Sú parfémy kupované cez internet originály?

teodorka
12. júl 2009

baby chcem sa opytat ...myslite ze parfemy kupovane cez internet su naozaj originaly?Nikdy som si nebola uplne ista ci ano ale nie ...ale vcera bola u mna kamoska a ona mi tvrdila ze si kupila chanel 5 v parfumerii a potom cez net a ze vona bola sice taka ista ale intenzita ovela ,ovela slabsia .Rychlo vyprchala [myslim vona]Tak teraz neviem ...su to originaly alebo nie?

veroniqc31
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lorela
25. okt 2016

@veroniqc31 😀 To si robíš srandu, však? No jasné, do internetových nie ale do kamenných áno 😀

evita11223
25. okt 2016

@nada847 kedze som to neriesila este cez balikomat tak ti to neviem presne povedat, ale ono by to malo byt tak ze tebe pride sms s kodom na otvorenie tej zasielky. Aspon to som sa docitala na stranke ked som si vyberala ze ako to chcem dopravit ku mne 🙂 su tam poplatky to je jasne, ale robi to len nejake styri eura ked chces kuriera takze to by som dako neriesila.
@lorela kam smerovali? 🙂 asi mi je jasne na co narazas, ale tak ako ty si myslis ze do internetovych parfumerii, tak to moze byt aj tak ze aj do kamennych a nehovor ze nie 😉 mozna je aj tato verzia.

lorela
26. okt 2016

@evita11223 Je to absolútne vylúčené.

bro
26. okt 2016

@evita11223 no ak dobre viem, pokial ma firma sídlo na Slovensku, teda prevádzku a výdajné miesto, mala by tu byť registrovaná v slovenskom obchodnom alebo živnostenskom registri a fungovat ako živnosť alebo s.r.o. na Slovensku, nie?A žiadny taký záznam o nich som tu nenašla. Ty áno? Majú totiž iba české IČO, ktore sa dá vyhľadať a aj to, že je spoločníkom Cyperská firma ako pisala @mobe ...Heh... To je viac než zaujímavé. Ale to je jedno, neriešim ich spôsob podnikania, ale sklamalo ma to, že som dostala šrot a ani faktúru neposlali. Iba objednavkovy list do mailu, čo nie je daňový doklad. V krabici ziadna faktúra nebola takisto. To moje podozrenie o neserioznosti firmy len zvýšilo. Ale ak je niekto spokojný s tovarom, ja to nikomu neberiem, každý nech objednáva co chce a kde chce a od koho. Ja osobne ale take firmy podporovať jednoducho nebudem. Vonavka okrem toho, ze nic nevydrží ma aj inú, zelensiu farbu...😕Škoda no. Urcite by som sa tešila, kebyze dostanem daco dobre za lacnejšie, ale klamať samu seba nemozem s tym, ze je to ok vôňa.

77nelinka
26. okt 2016

@bro Ja som si z notino objednávala minulý týždeň a faktúra mi prišla v elektronickej forme. Treba sa pozrieť do mailu, tam sa dá stiahnuť

veroniqc31
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bro
29. okt 2016

@77nelinka no áno. Však do mailu som aj ja dostala ten nepodarok. Lenže ten s faktúrou veľa spoločné nemá. Aspoň z toho čo viem ja, faktúra takú formu mať nemôže. Ani na tom liste nie je napísané, že je to faktúra, nie je tam číslo faktúry a to pri cene že 20% to je čo? 20% krumplí? Ani to nie je označené, že je to DPH. Tak mňa by moja účtovníčka s takou faktúrou poslala kade ľahšie...

nada847
8. nov 2016

@evita11223 ahoj uz viem ako to je bola som s kamoskou a ta mi hovorila, ze viackrat si tak uz veci kupovala a ze si to dala cez balikomat a ze kedykolvek ked isla okolo balikomatu tak si to vzala a bolo jedno ci sest hodin rano alebo pol noc 🙂 ze proste ten balikomat je k dispozicii furt, tak mohla by som to skusit potom prostrednictvom tejto dopravy

zuzlaka
9. nov 2016

@nada847 nedávno to bolo aj v správach že ako ten balíkomat funguje, ja som tiež o tom nevedela, že sa to takto dá. Až mi to raz keď som ocinovi parfum z notina objednávala, tak mi tam vyhodilo aj takúto možnosť, tak som vyskúšala a osvedčilo sa. Teraz tiež budem potrebovať nejakú kozmetiku a darčeky pod stromček aj pre maminu, tak do toho pôjdem opäť. Chcem si darčeky vybaviť vopred, nech sa nenaháňam 🙂

nada847
15. nov 2016

@zuzlaka aj v spravach to bolo? hm tak to je mozne ze som to nevidela kedze spravy moc neoblubujem 🙂 ja som nad tym cez vikend dumala ze ako to riesit, pozerala som kde najblizsie mam balikomat a uz som aj vonavku objednala. Ja hlavne dufam ze pride v poriadku, ze nebude rozbita alebo nieco.

sisa2525
15. nov 2016
Používateľ sisa2525 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od sisa2525.

ja keď viem že ten parfém má vážne takú hodnotu nevadí mi vyhodť aaj viac penazí, a už mám čo to poodskúšané aj s kamarátkou sme skúšali hocičo a obľúbio sme si parfemy elnino a ked robíme väčšiu objednávku pozeráme si aké majú akie a teraz sú tam vážne skvelé http://www.zlavovy-kod.sk/parfemy-elnino-sk/

t1o1m2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lubhomira
20. nov 2016

Ahojte dievčatá, ja som si objednala cez notino.sk Euphoriu od Calvina Kleina, obrovské sklamanie, čistý fake, nikdy viac. Viem porovnať, nakoľko som už mala originál z kamennej predajne. Po vybalení parfému z krabičky, zospodu na flakóne zoškriabaná etiketa, nápis na vrchnáku parfému nakrivo a o výdrži parfému ja zbytočné hovoriť, maximálne 20 minút, originál voňal celý deň. Parfém cez internet asi nikdy viac :(

kristinna7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lubhomira
20. nov 2016

@kristinna7 Máš skúsenosti so stránkou elnino.sk? Tej poslednej by som asi dala šancu 🙂

zuzlaka
29. nov 2016

@nada847 ahoj takže snáď už máš voňavku aj doma nie? keď si už objednala, snáď je teda všetko ok. Ja tiež koľkokrát stresy, že či príde v pohodke, nič si z toho nerob je to normálne 😀 Ja sa chystám tento týždeň, že by som si k tomu sadla aby som už pred vianocami mala všetko čo potrebujem doma a mohla len baliť. 🙂
@lubhomira toto je pre mňa prekvapenie, keďže ja sama som už z tade objednávala a s takýmto problémom som sa nestretla. Aj tatinovi, čo som parfum objednala tak bol v poriadku a veľmi si chváli, že sa mu rýchlo neminie, keďže ho stačí dať si trošku ráno a cíti ho ešte aj večer 😵

nada847
7. dec 2016

@zuzlaka jasne ze som ju uz mala doma, uz som aj vinsovat s nou bola jak vinsovacka velka 🙂 taku radost som uz davno nevidela v kamoskinych ociach. Parfum prisiel v pohodicke, zabaleny, krasne vonal a to je to podstatne. Ani nehovor o darcekoch toho mam este tolko na plane ze neviem ako to stihnem. Mozno este aj nejake dalsie darceky objednam cez notino, ked zatial sa mi to pri tejto objednavke osvedcilo 🙂 ze vsetko prislo v poriadku a neporusene.

simonchela_
7. dec 2016

Ludiaaa....parfums po novom Notino je asi najhoršia voľba kašlite nato fakt radšej si kúpte v zľave normálne v mariomaude. Dnes som zaplatila 89€ za vonavku a oni mi totálny odpad poslali ta voňavka mala normálne inú farbu, lámala sa cítila som ju asi tak 3 minuty aj to ako hajzlovy osviežovač vzduchu. Fakt radšej ušetrite peniaze totálne vyhodený čas, peniaze a benzín si po to ísť

apolka77
8. dec 2016

fiha, no prave som uvazovala si objednat z Notino, ale tolko negativnych susenosti, tak nie...na stranke Notino asi pisu tie pozitivne ohlasy asi samotny predavajuci, inak si to vysvetlit neviem...a ked je citit hlavne alkohol tak potom asi je to cele zle...kto mal uz raz orignal toho neoklamu..
ja som si kupila z Fann Chloe a dali mi k nej dve vzorky, dnes som skusila versace.eros..jedna neznama pani v obchode ma oslovila aku mam vonavku ze je velmi prijemna...potesilo.

simonchela_
9. dec 2016

Notino vlastnia Turci tak si vieme domyslieť o originalite týchto voňaviek a ze sa nehanbia predávať fake za 90 EUR od giogia armaniho sì 😂Tak ja už neviem

veroniqc31
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
karkulka1
13. dec 2016

Ja som cez notino nakupovala teraz v septembri - darčekovú sadu Light blue a parfem Love od Chloe. Obe veci mi prišli v originálnom balení, Voňavky voňajú tak ako aj pred tým z iných obchodov. Takže ja nemám s notino negatívnu skúsenosť, práve naopak - dobrá cena, rýchle dodanie.

nada847
15. dec 2016

@apolka77 tiez som uvazovala ze z tade objednam a isla som do toho, aj ked som predtym nemala skusenosti, ale dala som na rady tu a objednala som. A milo ma prekvapilo ze parfum prisiel v poriadku a hlavne kamoske sa paci a to je pre mna prvorade 🙂 a teraz som objednavala aj nasim kozmetiku z tade co pouzivaju uz nejaku dobu 🙂

evita11223
16. dec 2016

@karkulka1 Nic si z toho nerob som na tom podobne objednavala som cez notino uz niekolko krat a bez problemu a vona mi vzdy vonala rovnako ako co som mala z kamennej predajne a este bola aj rovnako zabalena v krabicke, takze za mna asi tolko...mne sa cez to nakup zatial vyplatil, pretoze nemusim sa nahanat nikam chodit, pride mi to rovno domov a cena je vacsinou prijatelna.

evita11223
16. dec 2016

@novana hmmm test, lenze osobne si myslim ze viac zalezi na osobnej skusenosti. Ja som s nimi napriklad problem nemala a parfum mi vydrzi cely den, takze ja si nemam na co stazovat...mozno zalezi aj na tom aku vonu si clovek kupi..

novana
16. dec 2016

@evita11223, ja som s parfems.sk mala opakovane zlú skúsenosť, a to, že sa cez internet predávajú "ležiaky" a parfemy z tretích krajín je staré. Na "nepodarok" však môže človek natrafiť aj v kamennej predajni. Najistejšie je priniesť si parfém z civilizovanej 🙂 krajiny, tam sa mi ešte nekvalitný parfém kúpiť nepodarilo.

evita11223
16. dec 2016

@novana tak z tej stranky co si ty napisala, tak z tej som ja neobjednavala, takze to ti neviem povedat svoj nazor. 🙂 Ale suhlasim s tym ze napodarok sa moze objavit aj na predajni a to si clovek mysli ze na predajni najde 100% tovar..

zuzlaka
19. dec 2016

@nada847 teším sa s tebou že všetko je v poriadku a je super že parfum sa páčil 🙂 niet väčšej radosti ako keď poteší niekoho darček ktorý mu kúpiš, že? Tiež sa teším že už mám pobalené všetko tip top, som sa s tým cez víkend popasovala a nachystané už všetko