Stránka Butikovo.sk a reklamácie

danette
28. mar 2017

Dobry den, chcem sa opýtať či ste už niektorá posielali naspäť tovar zakúpený na tejto stránke a či vám v prisli peniaze späť bez problémov. Prišla mi totiž bunda a nie celkom podľa mojich predstáv... Este sa chcem spýtať ak ste tam nakupovali že ako ste boli spokojné s tovarom nakoľko na tejto stránke som nenasla žiadnu spätnú väzbu od zákazníkov. dakujem vopred za odpovede 🙂

lilyianka
28. mar 2017

@danette v podstate butikovo.sk a trendovo.sk su tie iste stránky resp ze predavaju rovnake veci ....chcela som si v tychto dňoch odtial objednat nieco,ale teda podla tabulky rozmerov som bola trochu zmatena.. Nechapem preco nedaju rozmer cez prsia,pas,zadok. Takto by som si mala podľa jedneho rozmeru objednat S,podľa dalsieho M a pod
Inak nech som si z akýchkoľvek netovych stránok objednavala,nikdy nebol problem s vratenim penazi ak mi oblecenie nebolo dobre prip.sami nepacilo

danette
autor
28. mar 2017

@lilyianka na veľkosť som si ja tentokrát dala pozor a sedí mi ako píšu. Problem je skor v tom že bunda vyzerá na obrázku lepšie ako v skutočnosti. Na to že stala 50 eur je farebne svetlejší odtieň ako na fotke čo majú na stránke. Ďalšia vec že je činska. Trčia z nej nepoostrihované nitky a celkovo pôsobí lacno na to koľko stála. Mala by byť obojstranná, ale vnútorná latka je tak tenká že spod nej presvitá prešívanie vrchnej časti. Len poštovné stalo 3,99 čo je dosť a keď ju budem posielať tak ma to doporucene vyjde minimálne cez 1,50. Tak chcem vedieť či nerobia problémy pri vrátení peňazí.

lilyianka
28. mar 2017

@danette podla mna nebudu robit problemy pri vrateni....a o aku bundu slo? Lebo ja som si odtiaľ chcela objednavat jednu z tych noviniek..co su na stranke hned prve...stoji 51eur aj par centov. Ci to nie je nahodou ta ista. .tato co myslim ja je v 6 farbach-ruzova,zlta,siva,modra,zelena a kaki

martinusska
Autor odpoveď zmazal
Zobraz