Štúdium psychológie v Banskej Bystrici

zloba666
22. máj 2018

Ahojte žienky .. študuje niektorá z vas psychologiu ?? Chcela by som sa popytat par otazok .. uvažujem nad tym to odborom .. budem vdacna ak sa tu niekto taky najde 😊

zuzuliennka1
22. máj 2018

ja som studovala v BB rok, potom som to nechala a isla radsej na manazment a jazyky. s psychologiou velku dieru nespravis a vidina ocitnutia sa na urade prace, kedze psychologov a sociologov je vela, ma nelakala. ale kludne sa pytaj, studovala som to

cicka33
22. máj 2018

No skús. 🙂

zloba666
autor
22. máj 2018

@zuzuliennka1
🤔 aha .. presne nad tymi dvoma som uvazovala bud psychologiu abo socialna..
Ja len že ake boli prijimačky z psychologii lebo inde na skolach maju napisane z coho cerpat a pripravovat sa na skusky ale tu je to take obširne .. cele stredne ucivo .. nuz ked ja som na strednej psychologiu nemala vobedz 😏..
A spokojna si so školou ktoru si si vybrala ??

zloba666
autor
22. máj 2018

@cicka33
Študuješ tam ešte či uz mas po ?? 🙄
Ja len na prijimacky či mi nevies poradit z čoho čerpat .. z akych knih 😐

ebi88
22. máj 2018

@zloba666 urcite ucebnica gramatiky. Ked odovzdas semestralku a napises tam “vobedz”...

cicka33
22. máj 2018

@zloba666 už mám po

zuzuliennka1
23. máj 2018

@zloba666 tak co si pamatam, prijimacky boli zo vseobecneho rozhladu, tusim z psychologie - to mi stacili knihy, z kt. som sa aj na maturitu ucila. myslim na Nauku o spolocnosti.. a ten Vseobecny rozhlad - aj na to je nejaka kniha, taka zlta...
ale skola, ktoru som naozaj dokoncila, je lepsia, mam viac moznosti sa zamestnat, hoci som aj na materskej, ale nebude problem - ovladam dva jazyky na c1 urovni