Sú neprispôsobiví občania na Obchodnej ulici v Sečovciach?

li_via
29. máj 2018

Ahojte, chcem sa opytat niekoho, kto zije v Secoviach, ako je to tam s romami. Uvazujeme nad kupou bytu v tejto lokalite, ale kedze sme z Kosic, tak neviem ako to tam presne je. Dakujem za nazory.

cutty
29. máj 2018

Uff, nie som zo secoviec ale casto tamad prechadzame. Ciganmi sa to tam teda riadne hemzi po celom meste. A na konci je vlastne cela osada. Ja by som tam nesla byvat.

li_via
autor
29. máj 2018

Aha, toto by malo byt blizko autobusovej stanici, neviem ci osada je niekde tam..

magic08
29. máj 2018

do secoviec ani zadarmo... je jedno ze osada je na okraji mesta... je ich plno v meste. hovorim, ani zadarmo by som tam nesla byvat...

dominika6
29. máj 2018

@li_via ved predsa ked idete kupovať byt tak tam asi idete osobne nie? prejdeš sa po okolí,vidíš ako to vyzerá,kto tam býva atd atd..

ibrunova
29. máj 2018

My tiež len prechádzame, a skutočne sú všade, chodia hore dole, nielen po osade.

li_via
autor
30. máj 2018

@dominika6 ano, len sme tam nechceli merat cestu zbytocne, ak by som sa dozvedela, ze ta ulica je sami neprisposobivi...

cutty
30. máj 2018

Cele mesto su vacsina neprisposobivi ...zial

natalka13
3. jún 2018

Secovce nie su mesto kde najdes ulicu bez romov,su fakt vsade.

kikusa008
5. jún 2018

Ježiš, to je snáď jedine miesto, pri ktorom sa s manželom stavime, na koľkých bielych natrafime, minule som vyhrala ja, počas jazdy sme ich 8 videli... Takže tam by som veru ani zadarmo nešla bývať... A to proti Rómom nemám nič, avšak tie osady a pod... Nič pre mňa