• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Študuje tu niekto na medicíne?

19. októbra 2008 
najde sa tu niaka maminka, ktora studuje alebo sa chysta studovat medicinu?
19. okt 2008 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja studujem ale nie som maminka, ale v kruzku mame jednu tehotnu, a vo vedlajsichkruzkochsu aj maminky....zvladaju to aj ked toho maju dost...ani neprerusili studium
19. okt 2008 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jasne trafena hus zagagala :grinning: :grinning: leish konecne nieco pre teba :grinning:
19. okt 2008 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jeej ani som nedufala,ze niekto zareaguje :grinning: , ja som preto otvorila tuto temu lebo ovazujem nad studiom a neviem co a ako tak sa smiem popytat??
19. okt 2008 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne...co viem poradim :slight_smile:
19. okt 2008 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
super leishmania :slight_smile: , v provom rade ci sa da externe studovat a ci aj v trnave??
19. okt 2008 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v trnave nie, a ani extrene sa neda...ak chces byt MUDr
19. okt 2008 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sorry varim tak odbehavam :sweat_smile:
19. okt 2008 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jasne chapem :wink: ,takzee externe sa neda n o do kelu
19. okt 2008 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to kazdy den jeskola??
19. okt 2008 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som tu....dovarene...skola je skoro kazdy den...hlavne prve dva rocniky
19. okt 2008 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zalezi aj ci chodis na prednasky :grinning: na niekotre treba na niekotre nie...ty si z trnavy?
19. okt 2008 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ano z tt a dve deti neviem ako to urobit
19. okt 2008 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mame aj dochadzajucich z trnavy ale mamicky su v Ba co ja poznam...ale nabuduci rok uz mala nemusi byt kojena, tak by sa to dalo zvladat ak ti ma kto pomahat s detmi kym budes v skole...aku mas strednu?
19. okt 2008 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
obchodnu akademiu mam :slight_smile: , chodila by som na doucka a pod len to ze muz v praci a nebude mimat byt kto s detmi sakra, takze asi mozem zabudnut
19. okt 2008 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani mama ci svokra? ci nejaki surodenci? raz jeden raz druhi...keby zu chodili do skolky je lahsie
19. okt 2008 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a skola je kazdy den zhurba asi do kolkej?a vlastne ako toje ihned akonastupis na medicinu sa musis rozhodnut akou doktorou chces byt?proste konkretny smer?
19. okt 2008 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja spoluziacka tehotna z kruzku tu v Ba nema mamu a myslim ani svokrovcov, ajej muz tiez pracuje, tak neviem jak to bude s babom robit a to neplanuje prerusit studium, neviem aky ma plan....mozem sa jej popytat...popripaade ak chces mozem ti dat na nu kontakt :slight_smile:
19. okt 2008 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie smer si vyberas az upne po skole, studuje sa teraz len zubarina zvlast....skola ja kedy ako, niekedy skoncis o 11 rano, nikedy az okolo 8 vecer...ty by si si mohla urobit individualny plan ze by si chodila s roznymi kruzkami aby si nemusela ostavat do vecera, iste by sa to dalo...ze by si si to poskladala tak, napriklad v 2 rocniku sme mali povinne cvika naskladane do 2 dni, bolo to soce od rana do vecera, ale 5 dni v podstate sme nemuseli ist do skoly, lebo prednasky su neni povinne...ako dalo by sa to podla mna
19. okt 2008 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mozes sajej popytat?dkaujem skoda, som sa nadchla tomua vidim ze je to nerealne keby sa to dalo dialkovo studovat ted amyslim kazdu sobotu, skoda a ako je to s vybranim konkretneho smeru ako to funguje prosi ta
19. okt 2008 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aha a 5rokov studjes a smer sa vybera az potom teda?
19. okt 2008 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niemedicina je 6 rokov, a potom si vyberies smer naor pediatriu a ides rovno pracovat na oddelenie kam chcesa tam si robis z toho smeru potom 5 rokov atestaciu, ale to uz pracujes a zarabas....

no dialkovo sa to samozrejme neda :grinning: takeho dr by si nechcela hehe to treba vidiet
19. okt 2008 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok