Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

luly3
11. nov 2008

krasne sny všetkyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyym

tinka12
11. nov 2008

😀 😀 😀 😀 😀 dobrú noc a pekne sny

vika34
11. nov 2008

ahojte ,zase neskoro? ☹ Je tu ešte niekto?

kejla
11. nov 2008

Hello kocky,

ja vas zdravim takto neskor, akosi som nestihala 😅

Lubka - ty nemas ziade predmrchovske pocity, to su tehu pocity,lebo si jasnaaaa tehulka 😵 😵
Zuzali - ty si tehulka v tesnom zavese 😀
Ako sa citite? Prsia, brusko, zaludok- v pohode? Ak ano, mate poslusne fazulky 😀 😵
Kiki - o tebe ani nehovorim, ty zadne IVF-ko nebudes potrebovat 😀

Endziiiiiii- stastny let ti prajem, huraaaaaaa 😀 😀 😀

Tinka, Luly- nech vam stimulka rychlo ubieha 😵
Tinka- niektore baby dostavaju mrchu dost neskoro, dokonca som citala o jednej,kt. po Dekaci nedostalamrchu vobec, ale po kontrole mohla v pohode pokracovat v stimulke. A na vyvolanie mrchy je vraj vyborny majorankovy caj.neskusala som, ale kamoskam zaberal fantasticky.Lebo mrchu nevyvolas ani flasou cerveneho 😀 😀 Aneboj, deci nezaskodi, dokonca pomoze na vystelku maternice 😵

labuska - aj ja sa pripajam ku gratulacii tinovi 😵 pozdravujem 😵 😵

kejla
11. nov 2008

Kocky, aj ja chcem pod stromcekom tehuknizku 😵 ☹ Kde sa da zohnat? 😲

kikina666
autor
12. nov 2008

ahojte vsetky,
vcera vecer ma nenormalne pichalo v podbrusku boleli ma vajecniky a normalne som mala krce do maternice ... takuto bolest som este nikdy nemala

tinka12 dakujemza drzanie prstikov snad to vyslo, teraz uz len cakat na test 22.11.

lubka no vcera som to zvladla, ale keby si videla ako som sa potila a este nemam dokoncene hlasenie o audite
a audity su do konca tyzdna a vo stvrtok ma caka este 1 kde budem ako hlavny auditor, dnes som len prisediaca tak to by malo byt v pohode ...

ozaj pre vsetky vcera som sa dozvedela ze mam v utorok a v stredu skolenie 2 nemcami, ktori nevedia po slovensky .... mam este nieco k tomu dodat???? dufam, ze netreba 😠

luly a ty co s tou mrchou

kejla ... to uz nestihnes zohnat ani nahodou lebo tehu knizka sa dava az po ukonceni 3.mesiaca, to by si musela mat riadne silne dieta aby tak rychlo vyrastlo .. a dospelo

ozaj ma vsetky co sa chystaju na stretko, asi Vas budem musiet sklamat ... necakane sa mi dovali segra z nemecka , mala prist minuly tyzden a pridu tento vikend len na otocku, tak budem musiet byt doma, lebo ju vidim strasne malo a dovalia sa z nemecka gratulovat mojmu muzovi na narodky, mne na meniny , lebo potom pridu asi az na vianoce ... sice skrt cez rozpocet, velmi ma to mrzi ani si neviete predstavit ako .... tak som sa strasne tesila, ale vyhodit ju nemzem ked sa uz ku nam dovalia.
Ale ked budete vsetky pokope verte teomu ze vam zavolam,ze scucnem muzovy ten 1000 minutovy kredit poriadne ... xixixi

kikina666
autor
12. nov 2008

labus na teba som zabudla prepac, dakujem a nech tino pekne oslavi, som este rozospata

baby musite mi to prepacit to nie je nic osobne ale tie audity mi davaju zabrat som znicena a strasne unavena,
uz aby bol vikend a vyspim sa do syta

lubkaeck
12. nov 2008

Dobre rano 😅
Kiki - no ja nemam audity, ale v noci som sa vobec nevyspala 😠 mam nervy z toho piatkoveho odberu a tak velmi chcem byt v pohode. No neviem, mam strach 😒

lubkaeck
12. nov 2008

Kiki - 😠 😖 tak to mi je luto, ze neprides ☹ ale pozdrav segru 😀

labus
12. nov 2008

dobre ranko kočky
Kejli Tinkovy odvzdám bude rád.kiki hned sa pítal mami je pekná no to vieš 20r. chalan
Lubka prosím bud v klude stres ti neprospieva ja sa modlim nech si tehu aj ty aj zuzali lebo je deprimujuce ako nas je malo
Ja som bola na krv a ked som povedala že na HCG avedela že som chodila na stimulku tak chcela byt mila a vravý jaj keby sa nám hned ukazal výsladok mne hned slzy nabehli že ja ho už viem a tak som jej povedala o teplotach a silnej mrche mimichodom mam ju tak silnu ako nikdy chuda sestrička asi lutovala že nebola ticho bolo jej to luto a mne ešte viac dnes budem vediet termín na to imunolog. vyšetrenie vraj mi lekarka pohlada najskorši možny a ideme sa s Durim dohodnut na novom pokuse ale vravel mužovy do telefonu že až o tri mesiace tak som zvedava budem volat aj do centra oznamit im ten krásny výsledok ☹ tak sa spítam aj ich
inak sa citim strašne unavena,vyčerpaná ale sa teším na novu stimulku a hlavne na vysledky z imuno snád nás to kopne dalako dopredu a dufam že to potom lepšie dopadne nie nedufam som presvedčená

lubkaeck
12. nov 2008

Labus - dufam, ze sa to podari. Pozri uzijes si Vianoce a pojdes na to, vybavis imuno a zachvilu budes znovu stimulovat 😀

Ozaj chcem sa opytat, zostali mi lieky - balenie dekacu a balenie Menopuru a Pregnyl, mam to predat na nete alebo to mam zobrat do centra? alebo si to mam este nechat?

luly3
12. nov 2008

ahojte 😉 😉 😉
lubka nechaj si to zatial a ked budeš mat pozítivny test tak
potom to zober do caru a oni ti zato vrátia peniaze 😅 😅

luly3
12. nov 2008

no bola som dnes u toho doki a chvelabohu moč už je negatívny 😀
takže už nemám žiadne bacile 😝 😝 😝

kikina ja nemam ten pocit ze tehu knižka sa dáva v 3 mesiacoch, u nás sa dáva
ked začne bit srdiečko 😅 😝 😅

lubkaeck
12. nov 2008

Luly - dakujem 😉 Vies lebo mam este mrazaciky a oni maju,teda jeden ma expiraciu niekedy na jar, tak aby ho niekto este vyuzil 😀

lubkaeck
12. nov 2008

Luly - knizka sa dava okolo 10tt, cize vlastne treti mesiac 😉 a srdiecko bije od cca 8tt, uz to vidiet, ale kym ti vysetria krv a poslu ta znovu na poradnu, tak je to 12tt veselo 😎

lubkaeck
12. nov 2008

No idem restartovat pc a idem do sprchy, potom sa ohlasim 😉

luly3
12. nov 2008

jáááááááááj a teraz im čo dáme teda pod stromček ☹ ☹ ☹
hm...... budem si ju mosiet nakreslit 😀 😀 😀 😀 😀 😀

babulky mne sa dnes snívalo že som porodila chlapčeka 😅 jááj
ale bol krásny dala som mu meno David síce neviem prečo ale dala,
inak v skutočnosti by to bol Sebastian....
ani sa mi nechcelo stavat k tomu dokimu bol to tak živý sen...,
asi mi stoho začina celkom pekne hrabat 😀 😀 😀 😀 😀 😀

spachtošky stááááááááávajte

luly3
12. nov 2008

luby tak ked expiruju tak ich tam zanes sestre ked pojdeš na krvičku
a povec jej ze sa bojiš aby nepreexpirovali....

luly3
12. nov 2008

jááááááááj kikna mrcha je tuuuuuuuuuuuuuuuuuuu, nikdy
vživote som sa prinej tak nevytešovala 😀 😀 😀 😀 😀 ,
som jej dohovarala 😀 ze pekne sa vyteč lebo toto je
posledná a uvidím ta az za 9 mesiacou....tak dufam že to pochopila 😀

luly3
12. nov 2008

kikina čo to vidím to že na ake stretko neprídež, hm
ved sme to koli tebe odložili 😖 ja som sa nateba tešila
a kedy by si mohla skusime to ešte presunut o par dní????????,

lubkaeck
12. nov 2008

Luly - nemozeme to presunut, lebo Endzi odlieta naspat do Holandska na druhy den 😖 Gratulujem k poslednej mrche 😀

zuzali
12. nov 2008

Dobrééééééé ráááááááááno 😵

luly3
12. nov 2008

jáááááááááááááj to som nevedela to jej nemožeme urobit 😉
lubka ale mohli by sme to dat do polusu ja asi netrafím do avionu 😠

lubkaeck
12. nov 2008

Luly - no mne je to jedno, ja uz viem ako sa dostanem do avionu, aj ked autom je to najlepsie - to len zlezies z dialnice smerom na Trnavku 😀 a bus mi ide z Niv, takze ja som v pohode 😀

Zuzicka - ahooj 😀

luly3
12. nov 2008

zuzali ahoooooooooooj

babule ja sa lúčim idem na kááááááááávu pa

zuzali
12. nov 2008

ja som sa snažila prečítať čo ste tu popísali 😵

endziiiiiiiii...šťastný let

Lubi ... nebuď nervózna, dobre bude 😵

luly ... uži si kávu 🙂

lubkaeck
12. nov 2008

Zuzi - a co si sa dozvedela? A ako praca? 😉 a brusko co hovori 😀

zuzali
12. nov 2008

Dobre som sa pobavila, s prácou napredujem 😀

bruško bolí len sme tam, ale prsia stále...no uvidíme 😵

lubkaeck
12. nov 2008

No mna uz prsia vobec nebolia 😖 b tak uvidime 😉

zuzali
12. nov 2008

...ale ty si aj popredu 😀 Možno potom už ani mňa nebudú 😉