Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

zuzali
7. nov 2008

jáj, jasné, klasika víkend 😉

lubkaeck
7. nov 2008

Ahojky - prave som prisla, pocitkam a ozvem sa. Kupila som si kraasne saty 😀

zuzali
7. nov 2008

Na super RTL ide kreslený Herkules... je to podarené a MM je z rozprávok na nervy 😵 😵 😵 😀

zuzali
7. nov 2008

Lubi...no ty sa pekne rozmaznávaš 😀 😀 😀 😀

kejla
7. nov 2008

A aky program vymyslis babatkam? 😀

Lubka-jeeej, ake saty? Tehotenske? 😀

zuzali
7. nov 2008

Kejli...bábätká majú teraz svoj vlastný zahniezďovací program, takže ich len hladkám a hovorím im ako sa na ne tešíme 😵 😵 😵

kejla
7. nov 2008

😵 😵 😵 a to sa im paci 😵 😵 😵

zuzali
7. nov 2008

😵 aj si myslím 😵

Nakoniec pozeréme na JOJ Hidalgo 😀 😀 😀 Tiež mylá rozprávočka 😀 😀 😀

kejla
7. nov 2008

Aj ja mam zapnutu JOJku 😀

zuzali
7. nov 2008

No vidíš... tak sme zasa na rovnakej vlne 😀

kejla
7. nov 2008

Tak-tak...hned by som naskocila, aj na tu lepsiu 😵 😵

zuzali
7. nov 2008

Kejla...neboj, keď ťa všetky začneme všetky prskať, tak si na nej raz dva 😵

luly3
7. nov 2008

babule vy to tu zanedbávate a to sa nerobííííííí 😝

kde je nočná smena 😕 😕 😕
zuzali ako mrnúskovia??? poslúchajú 😅

zuzali
7. nov 2008

luly ... už si doma z baru, tak to si celkom triezva nie 😀 😀 😀

mrnúskovia v pohode 😵 😵 😵

lubkaeck
7. nov 2008

No saty su upletove- taky rolak s rukavmi po lakte, dlzka po koleno 🙂 cele cierne - no a aj brucho mi moze do nich rast ved je to uplet 😀

Zuzi -vitajte medzi nami, hrasky pekne pohladkaj a nech posluchaju 😅

kejla
7. nov 2008

Lubka -spraaavne, terba sa potesit 😀

luly3
7. nov 2008

zuzali ja nemožem pit ved už picham dekáč a naviac mam
nasadené tie antibiotika 😅 😅 😅 , ale aj tak ja nepijem - nelubim alkohol to je 😝

lubka ahoj 😉 a tvoji prckovia ako????

lubkaeck
7. nov 2008

Zuzi - a stali len 700Sk, tak som vytesena. No ale videla kabelku - kozenu, bola uplne podla mojich predstav - bez caciek na dve kratsi usi, normalna velkost - prosto uplne uzasna. No a potom to prislo - cena 😠 4850Sk - skoro ma hodilo o stenu 😖 tak som tete predavacke povedala, ze na to malo poslucham, pekne sa pozdravila a odisla 😀 😀 😀

Luly - ty mas kde bar v panelaku? 😀 😀 😀 ked si taka rychla 😀

zuzali
7. nov 2008

Lubi ... ty budeš krásavica 😀 😀 😀

ďakujem 😉 ko sa máš?

luly3
7. nov 2008

jééééééj lubka také šaty by som aj ja prijala 😀 😀 😀
ja nemam žiadne šaty to je čo!!! mne doma otvoríte skrinu
a mam tam teplakove supravy od vymyslu sveta ale šaty ani jedny 😅 😅 😅

zuzali
7. nov 2008

Lubi...to bola dobrá kúpa, a tú kabelku dostaneš po pôrode za odmenu od TM 😀 😀 😀

jasné luly...len sa pekne lieč 😵

lubkaeck
7. nov 2008

Luly - no dufam, ze krcpi posluchaju 😀 mam sa fajn. No a co sa tyka mojho pitia - ja velmi lubim grepovy dzus, len tak jemne strihnuty ginom - 0,5 dcl je vela 😀 a ked sme jedli minule tu kacicu to bolo pre ET, tak som si dala ttrosku piva na travenie, ale inak mi to vela nehovori 😉 asi som sa dost vyblaznila po chatach v mladosti a slobodnosti 😀 😀 😀 😀

luly3
7. nov 2008

nie ale asi cca 500 m ha a ešte tam aj chodím autom taka som leniva

a dnes tam je živá kapela ale zabudla som antibio. doma tak som doletela
si šupnut 😀 😀 😀 a začala ma akosi boliet držka

lubkaeck
7. nov 2008

Zuzi -kabelku nie 😉 to musi byt nieco originalnejsie a kedze mi na promocie uz kvalitne hodinky kupil, tak musi nieco vymysliet sam 😀 😀 mam sa dobre

Luly - u mna v skrini najdes tiez vselico, rifli tam mam asi 15 ale nosim len nejake dvoje troje - len to prekldam ako blba. A citim sa dobre aj v teplakoch a aj na ihlickach. No a najma cez leto milujem saty - to len natiahnes a ides k tomu zabky a som vybavena 😀

zuzali
7. nov 2008

Luly...ty si ale ďábel 😀 😀 😀

"ubi s tým alkoholom mi hovoríš z duše, ale pivo to eeee 😵

zuzali
7. nov 2008

Lubi ... ja vijeeeeeeeeeeeeeeeem, že to bude niečo mimoriadne, len som žartovala 😉

lubkaeck
7. nov 2008

Zuzi - ani ja som pivo nelubila 😒 no raz sme isli do grecka busom a mali sme v nom len pivo a pomrancovy dzus - a ja z pomarancoveho dzusu v autobuse vzdy grcusim, cize uz ho vobec nepijem 😀 tak mi dal ocko pivko a bolo to zo zaciatku 😝 ale potom v pohode - ked nemas na vyber 😉 No a potom som chodila do skoly v BB - a tam sme mali domovsky podnik - Zlaty Bazant, cize pivko -student a lacnejsie ako nejaka kola, zvykla som si a ako mi pekne pracuju oblicky, prosto super - len stacia tak dve male za vecer, lebo opica nie je moc z piva dobra 😎 😎 sice z coho je, vsak? 😀 😀 😀

lubkaeck
7. nov 2008

Zuzi - no to sa mi videlo za kabelu vela 😠 uz teda mam kozenu, aj som dala za nu dost peniazkov, ale patku za kabelu? to je trochu moc a najma - kde som tento mesiac uz oplieskala skoro 40tisic, tak to je vela (fazulky) 😀 to nelutujem, ale za kabelu to by bola chyba 😀

zuzali
7. nov 2008

Lubi, päžka za kabelku sa zdá mne tiež astronomická suma

luly3
7. nov 2008

zuzali skor bosorka 😀 😀 😀
to tu pobosorujem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 na tehulky 😀 😀