Sú parfémy kupované cez internet originály?

teodorka
12. júl 2009

baby chcem sa opytat ...myslite ze parfemy kupovane cez internet su naozaj originaly?Nikdy som si nebola uplne ista ci ano ale nie ...ale vcera bola u mna kamoska a ona mi tvrdila ze si kupila chanel 5 v parfumerii a potom cez net a ze vona bola sice taka ista ale intenzita ovela ,ovela slabsia .Rychlo vyprchala [myslim vona]Tak teraz neviem ...su to originaly alebo nie?

motiv
21. dec 2016

ahojte, objednavali ste niekedy parfem z Interstore? Co hovorite?

monika386
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
falbala132
27. dec 2016

pridavam negativnu skusenost z Notino. parfem som testovala pred Vianocami v kamennej predajni, na Vianoce ho kupila sestre z Notino. skoro som odpadla ked ho predo mnou rozbalila, hanbila som sa ako pes!!!!! uplne iny flakon, krabicka po rozbaleni bolo vidno ze bola strihana rucne a poriadne krivo, po odbaleni ostal celofan zafarbeny od kodov, nehovoriac o tom, ze pri testovani mi ruka vonala cely den a bluzka este aj nasledujuci. parfem z Notina vonal asi 30 minut a na kozi zanechal mastny flak. inak ide o parfem Calvin Klein.
po reklamacii som rozhodnuta poslat podnet na SOI.

falbala132
27. dec 2016

len pre zaujimavost a aby ste vedeli o com hovorim - pridavam fotky:
1. je fejk z notina
2. je original
najdete rozdiel? 😀 😀 😀

veroniqc31
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bro
4. jan 2017

@veroniqc31 mne sa zdá, že flakón je iný. Ten na druhej foto vyzerá, že má kovové lemovanie po krajoch a ten horný vyzerá, že nemá. Ale je to zle vidieť, lebo flakóny nie su rovnako otočené na fotkach... ja tipujem, že tam je rozdiel...

apolka77
4. jan 2017

@falbala132

zohnuta hadicka? znak fejku..niekde som to citala, ze original nesmie mat taku hadicku.

falbala132
5. jan 2017

@veroniqc31 @bro @apolka77
ano, fejku chyba na flakone to kovove lemovanie...

tuusfatum
6. jan 2017

Ja citim rozdiel v intenzite a dlzky zotrvania vone.

myska2502
10. jan 2017
Používateľ myska2502 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od myska2502.

Ja nakupujem uz roky cez byvale parfums.sk teraz notino.sk, a su tam original parfemy. Necitila som ziaden rozdiel medzi tou z netu a medzi tou z normalneho obchodu. Nakupujem len cez to spominane notino teraz je tam aj super zlava vid: http://www.kuponyzdarma.sk/notino-sk

novana
10. jan 2017

podpisujem sa pod nasledujúci príspevok, nakoľko mám rovnaké skúsenosti ako falbala132
"pridavam negativnu skusenost z Notino. parfem som testovala pred Vianocami v kamennej predajni, na Vianoce ho kupila sestre z Notino. skoro som odpadla ked ho predo mnou rozbalila, hanbila som sa ako pes!!!!! uplne iny flakon, krabicka po rozbaleni bolo vidno ze bola strihana rucne a poriadne krivo, po odbaleni ostal celofan zafarbeny od kodov, nehovoriac o tom, ze pri testovani mi ruka vonala cely den a bluzka este aj nasledujuci. parfem z Notina vonal asi 30 minut a na kozi zanechal mastny flak. inak ide o parfem Calvin Klein.
po reklamacii som rozhodnuta poslat podnet na SOI."

nada847
11. jan 2017

@zuzlaka fajn ze si to mala nachystane snad vianoce ste mali cela rodina podarene 🙂 to by som si vedela rozpravat, kamoska bola pre stastna a ked mi volala minuly tyzden tak hovorila ze uz dve kolegyne jej pochvalili ze ma krasnu vonavku, tak ma to pohladilo na dusi 😀 ze taky vdacny darcek som jej dala.
Udivuju ma niektore tieto komentare ked ja som objednavala nedavno cez nich a nemala som problem. Parfum je krasny a kozmetika je tiez fajn 🙂

zuzlaka
18. jan 2017

@nada847 Ahój Vianoce vyšli nad moje očakávania väčšinou vždy je u nás chaos stres a panika ale teraz sa to zvládlo s nadhľadom a s dobrou náladou. Mamina slzy na krajíčku, lebo opäť sme jej s darčekmi trafili do nôty tak to vyšlo...tak si bola pyšná že si jej taký darček dala hej?!
Naďa sto ľudí, sto chutí no.

marymares
25. jan 2017

Parfémy kupujem výlučne cez internet. Ich cena neporovnateľne nižšia ako v kamenných parfumériách. Čo sa týka toho, či ide originály, alebo je treba obávať sa, to zrejme záleží od obchodu, ktorý si vyberiete. Ako som povedala, ja mám iba dobré skúsenosti. Ako napríklad s obchodom ELNINO.sk, tam sa dá teraz nakúpiť aj so zľavou cez zľavové kupóny. 🙂 http://www.kuponyzdarma.sk/parfemy-elnino-sk/

veroonikadan
30. jan 2017

@marymares napodobne tiez som zacala asi pred rokom aj viac to uz bude ked som prvykrat objednala aj kozmetiku aj parfum cez internet a odvtedy sa uz unuvam do kamennych predajni len ked chcem nejaku vonu ovonat inak nejako im nevenujem pozornost, niekedy mam pocit ze som bola blazon ked som kupovala po predajniach 😉

maca_bulla
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
77nelinka
20. feb 2017

@falbala132 zrovna včera som videla tento parfém bez toho kovového lemovania v marionnaud

sweetjanka
11. mar 2017

Ja nakupujem len z fann-ka al.z letiskovych dury free shopov. Tiez ma lakalo nakupit za polovicnu cenu, no narazila som na cloveka, kt.sa v tom trochu dost vyzna a povedal, ze na nasom trhu su neuveritelne faky, a trh je nimi zahlteny. No v parfumkach ako fann a marionaud su urcite originály. .nedajte sa oklamat nizkou cenou fejkov..radsej jednu a poriadnu,ako 5 a nekvalitnych a aj zdraviu skodlivych..ta originalna vonia 5 dni na obleceni..niekedy aj po oprati ak date len osviezujuci praci program!!! A napr.fannko robí vyborne akcie, kedy sa da vyborne nakupit..kupujem sj cez eshop fann velmi seriozne jednanie!manzel chodi do kamennej 🙂

albinka25
17. mar 2017

Ja mám dobré skúsenosti s nakupovaním parfumov na eshopoch Alza či Mall.

lioo
6. apr 2017

Nakolko si medzi inymi, takmer desatrocie kupujem vzdy aj tento jeden parfem, tak jeho vonu poznam dokonale naspamat. Doteraz som si ho vzdy kupoval z kamennych predajni. Posledne tri parfemy tejto vone som si kupil na parfums.sk aby som usetril peniaze. Boli to rozne velkosti. Z troch jedna vonala trochu inac ako original, cize mam podozrenie na fake alebo kus co stal roky niekde v sklade a deformovala sa vona. Dalsie dve boli original ale na moje prekvapenie povodny parfem z kamennej na mne citit aj po osprchovani na druhy den, tieto parfemy z parfums na mne nie je citit uz za pol dna.
Na zaklade toho mi je jasne ze na parfums predavaju urcite stare, vypachnute parfemy dovezene z inych krajin kde by ich uz asi len vyhodili, alebo predali za par eur. To je aj dovod preco si mozu dovolit ich predavat takto lacno a este na nich zarobit. 5 rocny parfem z Vietnamu... co s nim... vyhodit? nie, predajme celu paletu Slovakom za par eur... Tam sa to preda cez internet.
Neviem ako vy ale ja nie som taky bohaty aby som si mohol kupovat taketo stare sracky... Odteraz nakupujem uz len v kamennych predajniach. Problemom je ze moju vonu v Fann ani Marionaud nemaju a inu overenu siet kamennych predajni nepoznam..

lioo
6. apr 2017

Mimochodom ked si moze dovolit predavat stare vypachnute parfemy parfums.sk(notino) tak si to moze dovolit robit kazda ina internetova parfumeria. Som presvedceny ze pozitivne skusenosti s parfums.sk sem davaju len ludia ,ktori tu vonu inde ako z internetu nikdy nevonali a tak nemaju moznost to porovnat...

floranse
12. apr 2017

Ja si už roky objednávam rovnakú vonu, najprv som ju kupovala v parfumérii a keď som ju na Notino našla omnoho lacnejšie, objednala som si ju tam a nebol tam ani minimálny rozdiel. Objednávam už len tam.

maggda1
19. apr 2017
Používateľ maggda1 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od maggda1.

Netuším ako by som zistila, že parfém nieje originál, ale podľa mňa je nemožné aby taká veľká firma ako notino predávalo falošné parfémy :D Voňavka bola krásne zabalená a vôňa je výrazná a silná.

lioo
20. apr 2017

@maggda1 oni nepredavaju falosne parfemy... prafemy originalne, ale stare... velmi stare. Preto tie ceny. Vekom su bud vyprchane, alebo deformovane. Aj ked sa ti povodne zda vona silna, skus o par hodin na pokozke.

doratica
21. apr 2017

Ja napr. nakupujem uz dhodobo na notino.sk, co je byvaly parfums a vzdy som bola spokojna. Parfemy mi vydrzia dost dlho, este vecer ich na sebe citim a obzvlast na satke, ked ju odlozim a potom si ju opat dam, tak stale na nej citim parfem, co som mala naposledy 🙂

novana
21. apr 2017

@maggda1, veď môže byť originál, ale záleží aj od toho, pre aký trh bol vyrobený...

novana
21. apr 2017

Dievčatá, nakupujte tam, kde vám to vyhovuje, hlavná vec, že ste vy spokojné. 🙂

matrioska86
21. apr 2017

no toto som aj ja vzdy riesila....ale som si povedala, ze budem objednavat z overenych eshopov a uz sa nad tym nebudem zamyslat :D

bartolomei
23. apr 2017

@doratica
ktoru vonu pouzivas?

maggda1
23. apr 2017
Používateľ maggda1 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od maggda1.

@lioo to, že ti predajú starý parfém sa ti môže stať aj v kamennej predajni, nie je to problematika e-shopov. Teda mne sa to našťastie nikdy nestalo, síce nikdy nevieš kedy motyka vystrelí. Ale to by sa mohlo skôr stať v nejakom maloobchodnom "reťazci" prípadne drogérii, kde nie je vysoká návštevnosť a dopyt práve po vôňach a že by stáli na polici/v sklade príliš dlho.. Naopak predajne s veľkým množstvom objednávok určite stále nanovo obnovujú zásoby a tovar má reálne šancu dostať sa k spotrebiteľovi vo svojej najlepšej kvalite.. a práve na tých e-shopoch sú ceny nižšie, nakoľko neplatia nájom a predavačky