Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

lubkaeck
12. nov 2008

No lebo budem aj tak odbiehat na KET 😉

labus
12. nov 2008

ja asi ešte budem do konca mesiaca marod aspon to imuno vybavím a som stale strašne slaba taku mrchu som nemala v živote a bolesti

kejla
12. nov 2008

Ahoooj kocky,

Dicinka - krasna tehu knizka 😵
Lubka - ty si jasna tehula, ziaden navrat do prace sa nekona 😉
Kiki-u nas davaju niektori lekari knizku hned po akcii srdiecka. Aj moja sestra mala knizku uz v 7tt 😉

Labus-aj mna cakaju tie testy a potom, snad na jar druhe kolo. Pre mna je najhorsie na tomto neuspechu to, ze nemame ani mrazacikov,ze je to definitivne.myslim,ze vies o com hovorim ☹ Tak nabuduce, nam to musi vyjst 😵

U mna v praci to nevie nikto.Pave preto,aby sa ma teraz po jednom nevypytovali,nelutovali.Povedala som, ze mam zdravotny problem, PN som bola necele 3 tyzdne a to byvaju bezne aj kolegyne.

zuzali
12. nov 2008

Labus... s tým sa teraz netráp, ale snaž sa dať do poriadku 🙂

labus
12. nov 2008

aj ja som Lubka dufala že sa nebudem musiet vratit zrovna teraz na vianoce a januar euro a tak to bude samy zhon a stres ale čo už

zuzali
12. nov 2008

Ahoooooooj, očičkooooo 😵 😵 😵

Nebojte na druhý krát to máte isté, vychytajú sa všetky nedostatky a pôjde to 😉

ja viem, že mne je zatiaľ hej...ale uvidíme v utorok 😖

kejla
12. nov 2008

Prsne kocky, aj ja som dufala. Aleaspon som si oddychla, lebo my nesmieme mat od 1.12. do 1.3.ziadnu dovolenku, navstevy lekarov,ani PN-ky.

kejla
12. nov 2008

Neboj Zuzali, bude ti hej aj po piatku 😀

kejla
12. nov 2008

po tom dalsom piatku,ked budes mat 2.krvny test som myslela 😀

zuzali
12. nov 2008

jasné, chápem 🙂

lubkaeck
12. nov 2008

Labus ujde to ako voda 😉 Ja ked si spomeniem ako sa vzdy v robote vadime za sviatky dobre dva mesiace dopredu a zrazu fuu a uz je po nich a my na seba kydame do jari 😠 😠 😠

Kejla - dobre si to vymyslela 😉 no na jar uz budes musiet vyjst s pravdou von, lebo budes nosit kokosovy orech pod bluzkou 😀 😀 😀

luly3
12. nov 2008

ahojte baby mna taaaaaaaak boli brucho to nieje ani pravda
ste tu este

lubkaeck
12. nov 2008

no ved mas dostat mrchu, nie?

zuzali
12. nov 2008

luly...nemala si toľko kávy vypiť 😀

Lubi ty robíš u nás???? 😀 😀 😀 😀

luly3
12. nov 2008

už ju mááááááááám škaredú mrchu dúfam že druhá bude až za 9 mesiacou 😀

labus
12. nov 2008

ja som to nemohla zatajit lebo za mne bolo treba hned zohnat nahradu u nas je jedna adminystratorka a ak by robila len za mna nikto by nemohol ani ochoriet u nas je to proste komplikejšn
Kejli a viem moooc dobre o čom hovoriš ani ja nemam nič mala som len tie dva drobčeky malinke
Zuzali moja dakujem snažím sa fakt

lubkaeck
12. nov 2008

Zuzi -nieeeee 😀 😀 😀

lubkaeck
12. nov 2008

Luly - tak si ju vychutnaj, tu mrchu,ved dlhooo nepride 😀

luly3
12. nov 2008

lubka ja jej dohováram ze nech sa teraz vytečie a nech mi dá pokoj
potom na 9 mes 😀 😀 😀 😀 😀 tušim to už aj chápe 😀 😀 😀

lubka ten testíííííííííík čo???????? dokedy nas takto mieniš natahovat snad
nie do krvičky??????

lubkaeck
12. nov 2008

Luly - vies ja sa bojim 😠 a stale sa rano ponahlam na wcko a zabudnem ho v kupelni 😅 takze asi az krvicka 😅

luly3
12. nov 2008

ok kočky idem teda do postielky 😅 😅 😅
pa ja ešte nakuknem večer

luly3
12. nov 2008

jáááj lubka neboj sa 😀 tysi jasná tehulaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

už idem paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

lubkaeck
12. nov 2008

Luly -tak sa dobre vyspinkaj a oddychni si 😉

zuzali
12. nov 2008

labus...ja viem 😉

zuzali
12. nov 2008

kde ste?

Ja už som okúpaná aj hohy odepilované a teraz idem papať 😀

buducamamina
12. nov 2008

ajoj zuzali tak ako sa maju babuliatka 🙂

buducamamina
12. nov 2008

chcem sa spytat ty si sa normal kupala alebo sprchovala lebo niekde som citala alebo to niekto spomenul ze sa neodporuca kupat

zuzali
12. nov 2008

Normálne som sa kúpala, ale nebola som tam hodinu....

dúfam, že fazuľky sa majú dobre a že sú ešte tam dobre zaryté 🙂

labus
12. nov 2008

ahojte tak ja čo som bola v piatok na výter s tými teplotami tak mám zla výsledky taže dostanem dalšie antibiotika a trošku ma to aj naštvalo že chodím k dvom super lekarom a nespravia mi tesne pred IVF nove vyšetrenie dokelu ved to vobec nemuselo takto dopadnut keby som bola preliečena a potom že nerev

zuzali
12. nov 2008

Labus.... vidím, že sa to na teba valí zo všetkých strán, ale prosím ťa vydrž to a daj sa do poriadku, tvoji anjeličkovia na teba určite čakajú ☹ 😉