Sú tu mamičky do 25 rokov?

hanculka
8. apr 2008

ahojte nájdu sa tu aj taketo mlade mamičky?

mirrinka
24. júl 2008

ďakujem za privítanie,icerna 🙂

siwike25
24. júl 2008

ahojte aj ja sa pridavam až o mesiac mam25r,xixixixi 😀 😀 😀
Mirrinka awoj 😀

mirrinka
24. júl 2008

ahoj siwi 😀

janka33
24. júl 2008

ahojte 🙂 ja by som sa tiez rada pridala,mam 23,vlastne uz len do septembra,potom to bude uz 24 😀

mirrinka
24. júl 2008

janka,tak to sme na tom rovnako.ktorého septembra máš narodky? ja 29. 😀

siwike25
24. júl 2008

Mirrinka awoj 😀

janka33
24. júl 2008

mirrinka ja 8-ho 😉

mirrinka
24. júl 2008

takže si staršia....chichi 😀 idem pozrieť tvoj albumček
siwi a ako sa má Simonko?

siwike25
24. júl 2008

no už je to oky,ale to dlheeeeee zaspavanie bez dudla a flašky,ach jaj ,zachvilku už budem šediva 😀 😀 .Dneska sme maly doma cirkus Humbertoooo,to by ste sa zasmialy čo on robil 😝 😀

mirrinka
24. júl 2008

neboj,zvykneš si na to...my už tiež dlhú dobu nemáme cumlík a ide to nejako 😉 to ste mali skutočný cirkus doma,či ako?

siwike25
24. júl 2008

simonko nam ho spravil 😀 .mirka vi ešte použivate kočik ked idete do mesta?

mirrinka
24. júl 2008

aha...trochu som asi nepochopila 😀 tak to my máme doma cirkus každý deň 😀 😀 😀
ja sa do mesta bez buginy nevyberiem,lebo to by som si s malou neporadila.neháňala by som ju po celom Humennom... 🙂 ale ked ideme len niekde blízko bytu,že napr.do Tesca alebo ku kamoškám na návštevu,tak ideme pešky...a vy ste na tom ako? 😉

siwike25
24. júl 2008

preto sa pitam lebo zajtra dojdu pozriet kočiky,predavam jeden vadši a druhy buginku.A chcem si kupit novu buginu,hm?Ja si myslim že ju ešte budeme potrebovat,no hm?

zuzkap2
24. júl 2008

Ahojte baby 🙂
vitam nove mamainky 🙂 ja teraz veľa času na net nemám,kedže mám doma 4 deti 😝

mirrinka
24. júl 2008

Zuzka,vdaka aj tebe za milé privítanie 🙂 ....ako to,že máš doma 4 deti? ved máš len dvoch synov,nie? či máte niekoho na prázdninách? no v každom prípade ti nezávidím,lebo ja mam čo robiť len s jedným deckom 😀

zuzkap2
24. júl 2008

mirrinka, ano mám na prázdninách ešte dve netere 🙂 a kedže tento týždeň vkuse prší, tak musia trčať doma ☹

janka33
24. júl 2008

zuzkap2,tak ty sa urcite nenudis,musite mat doma veselo,vsak 😉 no pocasie by sa uz mohlo umudrit,a mohlo by prist leto 😎 ako sa patri 😎

zuzkap2
24. júl 2008

janka tak ja sa naozaj nenudím 🙂 a počasie 😝 ešte že od soboty hlásia teplo lebo by som asi ošedivela

mirrinka
24. júl 2008

no tak to dúfam,že už od soboty bude teplo,lebo my sa chystáme na Šíravu a potom do Tatier....a nemám chuť sa tam trepať v takomto počasí 😠 Tak dúfam,že sa Dr.Iľko dnes dobre vyspí a zajtra ráno predpovie niečo pekné 😀

januliak
24. júl 2008

ahojte,
no vy ste sa tu nejako rozsupli 😀 Supeeeeeeeer 😉

K pocasiu sa radsej nevyjadrujem... 🙄

icerna
25. júl 2008

ahojte a vitajte 😀 . to pocasie dnes bolo o.k 😎 konecne...
siwike ten kociar aj mi este stale potrebujeme,mala dako zlenivela,viac v nom sedi ako beha ,ked sme vonku. ale aspon ju nemusim nahanat 😝 😀

mirrinka
25. júl 2008

tak to ti závidím,že za ňou nemusíš behať.....ja sa nabehám až až,ani do fitnesca mi netreba chodiť 😀
ináč,dnes sme boli v meste asi dve hodiny,a musím Lianku pochváliť,že bola celkom zlatá....až na to,že chcela skočiť do fontány 😀 ale ináč v pohode...a vy ste čo dnes porábali?
idem dať malú spať a potom tu ešte nakuknem.tak pa zatiaľ 🙂 😉

livika
25. júl 2008

Caute!
Sem tam sem kuknem,ja mam onedlho 23 a doma malu pinceznicku.
Mozme sa pridat??,,

mirrinka
25. júl 2008

Ahoj livika.Len sa so Simonkou pridajte 😉 čím je nás viac,tým lepšie 😀
ja už tu píšem ako stará "mamička do 25 rokov" aj ked som sa pridala ešte len o stránku dozadu 😀 ale snáď to nikomu nevadí......... 😉

mirrinka
26. júl 2008

haloooo,baby,kde ste???????????????? 😉

icerna
27. júl 2008

ahojte babule,to je super počasie,co 😎 ?livika vitaj,jasne ze sa mozes pridat.
mirrinka a kedy ti mala chodi vecer spavat?moja okolo pol10 vecer aj neskor,skor sa jej nechce a ked nahodou zaspi tak v noci vymysla a nechce sa jej uz spat 😠

icerna
27. júl 2008

haloooo,ste tu niektora 😉

icerna
28. júl 2008

🙂 kde ste všetky?

mirrinka
28. júl 2008

ahoj...už je pondelok,kde ste? víkend skončil... 😉
icerna,Lianka chodí spať okolo pol ôsmej,ked sme doma a ked sme u našich na dedine,tak sa to trošku pretiahne - tak na tú deviatu až pol desiatu 🙂 a spí celkom v pohode,v noci sa nebudí,len sem tam zamrnčí a vtedy jej šupnem do úst fľašku s čajom a spí dalej.niekedy až do tej pol deviatej ale to len výnimočne,väčšinou vstávame o pol ôsmej... 🙂

tinni
28. júl 2008

ja som tu 😉