• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Strach zo šoférovania. Ako ho poraziť?

29. marca 2017 
lyly neboj sa,zvladnes to :grinning:
31. júl 2007 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lyly ja nova...
neboj to nejako zvladnes...mysli si ze je to sluzobne,pust si nejaku dobru hudbu v aute a uvidis ze to zvladnes...aj ja som zacinala na novom aute a este k tomu s cerstvym vodicakom a este vtdy len na priatelovom aute... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
teraz je uz manzel a auto je este stale zatial cele..... :wink: :wink: :wink:
31. júl 2007 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte! ja ešte nemám vodičák, chcela som si ho robiť, ale otehotnela som no a teraz má už malá 3 roky a ja zase rozmýšľam o vodičáku. S mužom chodievam jazdiť po takých poľných cestách a baví ma to... ale neviem si predstaviť ako to zvládnem na ceste, kde je naozaj čoraz viac bláznov...
31. júl 2007 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mia aj ja som zacinala po parkoviskach a polnych cestickach.ked ta to bavi len sa odhodlaj a uvidis aka je to skvela vec ked si mozes ist kam len chces.
1. aug 2007 o 06:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mia urcite si sprav vodicak, je to uzasna vec, ked si nezavisla a mozes ist kedy a kam chces. ja som rozpravala o vodicaku celych osem rokov, ze potom, potom. az to mojho teraz uz muza prestalo bavit, sam ma prihlasil do autoskoly, vyplnil prihlasky, zasiel za doktorom po peciatku a pre mna uz len prislo auto na moju prvu jazdu. Po jazde som mu cela vytesena volala ake je to uzasne, perfektne no proste skvele a on, ze no vidis a ty si robila tolko cavikov okolo toho. teraz mam uz vodicak dva roky. :slight_smile:
1. aug 2007 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lyly - mozem len potvrdit.. je to supis vec... :wink:
1. aug 2007 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule, netreba sa bat. soferovanie je super. treba si to uzivat. samozrejme, je treba jazdit s rozumom a na zaciatku mat respekt. ale strach treba prekonat. predstavte si, ake pozitiva to ma - mozete sa v pohodke same premiestnit tam, kde potrebujete a na nikom nie ste zavisle.....
1. aug 2007 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a presne, ako pise danynka - ak si k soferovaniu pustite dobru hudbu, je to supis. ja strasne rada pocuvam a aute Red hot chili pepers a Lucie ale aj taku Nelly Furtado. Proiste paradka. odreagujem sa takto stale :wink: ....
1. aug 2007 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
svetluska - a ja NightWish :wink: ak ti to nieco hovori.. nieje nic lepsie ako jazda v aute s dobrou hudbickou a samozrejme BEZ STRESU holky... :wink:
1. aug 2007 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuj, tak lucie v aute tiež môžem alebo wanastovi vjeci, to sa hneď inak jazdí :grinning:

len mi nemôžu pustiť born to be wild alebo simply the best, lebo to som v mieste určenia ani neviem ako, ale za to je ma počuť na kilometre :grinning:
1. aug 2007 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xixixi, babule. od nas by sa mohol aj sumacher ucit, no nie?
1. aug 2007 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky, ja som si preto kupila radsej starsie auto, kym sa poriadne naucim jazdit.Teraz uz viem a chcem vymenit stare za nove..ale to chce len jazdit, jazdit a jazdit, chod najskor radsej s niekym, aby si nemala taky strach a potom pomaly sama.. :wink:
1. aug 2007 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katmi aj ja nightwish, a najcastejsie pustam Evanescence....ale rada aj iny zaner, napriklad bomba do auta na tohtorocne leto-od Miky ci ako sa pise-Relax :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
s tym automat si to dobre napisala...fakt az mozno v tych 80rokoch....tiez si myslim, ze jazdu prezivas prave tym preradovanim....
1. aug 2007 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hanka - jeej to som rada,ze som tu nasla "svoju krvnu skupinu" :grinning: :wink: ano ano.. aj Evanescence.. to mozzem.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale potom som velice rychlo tam,kde potrebujem byt.. :grinning:
1. aug 2007 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, a Nedvědovcoch k šoférovaniu nepočúva nikto? Veď to je taká pohodička. :unamused:
1. aug 2007 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evanesence môžem tiež za volantom, ale to potom idem strááášne pomaly, ale môžem ešte simply red a ako chill out mám rada aya a nocadeň

nedvedovcov nemusím
1. aug 2007 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a dnes ráno sa mi išlo veľmi dobre, som počúvala adelu so sajfom :grinning:
1. aug 2007 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak tu nikto nie je "moja krvná skupina"? :unamused:
1. aug 2007 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
svetluska - tak ja si myslim ze urcite :grinning: moj drahy ma inak nevola len "vagabund" :grinning: :grinning:
zuzpidka - nevdědov mozem,ale nie za volantom.. :wink: to by ma chytalo na spanie.. :grinning: take za volant nepatria.. ale to je iba moj nazor. :wink:
tilly - adela a sajfa.. tak to je ina particka :grinning: :grinning:
1. aug 2007 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katmi: ja s nimi spievam, takže o spaní nemôže byť ani reči. Ale Adela a Sajfa-tak to je partička aj pre mňa. :grinning:
1. aug 2007 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som dnes pocuvala mariku gombitovu,to som nasla aute
1. aug 2007 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adela a sajfa su fakt super, akurat ze odkedy som na MD tak rano nesoferujem ... inak ja si pustam v aute radio, ne CD ... a aj to mam len tak polohlasno, ani neviem preco ... najnovsie pri soferovani pocuvam synčeka ;) hned ako sa auto pohne tak si zacne hundrat a to sa tak dobre pocuva ;)
1. aug 2007 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzpidka - tu nejde o to,ale o tu hudbu.. a to som tym nemyslela,zeby boli zly alebo co.. ja mam do auta vybraty album mojich CD,ktore pocuvam a mam tam zanre rozne.. podla nalady vyberiem a pocuvam.. :wink: ale uz s ami stalo aj to,ze som vypla dokonca aj radio a isla len tak potichu... :grinning:
2. aug 2007 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja nič, len ja ich mám veľmi rada. Teraz mi manžel doniesol auto, lebo musím ísť zajtra do Košíc s malým k lekárke. Nespali sme v noci a veľmi plačeme, neviem či zuby alebo hlad. :cry:
2. aug 2007 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved ja som to nemyslela v zlom.. :wink: jeeejda tak to je neprijemne...tak nech vam to zajtra u tej lekarky dobre dopadne..
2. aug 2007 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katmi: Ďakujeme. :slight_smile:
2. aug 2007 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzpidka - :wink:
2. aug 2007 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zienky...tak aj ja sa chcem k vam pridat :wink: mam vodicak cca 3 roky, spravila som ho na druhy pokus lebo na 1x som nezbadala akusi znacku :sweat_smile: ...na druhy pokuks to uz bolo lepsie :sunglasses: ..no a potom my stal 2 roky vodicak v penazenke a momentalne som doma, lebo sa staram o starkych takze pomaly si zvykam aj na soferovanie..ale tie zaludocne krce ked mam niekam ist nikam neprajem..aj o hodinku ma caka jazda do mesta, kde som este nebola..mam nepopisatelny strach...drze prsty, dufam ze vyviaznem zdrava a ziva... :confounded: :confounded:
2. aug 2007 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivanocka - ziadne stresy.. ked si v strese, skor nieco "pokazis", ako ked nie si.. :wink: ale kazdopadne drzim palceky.. papa
2. aug 2007 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nedvedovcov nie...maju par fajnovych piesni, musim mat ale k tomu naladu na taky zaner...ale ten jeden z nich :rolling_eyes: :rolling_eyes: dedko uchylny...tak sa mi sprotivili obaja a vypinam ich...
a adela so sajfom...to je dvojka...su zohraty jak dve oci...velmi rada ich pocuvam...mohli by moderovat nonstop 24 hodin na vsetkych radiach... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
len moj toho sajfu moc nemusi....a ked ho pocuje a vidi dokopy uz vobec nie...no ale uznava, ze ako obaja su vyborne zohraty zabavny moderatori. :slight_smile:
6. aug 2007 o 03:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok