Sú tu mamičky do 25 rokov?

hanculka
8. apr 2008

ahojte nájdu sa tu aj taketo mlade mamičky?

zuzkap2
23. máj 2008

pekný macko 🙂
Miško mal 3790 a 55cm a
Dávid 3450 a 53cm

januliak
23. máj 2008

Zuzi, tiez boli dlhy 😉

Ja som vedela, ze bude vacsia, ale aj tak ma to prekvapilo, bo ani ja ani segra sme neboli take velke a ked som pisala sms, ked sa narodila, tak mi prisli sms naspat, ci som sa nepomilila 😅 😀

zuzkap2
23. máj 2008

aj ja som bola prekvapená keď sa Miško narodil 😕 pretože ja som mala veľmi male bruško a všetci si mysleli ,že som len v 6 mesiaci 🙂 a to som už par dni prenašala 😅

januliak
23. máj 2008

To ja som mala dost velke brusko, mne uz v siedmom mi jeden dr. povedal, ze s takym bruchom baby uz rodia 😅 😀

icerna
23. máj 2008

ahojte 🙂
no moja mala mala 2800g a51 cm takze bola chudunka a dlha 😀 ale na vase deticky nema 😀
no ja mam krstniatko sandriku ma 8 mesiacov,taka mala buchticka

januliak
23. máj 2008

Icerna ty si v termine porodila?
Zuzi ty si obidvoch prenasala?

Ja som porodila dva dni pred terminom, ale natahovali ma od osmeho mesiaca, ze to bude kazdu chvilu, bo som sa zacala otvarat.

icerna
23. máj 2008

termin som mala vypocitay na 28.febr a nakoniec som porodila 8.marca,tak podla mna akurat vcas,oni ten termin nevypocitaju presne. a malinka kolko teraz vazi?
baby aj ste kojili?ja bohuzial len necely mesiac 😒

januliak
23. máj 2008

Ja este kojim, ale niektore dni uz musim dat aj jednu davku (150ml) UM a inak papame aj zeleninu, ovocie a vecer kasu.

Teraz ma 7,7kg a 71cm.

icerna
23. máj 2008

tak to si sikulka aj si mala dake problemi?ja som dostala zapal a mliecko sa mi stratilo ☹ aj jej chuti zeleninka?

icerna
23. máj 2008

babule idem si pradlo povesat,malej mliecko spravit ,okupat a buvat,ale rano sa ozvem 😀 . pekny vecer a dobru nocku 😔

januliak
23. máj 2008

Nemala, len chvilu mala nepriberala, tak som musela zacat dokrmovat, ale to uz mala pat mesiacov 😉

Chuti jej tusim uz vsetko, len so zelenymi vecami ma trosku problem, nad tymi ohrna nosom, aj ked nakoniec zje 😀

Bru noc ja tu zajtra budem az vecer, kedze uz okolo osmej odchadzame.

zuzkap2
23. máj 2008

januliak ano obydvoch som prenášala ☹
Miška 11dní a Dávidka 9 dní 😒

icerna ja som kojila Miška len 3 mesiace ☹ a Dávidka som teraz v marci odstavila 😅 to som ho kojila 28 mesiacov a bola by som ešte stále, len kedže sa nám tretie nedarí ☹ a aj jom sa už citila vyčerpana... ☹ ☹

miskinadamko
24. máj 2008

ahojte ,prajem pekny den, pridavam sa doklubu mladych mamiciek 😀

zuzkap2
24. máj 2008

miska vitaj 🙂

motiilik
25. máj 2008

ahojte mladé mamičky,akurá som našla túto tému,tak by som sa rada pridala,ak by to nevadilo 😉

zuzkap2
25. máj 2008

motilik vitaj

motiilik
25. máj 2008

Ďakujem zuzkap2,si zlatá...ak som správne pochopila,chceš mať tretie bábo?..

januliak
25. máj 2008

Pekny vecer maminky,
miska,motiilik vitaj v klube 😀 😉

Zuzi tak to si krasne vydrzala kojit supeeeeeeeeeeeeeeer 😵 😉
Prenasanie ☹ Mna natahovali od toho osmeho mesiaca, ze to bude kazdy den a potom v deviatom nic a nic a to som uz bola na nervy a ked mi prisla mms od kamaratky, ktora mala rovnaky termin a bola zatvorena par dni pred tym(porodila o tyzden skor ako ja), som sa normalne rozplakala. Ja som jej to v dobrom zavidela 😅

Motiilik ak sa mozem opytat kolko mas rokov?

Baby pozerala som si vase albumiky, ktore mate a mate nadherne deticky 😵

motiilik
26. máj 2008

januliak,mám 24 ale tento rok mam mať 25...vydávala som sa mladá,hneď po skončení školy... 😅 a ďakujem,že ste ma prijali 🙂

januliak
26. máj 2008

Motiilik no vidis a ja este ani vydata nie som 😉 😅

zuzkap2
26. máj 2008

motilik ano snažime sa o tretie 🙂
aj ja som sa vydavala mladá 😉 a bolo to ešte na škole 😅

icerna
26. máj 2008

ahojte baby 🙂 vitaj motilik aj miska.
ani ja som este neni vydata a ani moc nelaka. nie preto,ze by sme sa nelubili ale obaja si myslime,ze je to len papier...ale mozno neskor bude aj to....

motiilik
26. máj 2008

Ahojte kočky...Ďakujem za pekné privítanie,ani my sme sa nechceli brať,ale naši nás tlačili a bolo...ale nebanujem,je to super,mám skvelého manžela... 😀

januliak
26. máj 2008

Ja prave svadbu chcem a aj moj drahy, len obidvaja chceme svadbu s tradiciami 😅 😀
A nechcela som sa vydavat s bruskom, tak sme to nechali, ked uz bude malinka na svete.

motiilik
26. máj 2008

janul,tak teraz Vám v tom nič nebráni 🙂 a hor sa do toho 😀

januliak
26. máj 2008

Ale brani,to tie farebne papieriky 😀

icerna
26. máj 2008

ved aj ja mam super priatela,o par rokov sa mozno aj vezmeme,len bohvie ci spolu tolko budeme 😀 v co dufam ze budeme,ale jeden nikdy nevie co sa moze stat...a potom by bol rozvod ☹ a tak....asi niesom v tomto az taka optimistka.aj ked si 100%doverujeme!

zuzkap2
26. máj 2008

my sme mali malu svadbu cca nas bolo 20 a minuli sme 8000,- 🙂 nas zas každý odhováral ,že načo sa berieme ,keď niesom teho 😉

icerna
26. máj 2008

no ked uz,tak aj ja by som chcela malu svadbu. a kolko ste uz spolu a po akom case ste sa zobrali?

kotenko
26. máj 2008

Ahojte, kocky, prpeacte, ze sem uz nepisem, som s lili v nemocnici uz vyse mesiaca, ale zvladame to tu...
ja som sa tiez z bruskom vydavat nechcela, mali sme uz pred tehu vybraty datum 20.sept. 2008, ale nakoniec sme si zvolili tyzden predtym - 13. septembra 2008. uz sa tesim, aj ked neviem ako to bude s lil, ale hadam to nejako zlvadneme... mame toho uz dost vybaveneho, ale vela veci mi aj chyba... Inak mam 19 roko, o dva tyzdne uz budem mat 20 rokov, lilianka ma uz 9 mesiacikov...