Sú tu mamičky do 25 rokov?

hanculka
8. apr 2008

ahojte nájdu sa tu aj taketo mlade mamičky?

lenrie
26. máj 2008

ahojte baby,uz som vam dlho nenapisal,vidim,ze tu pribudlo vela novych mamiciek 😉 😉 😉 to je super,my sme aurat chori,maly ma zapal ucha a mala ma sopliky a strasne kasle ale vraj to ma len z tych soplikov,co jej stekaju,tak neberie ATB narozdiel od maleho,ten mi prereval dva noci a dva dni ako ho to usko bolelo ☹ ☹

zuzkap2
26. máj 2008

icerna sme spolu osem rokov a vzali sme sa po necelých dvoch rokoch chodenia 🙂

motiilik
26. máj 2008

no tak to ste fajn spolu....aj my sme zobraty sedem rokov,ja som otehotnela po nejakých troch mesiacoch chodenia,tak potom sme sa brali 🙂

icerna
26. máj 2008

no baby to ste uz dobre dlho spolu 😀
lenrie-moja mala tiez to iste,sopliky a potom kasel asi 2 tyzdne a tak som s nou chodila pomaly kazdy den k doktorke ze sa mi to nezda,ona tam nic nepocula az na rontgene zistili ze ma zapal priedusiek 😒 a dali jej atb a sirupy na kasel...
kotenko-a co je malinkej?

januliak
26. máj 2008

Tak my sme spolu tri roky, len zatial ako frajeri xixixi 😀 😀 😀

Kotenko drzte sa 😉 Uz si mala malinku doma?

Icerna Kotenko ma chorucku malinku. Skoro sa jej uzavrela fontanela, ale tomu predchadzali komplikacie. Nema vyvinuty prehltaci reflex. Nebude nikdy vnimat okolie, ale ja verim, ze urcite lasku maminke a tatinkovi bude opatovavat. A ja ju velmi obdivujem, ze to vsetko tak super zvlada.

Kotenko dufam, ze nevadi, ze som odpovedala icerne za teba.

lenrie
26. máj 2008

icerna-ved uz aj ja som bola s malou u lekarky v piatok a vcera na pohotovoti,mala sa mi doslova dusila kaslom a take zlte sople jej tecu z nosa,nielen voda a vraj nic nema chytene ☹

kotenko
26. máj 2008

Januliak, nie nevadi...
Icerna, lilianka este nebola nikdy doma, do primarka nas uz chcela pustit domov, tak povedala, aby som sem prisla na zaucenie a bola s nou, aby sme si na seba navykli, najma na odsavanie s tracheotomie, ktoru ma zavedenu v krku... No, nemali sme tu byt tak dlho, sa to tu stale predlzuje, lebo lilianka je hakliva na vsetko, tak sme uz dva krat mali krv v moci a teploty, potom infekt na prieduskach a teraz mame hnacky a horucky, ze bud zo zubkov, alebo z liecikov, no zistili, ze to ma z liecikov. tak ja som tu uz mesiac, bola som doma uz cez vikend na priepustke, lebo sice je tu dobre, som tu sama a mame tu klud, ale predsa, je to nemocnica, 4 steny a pomaly som zacala chytat ponorkovu chorobu... Musim behat trosku aj medzi civilizaciu, lebo sa asi zblaznim. denne mavam migrenu, niekedy mi prejde sama, inokedy si uz musim dat tabletky, ach jaaaaj a to som skoro vobec nemala problem s bolestou hlavy...
ale ved co nespravime pre tieto nase malicke stvorenia, ze..?

icerna
27. máj 2008

ahojte,dnes je krasne,ze 😀 ?urcite ste vonku na slniecku.
kotenko-tak klobuk dole,to ma mrzi ☹ a strasne ta obdivujem!!!!!!!!!!!!drzim palce aby s to coskoro zlepsilo a sli ste spolu domkov. ta nemocnica musi byt na zblaznenie,mne stacilo,ked som tam bola s malou ked mala zapal stredneho ucha skoro ntyzden sme tam boli .

lenrie-aj mne sa mala tak v noci nevedela pomaly nadychnut,tak som bola zas s nou a poslala nas na rontgen lebo ona nic nepocula,nezistila. a to je tomu asi 2 mesiace co to mala a pred 2tyzdnami sa jej kasel vratil ale presiel jej chvala bohu po tyzdni a teraz ma zas sopliky zo zubou 😒 stale nieco ine ☹

januliak-dakujem za info 😉

icerna
29. máj 2008

dobre ranko 🙂
pozeram,ze sem nikto nepise,co sa deje maminky?ci ste vsetky vonku,ked je tak krasne 😎 ?co ste robili vcera?mi sme boli doma na dvore,malej som napustila bazenik nech sa trocha vyblazni...

zuzkap2
29. máj 2008

ahojte
tak my sme cele dni vonku 🙂

januliak
29. máj 2008

Ahojte,aj my sme vacsinou vonku 😉

kotenko
29. máj 2008

Icerna, dakujeme, snazime sa drzat.
Tak my sme dnes mali veeelmu navstevu, brasko s Anglicka nas sem do nemocnice prisiel pozriet, aj s manzelkou a s detmi, tak som sa im veeelmi potesila. A najma ma potesil nas pan doktor, ktory dovolil navstevu (do nsp maju povolene IBA rodicia..). takze sme radi.
Pisala som, ze mame hnacky..? Tak uz ich nemame, idu nam 4 zubky naraz, chi.. ale my sme to mali z liecikov, dali jej silne lieciky na priedusky... ale uz ich mame vysadene, aspon ze to..
no ja som dnes bola vonku v bufete iba na pol hodinku. ale bolo pekne, aj zajtra planujem ist a nabrat trosku brondzu. S Lili zatial nemozem ist von, skoda...

icerna
30. máj 2008

ahojte,no co aj dnes ste sa vsetky slnili 😎 ?mi tak trosku,boli sme doma na dvore a vecer trosku
grilovali,tatovi masko na veceru 😀 .
kotenko:ako sa dnes mate?aspon si sa trocha odreagovala ked ti prisiel brat 😉

zuzkap2
30. máj 2008

ahojte tak aj my sme dnes boli celý deň vonku a zajtra nás čaká opekačka 😝

icerna
1. jún 2008

ahojte baby,dako to tu stoji na mrtvom bode,hm 😒 ?ale vonku je krajsie a lepsie ako za pc,ja viem 😀
zuzka aka bola opekacka?ako ste stravili den d?mi sme boli na vilete...bolo super,mala sa vyblaznila a spinka 😔 ako drevo

zuzkap2
1. jún 2008

icerna opekačka sa nekonala ☹ lebo mužik musel niekam odbehnúť a dnes sme sa chceli ísť kúpať ale začalo pršať tak sme sa pred bránou na kupalisko otočili ☹

babulky kam sa chystte v lete?
my ideme stanovať na dva-tri dni už sa teším 🙂 🙂 😀

icerna
2. jún 2008

zuzka tak na to kupko by som sla aj ja veeeelmi rada a aj opekacku,ale moj je stale v praci,niekedy aj v nedelu a na daku dovolenku k vode nam asi nevida,lebo sme sa pred mesiacom prestahovali do nitry do rod. domu,tak budeme dovolenkovat tu 😎

zuzkap2
2. jún 2008

icerna aj môj je stale v práci dakedy robí aj tri týždne vkuse ☹ len teraz nemajú sezonu tak to ma viac volna 😉 aj my chceme kupovať domček ale až budúci rok.

januliak
3. jún 2008

Cafte maminky,
co mate nove? My sa stale flakame, ked je tak pekne a vikend sme zase stravili mimo 😀
U nas to vyzera tak, ze uz tento rok pojdeme do rodinneho domceka 😉

icerna
5. jún 2008

ahojte 🙂 dnes sa mi dako nic nechce,asi to bude tim pocasim,celu noc ma bolelo koleno s toho pocasia ako daku dochodkynu 😀 co nove?co mate dnes v plane?mi pojdeme asi von po obede.

zuzkap2
5. jún 2008

my máme dnes návštevu tak nemám veľmi čas na net ☹ Prišla sestra s neterkou z Prahy

zuzkap2
9. jún 2008

Babulky kam ste sa stratili 😀

marbella
9. jún 2008

Len si tak povzdyxnem,ze este par mesiacov budem patrit do skupiny "mamiciek do 25 rokov" 😀 😀 😀 A potom.... ☹

januliak
9. jún 2008

marbella aj tak budes krasna mlada maminka 😉

marbella
9. jún 2008

Januliak...a ty si ma kde videla? 😀 😀 😀

icerna
9. jún 2008

ahojte 🙂 no konecne pisete baby. co ste robili cele dni?mi sme boli skoro stale doma,ked prsalo...dnes sa dalo konecne na dlhsie 😎
marbella:ale urcite sa citis a vyzeras na menej 😀

januliak
9. jún 2008

Marbella 😀 To neva, aj tak stale budes mlada a krasna maminka. Kazda maminka, ktora lubi svoje dietatko,ci deticky je krasna 😉

Icerna my sme mali navstevu a inak som sem chodila 🙂 A ked je pekne, tak sme cely den vonku.

zuzkap2
9. jún 2008

marabella ja len dva mesiace abudem mať 25

marbella
9. jún 2008

baby ja sa citim jak taka teta stara...od porodu mam furt nejake problemy zdravotne...No nieje to nic hrozne,len tie pukajuce kosti pri sexe mi uz idu na nervy 😠 oni vlastne nepukaju len pri sexe ale aj len tak ked urobim nejaky pohyb s nohami. Postavu,vlasy a face radsej ani nebudem spominat 😀 😀

marbella
9. jún 2008

zuzka tak ak sa tu uz neuvidime,vsetko najlepsie ti prajem 🙂