy 😃
kikina666autor
6. nov 2008
zuzali aj tebe dobru chut, o 12.30 som tu ako na koni ... budem fucat ako lokomotiva
zuzali
6. nov 2008
Kiki---budem ťa čakať 🙂
labus
6. nov 2008
Lubka sorry zasa som ti napísala Luba prepáč dokelu neikedy nepozriem čo som napísala a odošlem blbost
ixi
6. nov 2008
ahojte
labus
6. nov 2008
idem chystat obed a Lubka dakuejm za tip idem robit štrudle taku jablkovu a tvarohovu s višnami

Začni písať odpoveď...

Odošli