Sú tu mamičky do 25 rokov?

hanculka
8. apr 2008

ahojte nájdu sa tu aj taketo mlade mamičky?

evuliki
1. sep 2008

Claudinka,sa ti to veru krati....Juj aj ja by som si to rada zopakovala,to krasne cakanie a predstava o tom,ako babo vyzera 🙂 A velike brusko k tomu.... Boooze,ved ja by som sa asi dala ukecat aj na druhe mimi 😀 Tento nas sibal uz riadne beha,ale tie pady,no hroza 😖 Dnes spadla z postele,musim ju naucit zliezat 😒 Nastastie bez urazu,ale este doteraz sa klepem.Lezala ako rozpucena zabka 😢 Ozaj a chlap ti bude pri porode?Ten moj nebol,isla som cisarom,ale svokru(je doktorka) tam pustili,tak videla jasmi ako prva,skoda,ze som to musela prespat 😢

claudinka
1. sep 2008

evuliki mne sa toto obdobie velmi paci, nemenila by som 😉 ale o chvilku budem musiet.. tak tie pady ti verim, mozes ju mat co i len vedla seba a stale na ociach, neda sa vzdy vsetkemu zabranit a predchadzat, kamoska bola u mna aj s malou, mala teraz v juni rok a tak nam pekne kvacla, chudatko a skaredo si oskrela nos a pritom sme dve na nu davali pozor a bola hned pri nas..
Svokra bola prva? Si tak dobre rozumiete? 😀 mangelik nece byt priamo pri tlaceni, ale predtym chce byt so mnou a potom chce vyjst von.. uz som sa ho snazila prehovorit, sak uvidime, aky bude priamo pri cine, nebudem ho nutit tam ostat, ked nece.. mozno to tak bude lepsie

mirrinka
1. sep 2008

ahojte...my už sme zdravé - aspoň dúfam,lebo až v stredu ideme na kontrolu,tak dúfam,že to aj doktor potvrdí... 🙂 ale ináč,všetko v pohode,teploty už nemá,vyzerá akoby jej ani nič nebolo,tak som fakt zvedavá na tú kontrolu....

icerna
3. sep 2008

ahojte žienky,čo robite cele dni?uzivate si posledne dni leta? 😎

mirinka ako dopadla kontrola?

mirrinka
4. sep 2008

Ahojte....naša včerajšia kontrola dopadla super - Lily je už zdravá,chvalabohu a dokonca ešte dostala od doktora lízatko,lebo bola veľmi dobrá a urobila áááááá ked jej išiel pozrieť do hrdielka 🙂
tak sa tešíme a už konečne môžme znova behať po vonku 🙂

claudinka
4. sep 2008

lizatko? tak to musela velmi posluchat, sikovnica mala 😉

icerna
4. sep 2008

no to je super,ze ste uz zdrave 😀 aj Vanesska vzdy dostane lizatko,ale ona tam rada chodi a potom ma doma počuva a dava mi injekcie a utešuje ma ze to neboli 😉

icerna
6. sep 2008

baby,baby dako ste zleniveli,alebo mate lepsiu zabavku 😉 😀 dnes som bola zo svokrou u vestkine v ba,ona tam bola objednana a nakoniec som sla aj ja-zvedavost mi nedala 😅 a vravela,ze budem mat do 2 rokov chlapceka...no uvidime co bude. vravela aj dost takych veci co nemala odkial vediet...sranda,no uvidime co z toho sa splni...

claudinka
7. sep 2008

do dvoch rokov? 😉 no pekne.. a kolko ste platili? a prezradila vam aj nieco z minulosti?

icerna
7. sep 2008

z minulosti nie,ja som sa vypytovala na buducnost a tak.... no do 2 rokov 😀 500.-som platila

claudinka
7. sep 2008

to neni az tak drahe.. ja sa tiez chystam raz v buducnosti k vestkyni 🙂

mirrinka
18. sep 2008

baby,kde sa sa vytratili?
jéééj,claudinka - gratulujem k synčekovi - je nádherný a poriadny chlapisko 😉
držte sa a hlavne veľa zdravíčka obom 🙂

mirrinka
18. sep 2008

☹ ☹ ☹ stále nikde nikto?

evina2008
19. sep 2008

Boze holky kewd si spomeniem ze ja mam uz 7rocneho syna takze som ho mala v 20-tke....ja si myslim ze to bolo skoro,ale bola som slepa zalubena..teraz mam druhe a myslim ze cim som starsia tym je to lepsie mat dieta.ale poznam vela zien ktore chcu mat skor deticky lebo su pripravene......
mam velmi dobru kamosku ktora ma 6mesacnu dcerku mala nedavno 25rokov a je sama na vsetko bez muza,bez rodiny..myslim ze by si teraz priala mat dieta az neskor..ale clovek nevie ako to vsetko dopadne..chlap rad spravi dieta ale potom ked je na svete tak vsetci zdrhaju 😠 nechcu mat uz zodpovednost..nemaju nervy ked dieta place ci ked sa jeduje.....
ale CEST VINIMKAM poznam aj take zeny co maju MUZA ako S KATALOGU pomaha zene uprace navari....hm no su zeny ktore to stastie nemaju ale ja hovorim hlavna vec ze dieti su zdrave..... 🙂

claudinka
19. sep 2008

mirrinka kujeeem krasne 😉

evina dobry tt 😀 😀 tak teda moj muzik pekne doma vari a ked velmi poprosim, je schopny aj upratat 😀

evina2008
19. sep 2008

claudi 🙂
hm klobuk dole....a kde sa hladaju taky chlapy??to vies ja hladam takeho pre moju kamosku..... 😀 hm clovek ti moze ZAVIDIET ale v dobrom.....

evina2008
19. sep 2008

jeee ty mas baby...a ma 1tyzden..KRAAASNEale som rada ze ta moja mala čertica ma uz 6mesiacov..... 😀

icerna
19. sep 2008

ahojte babyyyyyyy,konecne pisete.
claudi gratulujem,maly je krasny,taky uzlik 😀 aky bol porod?
evina,no ten moj nezdrhol,ale ani velmi nepomaha. asi som si ho tak naucila,ze si asi zvykol,ale uz ho napomynam a on sa na mne len smeje 😠 🙂 ale som rada,ze je taky aky je,kazdy mame chyby 😀

evina2008
19. sep 2008

ahoj icerna
no u mna je to dlhy pribeh,ale v skratke bola som zamilovanan hlupa mam syna s nemcom kde som zila 6rokov.vydala som sa tam aj rozviedla lebo moja au.pairka spala s mojim manzelom a zostala s nim tehotna takze moj syn ma nevlastneho brata.takze bol okamzity rozvod.samozrejme!!!nasla som si slovaka mam s nim dceru a vsetko je ok az na to ze moj nic nespravy ale hlavna vec ze zaraba peniaze 😉 ale spratavam vstko po nom ci pradlo,ponozky uteraky taniere......moja kamoska..hm ten jej zdrhol hajzel.....ale aj taky su muzi.....ako sa hovori clovek sa pouci s vlastnych chyb...a ja som sa poucila..nikdy nevies kto ti polena pod nohy hodi.... 😝 ale vsetko zle je na nieco dobre.no nie?

mirrinka
19. sep 2008

evina,ty máš Simonku a zase čakáš Simonku? alebo som asi niečo zle pochopila... 😉
baby,tak keď vás tak čítam,tak ja mám muža asi z katalógu - navarí,uprace,umyje riad - dokca rád,povysáva....hm,čo viac si môžem priať 🙂 ale musím sa priznať,že takto som si ho vycvičila ja 😀

evina2008
20. sep 2008

ale nie ja mam uz simonku narodila sa vo februari,mala som to ôle zle nadstavene.
no tak to je super ze mas takeho muza,my zeny ktore maju smolu len tisko zavidime...ale drzi si ho.u mna je to opacne ja vsetko robim ale zas muz zaraba peniaze,a ja sa staram o domacnost 😉 hm ved co mi uz zostava...to co on zarobi ja by som nezrobila ani za rok to co on ma mesacne.....takze tak.

icerna
20. sep 2008

ahojte maminky 🙂
evina,no to ma mrzi,musela si to mat velmi tazke. ☹ a po akom case si si nasla tohto partnera,ako dlho si bola s byvalim?Ten moj je tiez taky,ze vsetko po nom upratujem a on zaraba 😉 dufam,ze sa moc nevypytujem,ak hej tak ma brzdi 😉

mirinka,ty mas stastie 🙂

mirrinka
20. sep 2008

baby,ja viem....preto si ho strážim ako oko v hlave.nie je to síce Brad Pitt,ale je môj a pre mňa ten najlepší a najkrajší 😉 ale zarábať by mohol trošku viac 😀
dnes sa chystám behať po obchodoch,lebo o 9 dní mám narodky,tak treba niečo nakúpiť na oslavu - / manžel chce aby som mala aj balóny a také prkotinky jak malé decko,no ale čo už s ním narobím / ale tak sa mi kvôli tomu hnusnému počasiu nechce.... ☹ 😝
a tiež sa ešte chystáme pozrieť našich na Šíravu,lebo sú na rekondičnom pobyte,saunujú sa,kúpu a tak - totižto oco prišiel po dvoch mesiacoch domov z francúzska tak si išli trochu povyraziť - chápete 😀 😀 😀
šak nech si ešte užijú,veď majú len máličko po štyridsiatke 😀
baby,chodíte na MMB? ja som sa tam minule zaregistrovala,no nejako sa tam neviem zorientovať.... 🙂

claudinka
20. sep 2008

icerna porod bol fajn, vdaka za epiduralku 😀

evina2008 tak to teda je pribeh 😕 😕 a moj muzik tiez po nom vsetko spratavam, kade chodim.. ale zato navari a pomoze, ked treba..

evina2008
20. sep 2008

ahoj icerna
no na slovensko som sla ked mal maly 2/5roka,vlastne este v plienkach,lepsie povedane chcela som si uzit 😀 lebo nemocov som mala uz plne zuby 😝 oni nepoznaju mazlenie ci bozkavanie mala som vzdy smolu na takych co hned sli navec 😀 😀 chi.sla som na slovensko len tak a tu som si nasla toho mojho a akosi zo/LEN/sexu sa to dajako zaplietlo a prestahovala som sa na slovensko.mame 4izbovy byt mam mojho cierneho milacika/audiA6/,a uz aj dceru a syna.maly ho berie ako za otca kedze vlastny nemam zaujem vlastne erik ho ani nepozna.takze tak,normalne si myslim ze to co som zazila a vytrpela tak sa to chvalabohu obratilo k dobremu az na to ze ja som STRELECa moja polovicka BARAN,TAKZE MAME SEM TAM TALIANSKE MANZELSTVOaj ked nie sme zobraty.

evina2008
20. sep 2008

ahoj claudi
hm to su asi vsetci chlapy taky ale aspon ze ty pomoze,ja som na deti sama a som zvedava kedze idem 30.10 na op,silikonov ako to bude 😀 aspon sa zbada ze to neni len tak sa starat odeti.a neviem aky debil vymyslel nazov MATERSKA DOVOLENKA 😠 😀

evina2008
20. sep 2008

ahoj mirinka no tak vsetko najlepsie k tvojem narodka uz po predu ti blahozelam.vies ono nie je vsetko v karsa ako hovoris ze neni ako bratt pitt ale hlavna vec ze je dobry na teba a ze sa stara.to je skvele ze yt manzel chce sptavit taku malu party 🙂 🙂 vies ja mam narodky meniny aj vianoce vsetko po sebe takze ja s tych darcekov nic nemam ☹ ale moja povolicka zas hovori ze ja mam vianoce cely rok. 🙂 😀

icerna
21. sep 2008

ahojte 🙂

mirinka no co zohnala si vsetko na oslavu?aj ja ti blahozelam vopred 😀 vsetko naaaaaaaaaaaaaaj

evina,ale uz to mas za sebou a ako citam koruny vam nechybaju a ani laska,tak to je najdolezitejsie. a maleho otec aj platil na neho?ci ani to nerobil 😒 ?a tie silikony by som aj ja chcela,len nemam odvahu,mozno po druhom 😉 a ty ides do nitry,ze?

claudi aj ja som chcela epiduralku,ale az ked to nebolo mozne 😠 malinky ako,pekne papka?

mirrinka
21. sep 2008

babule,dakujem za predčasné blahoželania 😉 nakúpila som zopár balónikov,nejaký alkohol a tak...ved to poznáte...nebude to párty tisícročia,len menšia rodinná oslava,ale dúfam,že dobre dopadne 🙂 aj ked počasie je nanič,takže budeme zavretí vo vnútri...

baby,ja už mesiac presviedčam manžela na druhé bábo,a nič... aj by chcel,potom zase nie,že on sa bojí,aby sa mi nič nestalo a tak...ale ked ja tak veľmi chcem.neviem prečo,ale hrozne ma to chytilo.najprv som chcela až tak za tri,štyri roky,ale teraz mi to nejako nedá spávať 😢

pipi1211
21. sep 2008

ahojte maulky je tu este niekto?
mirrinka a kolzko, ze budes mat rockov? 😀 😀 😀