Stretnem sa s kamarátkou z pôrodnice. Mala by som jej a jej dieťaťu kúpiť darček?

31. máj 2022

Ahojte.

Mám sa stretnúť s kamarátkou s ktorou sme sa spoznali v pôrodnici. Stretnúť sa mame v jej meste aj s jej dieťaťom aj mojim. Není to návšteva u nej doma, iba na kávu pôjdeme, prípadne do parku, ihrisko. Myslíte, že mám niečo kúpiť, nejakú maličkosť, jej synovi? 🤷😁

Ďakujem za rady 🙃

joesvk
31. máj 2022

Kúpila by som ponožky. Nikdy ich nie je dosť 🙂

lejusinka
31. máj 2022

Ja by som doniesla ale ja som zase chronicky davac darcekov 😂

elizabet173
31. máj 2022

nejakú blbinku pre drobca by som priniesla

autor
31. máj 2022

@joesvk malý má rok aj pol neviem či ponožky su vhodné 🙈😁
@lejusinka jaaaaaj 🙉😁😁😁 ja tiež ale manžel ma "stopol" že keď iba vonku sa stretneme že to sa nezvykne 😬

blumie
31. máj 2022

Dones nejaky detsky keksik od hipp alebo detske chrumky byvaju take bez prichuti (nemyslim arasidove). To sa vyuzije a nie je to extra drahe.

sapetka
31. máj 2022

Kup mu nejaku kapsicku a kukuricne chrumky napr

diamond007
31. máj 2022

Jedlo nekupuj, nevieš ako malého stravuje

autor
31. máj 2022

Veď to že neviem ako sa stravuje, oblečenie tiež neviem, či je väčší, menší ako moja... Hračku?

dusankomoj
31. máj 2022

Budete vonku,tak skús kúpiť obom deťom napr.bublifuk alebo loptu.

minutka
31. máj 2022

Jasne. Kup drobnost. Cudujem sa inak ze manzel riesi take blbiny 🙈

joesvk
31. máj 2022

Mňa by potešilo, keby som dostala pre dieťa ponožky 🙂
Tiež som za malú lacnú hračku rovnakú pre obe deti.

autor
31. máj 2022

@minutka 😁😁 nerieši, pýtala som sa ho, tak odpovedal len 😁

sisaka
31. máj 2022

Nie, nekupujeme si darčeky, keď sa s kamarátkami stretávame na káve, alebo obede. Drobnosť pre dieťa by som doniesla, len keby som bola pozvaná k nej domov

nevenka
31. máj 2022

Ja by som doniesla malemu cosi, kamoske mozno cokoladu, drobcovi ryzove chrumky alebo maju take bio s mrkvickou, cervenou repou ochutene, to malo minule uspech, ak nechces vyzivu, tak ovocie cesrtve.

gladys_07
31. máj 2022

Ja by som daku drobnost (keksiky a male auticko) vzala, aby sa nestalo ze kamoska ti nieco da a ty prazdne ruky.

mpg
1. jún 2022

@gladys_07 Práve to, že ak ona niečo prinesie, keksíky a nejaká hračka (autíčko alebo plyš.zvieratko menšie) by mohli byť.

luccija
1. jún 2022

Vždy som nosila aspoň drobnosť pre deti

selu11
1. jún 2022

Keď sa stretávam s kamarátkami ktoré majú deti často, napríklad keď sme z jedného mesta, tak si nekupujeme nič. V lete ma však tiež čaká prvá stretávka s kamarátkou z pôrodnice a to by mi bolo hlúpe prísť s prázdnou.