Strach zo šoférovania. Ako ho poraziť?

fabiana
7. jún 2007

Ahojte babenky!
Neviem, či už tu táto téma bola, nenašla som... 😉
Chcem sa vás opýtať, či ste sa báli šoférovať a ak áno, ako ste tento strach porazili... Ja mám vodičák od minulého leta a jazdila som zatiaľ veľmi málo, ale teraz už pomaličky budem musieť šoférovať, lebo dcérka pôjde do škôlky a inak sa to nebude dať riešiť... Poradíte mi niečo? 😉

aero
27. júl 2010

@modry_pakonik a nie si madar?
viem , že v Drienovci hovoria po madarsky...... či .... už nie???

modry_pakonik
27. júl 2010

@aero Tu v Drienovci všetci (alebo ako tunajší vravia - všetcia 😎 ) poctivo zaťahujú, ale po slovensky som sa zatiaľ stále dohovoril.. 🙂 Ja som rodený košičan, takže asi tak - dodnes po maďarsky neviem 😲

aero
27. júl 2010

@modry_pakonik-- klobúk dolu 😉
slovenčina- krásna reč
madarčinu - nemusím, užila som si ju v škole, práve s dievčatami s Drienovca teda aj s Drienovca
a čo sa ti stalo, že rodený košičan , a býva v Drienovci?? 😉

yanni
27. júl 2010

@modry_pakonik ved uvidime ako pojdem. ja este sama neviem. ved mi hadam otec nieco poradi.
a ozaj a myslis ze ja poznam BB? Ved ja ked som na SK tak mam toho tolko na plane ze si nestihnem ani mesto pozriet.

volako vela madarov tu mame 😀 😀

yanni
27. júl 2010

ani ja po madarsky neviem. nemtudomadaaaaro 😀 😀 😀 este som sa tiez nenaucila. Ale ked nas ti madari ovladnu tak sa budeme musiet ucit. To ja stale vravim, ze De tiez onedlho turci a rusi ovladnu. To sa este turectinu budem musiet ucit ako uradny jazyk 😀 😀 😀 A v autoskole budu len po turecky 😀 😀

modry_pakonik
27. júl 2010

@aero Keď to vezmeš na čas - ušetrím oproti sídlisku v KE, keď to vezmeš na spotrebu paliva - detto, nerozčuľujú ma debilní susedia, záhradka pod nosom, 2x viac obytného priestoru, ako v králikárni, jedna izba navyše - a ešte ma aj tá moja miluje, že som sa dal uhovoriť - no povedz, čo si viac priať? 😀 Už sa do mesta neplánujem vrátiť.. 😎

modry_pakonik
27. júl 2010

:@yanni Je nás tu maďarov riadne, to si trafila klincom po gebulke 😀 A keby len maďari, ale aj samí šoféri.. 😀

bea44
27. júl 2010

@modry-pakonik no ku "američanom" to maš určite bližšie z drienovca, ako z tahanoviec. či sa mylim?
ked ste isli na tuto stranu , tak asi hej. a dnes sediš cely den na konovi, tak to bude asi volno a vonku leje a leje.
minuly rok sme boli v Haji a Betliar a Krasna horka - pekne dedinky - hned by som sa stahovala

yanni
27. júl 2010

@bea44 a co by si tam robilaaaaa?

@modry_pakonik no madarski soferi. a mame tu aj chcelbysomsoferov, vsak bei??? No teba treba nakopnut do vrtule. Moja mama by tiez potrebovala. Ale ta uz asi nebude. To je fenomen, ked sme boli s brasko mali tak na vsade vozila a nebala sa a este s malymi detmi a teraz co by len sama tak jej lepi. Ale ona vie preco uz nejazdi, lebo ma motorizovanu rodinku. Ved sa vzdy daky debko najde co do jedneho z tych auto pred domom pre nu naskoci 😀 😀

Bei ved sa nedaj zahanbit 😉

yanni
27. júl 2010

jaj ozaj, no ja byvam v meste co je ako dzedzina.

yanni
27. júl 2010

booze toto svihnute pocasie dnes. este ze som autom a nie bicyklom 😉

aero
27. júl 2010

@modry_pakonik - super, ked si šťastný ty s rodinou, nie je o čom polemyzovať
veľa šťastia 😉
a je to pravda , viem o čom píšeš, že valal je valal 😎

modry_pakonik
27. júl 2010

@bea44 Keď si bola v Háji, tak si ešte kúsok ďalej mala zabehnúť do Hačavy, tam je to pekne malebné, ale tá cesta už dosť katastrofa, denne by som tadiaľ chodiť veru nechcel.. 😝

modry_pakonik
27. júl 2010

@yanni Počkaj, veď založíme firmu a aj chcelbysomšoférky budú preháňať tátošov.. 😎 Už len obchodné meno si musíme vymyslieť 😀

yanni
27. júl 2010

@modry_pakonik boze ludzeee vy to tu take nazvy hadzete, ved mi to nic nehovori. prvy krat pocujem. No musim asi viac po slovensku pobehat.

bea44
27. júl 2010

@modry_pakonik no do Hačavy sme sa vybrali ale z pol cesty sme sa vratili že uf uf 😲

yanni
27. júl 2010

@modry_pakonik no tak daco vymysli. JA uz mam jednu, vola sa Udiaren s.r.o. 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Bei vsak???? 😀

yanni
27. júl 2010

@bea44 isla si tam peso ci preco ufff? no to tak ked nechces jazdit, tak ti treba. chod peso 😀 😀 😀 😀 😀

modry_pakonik
27. júl 2010

@aero Vždy som bol mestské decko, ale bez kecov - po týždni som mal jasno, že to bol jednoznačne dobrý krok.. 🙂 Fakt neľutujem a verím, že ani nebudem, ak tak len to, že som to neurobil už dávno.. 😲

bea44
27. júl 2010

no udiaren pasuje , ale na šoferovanie ma nič nenapada.... nakopavač s.r.o. 😕 😕

modry_pakonik
27. júl 2010

@bea44 to si tam akože pešovala? 😀

modry_pakonik
27. júl 2010

@yanni Udiareň s.r.o. musí byť dobrá haluška.. 😎

bea44
27. júl 2010

@yanni tam sa chodi pešo .... kvoli prirode a prechadzke 😉 ale mi sme isli pešo z turne n b. a mne uz potom stačilo. este sme vyslapali na zrucaninu a bol večer . a vlačikom domov. 😅 ja milujem vlaky 😵

bea44
27. júl 2010

@modry_pakonik pešo - tura aj do zadielu a potom turna . na den dost 😅 hačava sa nekonala

yanni
27. júl 2010

@modry_pakonik no ti poviem ze to je halusky. keby si vedel co sa tam udi 😀 😀 😀 😀

bei aha. no ja mm tu dost prirofy, alpy a tak. Prirody az az. Az sa mi z toho hlava kruti. Hlavne ked je fen.

yanni
27. júl 2010

ozaj bei poznas aj stos?

modry_pakonik
28. júl 2010

@yanni no čo tam údiš? trávu? 😎 😲

modry_pakonik
28. júl 2010

@yanni Napadol mi taký názov pre tú firmu, že - Drevená noha 😉

yanni
28. júl 2010

@modry_pakonik nie ziadnu travu, sunky. Take tie fajne zenske stehienka z MK 😀 😀 😀 😀

Drevena noha, noooooo dalo by sa. Po nemecky Holzbein, to nie je az take dlhe 😉 Ale povymyslaj este nieco, mozno budes mat aj lepsie napady 😉

modry_pakonik
28. júl 2010

@yanni chvíľu mi to ako MpK trvalo, kým som vydedukoval, čo za konina je MK 😀 Mal som to pochopiť tak, že keď baby neriešia, kde sa leje aviváž do ostrekovačov, tak riešia svoje kilečká? 😎 😎 😎

Keď krútiš nosíkom nad Drevenou hnátou - čo tak Dym a čára? 😲 😀 prípadne také klasicistické - Heuréka (šaltpáka!) 😝