Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

luly3
10. nov 2008

chantal ja mam tiež nejake tie blbe bakterie v moči ☹
niesom ale tehu ale ked som bola s urologom tak mi vravel
ze to mam rychlo vyliečit než budem tehu - mam nasadené ANTI...

ja by som natvojom mieste išla hned k lekárovi on ti presne zistí
aké bacile tam su a poradí

labus
10. nov 2008

chantalle mne moja lekarka povedala ze ani mineralky nemam velmi pit len lucku lebo ze je tam vela mineralou a caje slabulinke cierne a ovocne len ako vodu trochu vyluhovane
luly ahoj

luly3
10. nov 2008

nyya si v teme stimulka od 10/08 znamená to, ze sa chystame
na umele oplodnenie- IVF
alebo IUI to je asistovana reprodukcia 😉
proste snažíme sa tu všetky o babenka 😅

labus
10. nov 2008

veru chantalle ja by som všetko teraz len z lekarom konzultovala a okamžite ver mi to je najistejšie moja

luly3
10. nov 2008

jááááj babulky ja vam mam dnes den ☹ ☹ ☹ ☹
nič ma nebaví 😕
pojdem pozerat TV ide nič než pravda ešteže to ma baví

nyya
10. nov 2008

aj ja sa snazim ale nie o umele oplodnenie...a dakujem za vysvetlenie

luly3
10. nov 2008

nyya no vidíš tak daj do pasu: snažime sa!!!
a hned každa ktora si ta klikne bude vediet 😅

kejla
10. nov 2008

Labus, ja som uplne pookriala, ked som si precitala, ze ides do druheho kola 😵 😵 😵 Budeme kocikat aj my,aj ked o nieco neskor. S ENdzi sme uz dohodnute -ta na nas bude prskat KETacke virusy 😵 😵 😵

Chantalle, na zapal moc.ciest su vraj vynikajuce brusnice. Tak okrem toho sirupu si kup v potravinach kvalitne brusnicove kompoty a tie vraj zaberaju fantasticky. Moje kamosky sa liecia len tymi kompotmi.Drzim palce, nech ti to co najskor prejde 😉

labus
10. nov 2008

tak Kejlinka moja ved my dve sme na niečom dohodnute nie, tak nech nejdem vedla teba naprázno ale som povedala MM že bude posledny tento pokus

kejla
10. nov 2008

Jasne, ze posledny Labus 😉 Ved budes mat dvojicky 😵 😵

kikina666
autor
10. nov 2008

no caute ... uz som tu po anglictine ... no je to sranda, baby boli ma v podbrusku a prsia ☹ som taka cela nafuknuta ... najradsej by som si isla lahnut, ale musim este nieco porobit

kikina666
autor
10. nov 2008

labus som stastna ze ste sa na to dali znova

vika34
10. nov 2008

ahojte ,kto sa podujme mi v skratke popísať čo je nové?

kikina666
autor
10. nov 2008

vika ja by som sa kludne, ale sama neviem, som tu cely den nebola .. akosi nestiham

vika34
10. nov 2008

ja som nebola už asi tri dni ,tak som úplne neinfoermovaná 😀
stretávka 17.11.sa koná?

kikina666
autor
10. nov 2008

babenky nikto tu neni tak ja idem buvat ... zajtra mam tazky den ☹

ozaj buducamamina mala negat testik, ozve sa az neskor ...

dobru noc ...

vika34
10. nov 2008

DN kiki

vika34
10. nov 2008

kedže sa nikto neozval,idem aj ja spať,pá

endzi30
10. nov 2008

ahoj viki 😉

ano stretavka zatial plati, nic sa nemeniiii 😀 prozatim 😵

lubkaeck
11. nov 2008

Dobre rano babule 😀

Zuzi - ja som miesto jedenia isla na prechadzku popri rieke, sa mi trosku ulavilo 😅

Jooj ale som nervozna 😠 😠 MM ma v praci problem (jeho podriadene nieco po....li a mali to pekne na papieri napisane a tocia sa okolo toho uz cely mesiac) no a samoska on je za to zodpovedny 😖 tak som v strese, ze co z toho bude ☹

Kocky - ja uz som sa druhu noc po sebe zobudila "mokra", vzdy sa zlaknem, ze to mrcha a to len take priesvitne lepkave 😕 to preco? cez den to moc nemavam 😕 😔

Kiki - myslim na Teba dneska 🙂

Labus veeelmi sa tesim, ze idete do toho znova, neboj teraz sa to podari, verim v to 😀

kikina666
autor
11. nov 2008

ahojte baby ... no tak s velkym strachom idem na ten audit ... no co uz mam robit

je mi tazko, bolia ma prsia ☹ a da sa mi grcat ...

lubkaeck
11. nov 2008

Kiki -ty mas ale expresne ucinky toho tehu 😀 😀 😀 😀 drz sa vsetko pojde ako po masle 😉

luly3
11. nov 2008

Dobré ránko 😅 😅 😅
kiki nec audit dopadne dobre 😉
lubka čo ten testík kedy bude? 😕

labus
11. nov 2008

ahoj kočky

lubkaeck
11. nov 2008

Luly - neprovokuj 😠 😀 akurat mi volali baby z roboty,ze co a ako 😀 No nic sa nedeje, uvidime v piatok 😅

Labus caves 😀

lubkaeck
11. nov 2008

Kde ste sa vsetky podeli? 😒

labus
11. nov 2008

ahoj Lubka tak ako moja?
ja mám novinu:zajtra idem na krv ale to je len formalita a dnes idem k obvodnej ideme sa dohodnut ake vyšetrenia porobit aby sa to nezopakovalo a moja zlata kamaratka detska neurologyčka mi vybaví novu alergologyčku vraj je špičková tak tam asi začneme kedže som alergyčka zo zniženou imunitou a potom možem začat

zuzali
11. nov 2008

Ahojte 😵

lubkaeck
11. nov 2008

Labus - no vidis, mas pozitivne spravicky 😀 Treba to trosku predychat a bude dobre. Drzim ti palec aby sa to podarilo 😅
Noa u mna? prave mi kysnu buchty, ale inak nic nove, len cakam,ze co bude, no mam velku obavu, ze na buduci tyzden uz pojdem do prace ☹

zuzali
11. nov 2008

labus...to sú krásne sptrávičky 😵

Lubi, ešte sa prechádzaš alebo už spíš 😀 😀 😀

Kiki...drž sa dnes, dobre to dopadne ty tehula 😀 😀 😀

endziiiiiiii....ja sa z hráškov tiež teším 😵 😵