Študovali ste niekto externe na zdravotníckej škole v Trenčíne?

adrienah
20. okt 2019

Ahojte chcem sa len spytat ci je tu niekto kto chodil externe na strednu zdravotnu do TN na zdravotnickeho asistenta. Ja uz mam vs dokoncenu s tit. mgr ale v inom odbore len ma nejak laka stale dokoncit tu skolu (bola to moja prva stredna, ale chodila som len rok 2005-2006) a ci sla popripade niektora dalej na dalsiu vs 🙂

ribelina
21. okt 2019

@adrienah ja sa pripojím mám bc. titul z inej VŠ a tiež chcem študovať externe zdravotnú ale asi výšku

adrienah
autor
21. okt 2019

@ribelina na viacerych je podmienka ze musis mat strednu zdravotnu preto sa pytam :/

ribelina
22. okt 2019

@adrienah ja čo som čítala tak stačí maturita a prijímacie skúšky z biológie v rozsahu stredoškolského učiva. Mňa skôr zaujíma aké kompetencie má tá praktická sestra zo strednej či nie je lepšie ísť na výšku

ribelina
22. okt 2019

@adrienah http://www.szspo.sk/sk/studijne-odbory-a-kurzy/...

píše sa tam že maturita v akomkoľvek odbore ak dobre tomu rozumiem

thami
22. okt 2019

pripnem sa, rozmyslam nad tym aj ja... avsak zaujima ma aj realita, ja by som velmi chcela ist pracovat ako porodna sestra, pripadne ako sestra na novorodenecke... staci mi na to aj tato stredoskolska maturita, ci musim ist na vysku po absolvovani tejto maturity?

@adrienah a ty chces nastupit od buduceho septembra, ci? 🙂

adrienah
autor
22. okt 2019

@thami ved to aj mna laka porodnictvo alebo novorodenecke 😊 premyslam nad tym. no ja mam maturitu z odbornej skoly podnikania cize dost vzdialene od biologie...

thami
22. okt 2019

@adrienah ja mam maturitu hotelova akademia a vysoku skolu uplne iny smer aj od hotelovky... ale presne ma toto laka, len zas nechcem stravit 5 rokov studovanim popri dietati...

bielavlcica
22. okt 2019

@adrienah bohuzial externe asistent v trencine konci

adrienah
autor
23. okt 2019

@bielavlcica tak ani nebude od buduceho roka?

adrienah
autor
23. okt 2019

@thami ja to iste, dalsiu vysoku sa mi nechce riesit 🤪 je to kopec casu. Skoda ze sme ai pred par rokmi nevybrali spravny smer studia

bielavlcica
23. okt 2019

@adrienah ja byvam hned oproti tej skole a kolegyna byvala tam nastupila tera a ze asistentov uz nebudu robit vecerne

veronikadomanova
31. okt 2019

Ahojte,ja mám ukončené gymnázium (maturovala som z biológie a chémie), a tiež ma láka pôrodníctvo,alebo novorodenecké, no mám 3 ročnú dcéru,čiže do Prešova dochádzať nechcem (som od Ilavy), zistili ste,kde sa to dá ešte študovať niekde v okolí,keď TN končí,lebo nič iné mi nenašlo :/