Sú tu mamičky do 25 rokov?

hanculka
8. apr 2008

ahojte nájdu sa tu aj taketo mlade mamičky?

petikd
20. nov 2009

Ahojte. 🙂
No my sa pomaly chystáme do škôlky 🙂
Zabga nevieš čo Icerna?Akosi nepíše 🙂

zabga88
20. nov 2009

😉 Ahojtee! no neviem dnes som jej pisala ale dako neodpisala. ale hadam da vediet keby nieco 😉

zabga88
22. nov 2009

hali haloo kde ste všetky????

zabga88
23. nov 2009

oznamujem ze icerna porodila krasnu Lianku 🙂

petikd
23. nov 2009

Jeej gratulujem,nech sú zdravé 🙂 😵 😵

petikd
25. nov 2009

No čo to tu nikto nebol 😕
Boli sme na krčnom,tak Damčovi musia vybrať mandlu ☹

zabga88
25. nov 2009

Ahoj petikd! no nikto sem dako nechodi ☹

a preco mu musia vybrat? byva casto chory?

petikd
26. nov 2009

Ahoj.No práveže nebýva až tak často chorý,tak normálne,3-4 krát za rok,aj menej.Ale on od malička dýcha s ústami a teraz má také sople čo nejdu von,ked mu kážem zatvoriť ústa,tak počuť ako sa mu zle dýcha nosom.No ale ten najhlavnejší dôvod je,že asi hluchne 😒 Lebo mu niečo poviem trošku tichšie a on,že nepočuje.No a ja som mala tiež nosne vybraté ked som bola decko,teraz mi vybrali krčné,no a Damčo zdedil po mne.O 10 mám volať,som zvedavá kedy nás objednajú

zabga88
26. nov 2009

akoze hluchne??? to moze byt od soplov moze mat zalahnute uši podla mna.

zabga88
29. nov 2009

žienky kde ste všetky 🙂 sup sa sem 😉

gabinka1012
29. nov 2009

Ahojky holky,tak se po delší době opět hlásím,byla jsem několik dnů bez počítače.Tak copak je nového.Jak jste přichystané na vánoce?
icerna strašně moc velká gratulace a už se nemohu dočkat prvních foteček. 🙂
petikd držím palce at je malý co nejdříve zdráv.

zabga88
29. nov 2009

gabinka uz sa mi to nezdalo ze si dako dlho ticho 🙂
ako nevolnosti presli? dufam ze hej 😉

zabga88
1. dec 2009

kde ste zasa všetky??? vzdy ked sem nakuknem vzdy som napisala posledny prispevok ja ☹
asi trpim samomluvou 😀

gabinka1012
1. dec 2009

Ahoj zabga,nevolnosti se oběví už jen ojediněle.Za to jsem začala pěkně přibírat kalhoty už nedopnu.
😀 A co ty a Vikinka?

petikd
2. dec 2009

Ahojte.Fíííha,tu to mrzne 😕 ale asi by som sa nemala sťažovať,vej aj ja vás zanedbávam 😀
Gabi no dúfam,že tie nevoľnosti už nebudú a bude ti dobre 😉

gabinka1012
3. dec 2009

Dobré ránko,kdepak jste všichni?
mám první fotečku z utz,dala jsem si jí do alba tak jukněte. 😀

zabga88
5. dec 2009

no super gabinka ze nevolnosti prestali 🙂

petikd no veru zanedbavas nas ako sa len da 😀

gabi fotka je krasna urcite ste šťastny ved kto by nebol 🙂 mozno sa aj ja dam nahovorit 😀

icerna
5. dec 2009

ahojte baby 🙂 hlasim sa k vam 😉
ani ste vela toho nepopisali,asi ste na mna cakali 😀 mi sa mame celkom dobre,len malu boli brusko ☹ a som nevyspata. inak vanesska je zlata,neziarli,len uz stihla byt aj chora,tak som malu od nej izolovala,ale uz je ok.

zabga88
6. dec 2009

Ahoooj icerna 🙂 konecne si sa nam ozvala uz som kazdy den kukuckoala ci si uz nieco pisala a hlavne dake so cakala 😉

lianka je krasne babenko nech ju brusko uz prestane boliet a aj vanesska je zlatucka, taka velka sestricka 🙂

Juro pride buduci tyzden tak sa mozno stavime ak chces 🙂

gabinka1012
6. dec 2009

Přeji hezký večer 🙂
icerna,
Lianka je sladoučké miminko a kolik vážila a měřila?Jsem ráda že jste obě v pořádku a že Vanesska je v pohodě.Určitě malou opatruje jako velká setra 😀

icerna
8. dec 2009

ahojte,ako sa mavate?ani nepisete 😒
lianka vazila 2690gramov a merala 48cm,taky stuplik malicky 😀 vcera sme boli prvy krat vonku,sme sa vychystali a nakoniec zacalo mrholit,tak sme boli na terase,som sa bohovsky prešla 🙂
a ty gabinka ako sa mas 😉 brusko rastie pomaly?vanesska by ju stale len bozkavala a hladkala
zabga a vy co nove?mala ako v skolke?to očko jej uz preslo?jasne,ak budete zdravy,tak nas pridite kuknut. jojo pride 18domov 😀 tak sa tesime

na vianoce uz mate vsetko pochystane?teda darceky myslim,mne sa dako nic nechce,uz nech je po sviatkoch 😝

zabga88
8. dec 2009

Ahojteee!

mala je strasne chutnucke babenko 😉
mala je dnes somnou doma bo 2 den mam 40teploty uz nevladzem ani malu som nevladala zaniest do skolky ☹

icerna
8. dec 2009

ahoj zabga
dakujeme 🙂
to ma mrzi,nema ti kto pomoct,aspon mamina s malou,urcte nevladzes nic. a mas aj ine bolesti,ci len horucku?nieze odpadnes 😖

petikd
8. dec 2009

Ahojte.
Icerna juuj Lianka je krásna,Vaneska je zlatučká,že má sestričku tak rada 🙂
Zabga nech ti tie teploty prejdu 😉 ,juuj aká je šarapata s tými chorobami 😒
Boli sme dnes na krvi,Damián ani neplakal.Uvidíme čo bude o týžden,či bude taký statočný,aj ked mu budú vyberať tú mandlu

zabga88
8. dec 2009

no icerna včera som aj mala taky pocit ze uz asi dalej nebudem vladat... som zaspala a mala mi chytila celo a ked zistila ze som horuca zobrala moj telefon a volala prvemu koho nasla v zozname ešte ze to bola moja mama a povedala starkááá, starkááá mamina je strasne tepla 🙂 moja zlatucka tak sa bala...

petikd maly je statocny a ked mu budu vyberat mandle tak ho hadam uspia, nie?

petikd
9. dec 2009

Zabga,teda Viky je šikovná,ked tak vie volať, 😉 Juuj len nech si už zdravá
No nebude uspatý,lebo keby som ho dala do celkovej,tak nás objednajú až po novom roku a ja sa už nemôžem pozerať,ved chudák tak ťažko dýcha ☹

andrea12737
9. dec 2009

Ahojte,
kraaasna tema pre mlade maminky 😉 . Ja mam 21 a 2deticky 😵 trosku som si to pozrela dozadu a musela som sa zasmiat ked som citala ako zabga vytahovala lentilku z nosa vysvacom 😀 😀 nejak ta predstava mi prisla komicka. No som rada ze to nakoniec vyslo vonku 😀 😀 musim utekat. Neskor sa tu este zastavim. Drzte sa.

zabga88
9. dec 2009

Ahoj andrea 🙂 no nech rozmyslam ako chcem ale nepamatam si ze by som vytahovala lentilku vysavacom.... asi si si ma z niekym pomylila 😉

andrea12737
9. dec 2009

😀 😀 prepac zabga 😀 😀 to bola petikd 😀 😀

zabga88
9. dec 2009

jasne hned som si myslela 😀 😀 😀