maggda1
Používateľ maggda1 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od maggda1.
maggda1
30. mar 2018

Ďakujem! 😘

maggda1
30. mar 2018

prosím, prosím, aké meno to je? neviem to dohľadať 😢

maggda1
25. sep 2017

bepanthen mám osvedčený, takisto tento krém dokáže zázraky, nech si hovorí kto chce čo chce :D https://www.notino.sk/klorane/bebe-detsky-puder-bez-parabenov/

maggda1
25. sep 2017

nedá mi neozvať sa znova - dostala som od priateľa túto nádheru https://www.notino.sk/versace/bright-crystal-absolu-parfemovana-voda-pre-zeny/ a neviem sa jej nabažiť!! Cítim ju na oblečení ešte niekoľko dní

maggda1
25. sep 2017

tak ja som minulý týždeň objednávala pomerne dosť kozmetiky z notina, dnes prišiel balík a všetko v poriadečku 🙂)

maggda1
25. aug 2017

ja som sa v poslednej dobe zaľúbila do produktov od značky Soaphoria (https://www.notino.sk/kozmetika/pletova-kozmetika/?f=1-1-2-3645-100127-20512) - sú eko, bio, vegan - no jednoducho prírodná kozmetika bez zbytočných chemikálii

maggda1
25. aug 2017

súhlasím s vyššie uvedenými radami - najlepšia je prevencia 🙂 mne veľmi pomohol na bruško tento olejček od Weledy (https://www.notino.sk/weleda/pregnancy-and-lactation-tehotensky-osetrujuci-olej-na-strie/ )

maggda1
25. aug 2017

@yaninna ako si spoznala, že sa nejedná o originál? :O zaujímalo by ma ako na to aby som aj ja nedoplatila

maggda1
25. júl 2017

mne veľmi vyhovovalo toto telové karité od Naturativ, https://www.notino.sk/naturativ/body-care-hypoallergenic-telove-maslo-s-hydratacnym-a-upokojujucim-ucinkom-pre-suchu-az-velmi-suchu-pokozku/ - je hypoalergénne a z prírodných ingrediencií, trochu hustejšie ako obyčajný krém, skôr konzistencia masla. Ale krásne hydratuje a rýchlo sa vstrebáva, vôbec nezanecháva pocit mastnej a lepkavej pokožky, naopak ostava jemná a hebučká 🙂 navyše neobsahuje žiadne parfumy takže nemáte po týždni používania chuť ho vyhodiť lebo vám vôňa začne prekážať :D

maggda1
25. júl 2017

pre mňa je táto vôňa maximálna topka https://www.notino.sk/dior/jadore-parfemovana-voda-pre-zeny/ už mám asi tretí flakón a stále ju zbožňujem 🙂 je ale dosť osobitá, nie každému musí vyhovovať

maggda1
17. júl 2017

ja som bola s notinom vždy spokojná, nikdy mi neprišiel tovar poškodený alebo neskoro, vždy to bol originál a v riadnej záručnej dobe ;) a hlavne vo fannku mi prídu ceny hodne premrštené :O

maggda1
17. júl 2017

ja som tam objednávala už niekoľko krát a vždy som bola spokojná, či už išlo o vybavenie objednávky, doručenie, kvalitu - všetko bolo v poriadku 🙂

maggda1
17. júl 2017

@lorela súhlasím, už má väčšina e-shopov výdajné miesto, prípadne tovar doručia do zásielkomatov alebo schránok.. ale aj tak sa mi vždy osvedčilo z cenovej stránky radšej objednať online a nechať doručiť/vyzdvihnúť ako kúpiť v kamennej predajni. Tam si to môžem keď tak vopred vyskúšať, ale ceny na internete sú mnohokrát neporovnateľne nižšie.. @kika666 takisto mám s notinom dobré skúsenosti, odporúčam

maggda1
25. jún 2017

takisto si myslím, že bidet patrí do zálkadného vybavenia kúpeľne :O hlavne ak niekto trpí zapareninami, mykózami, hemoroidmi - podľa mňa je v týchto prípadoch až nevyhnutnosťou.. nie krémy a vlhěné obrúsky, ktoré problémy len zhoršia.. a navyŠe uŽ je veľa schodných riešení pre poriadenie si bidetu (napr. my máme len bidetovu dosku z biobidetu), existuje 2v1 - in-wash alebo samostatné zariadenie.. dokonca cestovný na dovolenku" :D

maggda1
21. jún 2017

ešte k tomuto, dá sa zohnať aj iba bidetová doska, netreba meniť celé wc a ani pridávať zariadenie do kúpeľne.. doska sa len nainštaluje na wc ;) 🙂

maggda1
21. jún 2017

aniónové vložky sú super, ale pri mykóze, hlavne opakujúcej sa treba dbať na viacero vecí - vhodnú stravu (veľa zeleniny listovej/ nie sladkosti), pohyb, bavlnené prádlo a hlavne - umývanie sa - čistá voda, najlepšie bidet / bidetová doska (napr. biobidet) /sprška a to po každej potrebe, prípadne keď je vonku horko podľa potreby pocitu čistoty 🙂 to vieš ovplyvniť sama, inak sa už len riadiť pokynmi lekárov

maggda1
6. jún 2017

@ccaarrlloo a máte skúsenosť aj s tým cestovným prevedením? Videla som to na stránke, ale nebola som si istá, či sa to oplatí..

maggda1
15. máj 2017

čo sa týka čípkov, asi najviac mi pomohli Avenoc a inak len mastiť a dúfať, že to čoskoro prejde,. najlepšie je v rámci prevencie dávať si pozor na dostatočny príjem vlákniny a pohyb, a ako mia333 načrtla - HYGIENA. Hlavne keď je človek náchylný, najlepšie sprcha po každej potrebe, len nie vlhčené obrúsky, tie vedia spraviť viac škody ako úžitku.. mne sa osvedčilo používanie bidetu, ču mu slúži ku cti je škála problémov, pri ktorých vie pomôcť.. my sme vyberali z biobidetu, fajn riešením čo sa priestoru týka je 2v1..

maggda1
6. máj 2017

čo sa hemoroidov týka, nedá sa všetko riešiť stravou, dôležitá je hygiena ako prevencia.. mastička je síce fajn, ale to už je neskoro. Ten bidet je ozaj dobrá vec, my máme doma z biobidetu, je to síce trošku drahšie, ale do zdravia sa investovať oplatí.

maggda1
23. apr 2017

mne asi najviac vyhovovala Weleda pšeničná , ocinovi Natura Siberica a Vichy (myslím, že tento https://www.notino.sk/vichy/dercos-anti-dandruff-upokojujuci-sampon-proti-lupinam/) a drahému Plantur.. ono je to dosť individuálne, záleží na type pokožky a citlivosti, ale v každom prípade by som siahla skôr po prírodnejšom zložení..

maggda1
23. apr 2017

sestra zariaďovala detskú z veľkej časti nábytkom z drevony a pochvaľovala si, podľa mňa je fajn využitím priestoru dáka väčšia skriňa so zabudovanými šuplíkmi, policami a vešiakom - jednoducho na komplet, nech je všetko pokope, s posuvnými dverami a zrkadlom.. v tom prípade už by stačilo len dáku milú knižnicu a úložný priestor na "nie oblečenie"..

maggda1
23. apr 2017

@lioo to, že ti predajú starý parfém sa ti môže stať aj v kamennej predajni, nie je to problematika e-shopov. Teda mne sa to našťastie nikdy nestalo, síce nikdy nevieš kedy motyka vystrelí. Ale to by sa mohlo skôr stať v nejakom maloobchodnom "reťazci" prípadne drogérii, kde nie je vysoká návštevnosť a dopyt práve po vôňach a že by stáli na polici/v sklade príliš dlho.. Naopak predajne s veľkým množstvom objednávok určite stále nanovo obnovujú zásoby a tovar má reálne šancu dostať sa k spotrebiteľovi vo svojej najlepšej kvalite.. a práve na tých e-shopoch sú ceny nižšie, nakoľko neplatia nájom a predavačky

maggda1
19. apr 2017

ja si dosť potrpím na kvalitnú bio-kozmetiku a je podľa mňa smutné, že na mnohých internetových obchodoch s drogériou (okrem echt BIO) ju nedostať -_- z tých internetových parfumérii so širším spektrom ponuky mám za seba vyskúšané www.notino.sk, s ktorým som spokojná

maggda1
19. apr 2017

Netuším ako by som zistila, že parfém nieje originál, ale podľa mňa je nemožné aby taká veľká firma ako notino predávalo falošné parfémy :D Voňavka bola krásne zabalená a vôňa je výrazná a silná.

maggda1
autor
18. apr 2017

Nie ale myslím si, že keď chcem pochváliť a podporiť dobrú firmu so slovenskými výrobkami tak nerobím nič zlé.