Sú tu mamičky do 25 rokov?

hanculka
8. apr 2008

ahojte nájdu sa tu aj taketo mlade mamičky?

rikarr
27. okt 2008

ahojte

dnes ráno bola taká zima že som malej dala rukavice 😨

brrrrrrr -toto nemám rada - nech je už sneh vtedy je to super

katarinka123
27. okt 2008

AHOJTE MOJE DETY SU DNES AKO CERTI
ale uz dvaja spia,
jaj ale je vonku ozaj kosa
ja by som prijala keby bolo cely rok teplo.

rikarr
28. okt 2008

no fakt ani von sa mi nechce ....

dnes by malo prísť vyučtovanie plynu tak som zvedavá

miriam17
28. okt 2008

ahoojte ja som 19 rocna si jedina mlada mamina.. 😉

mirrinka
28. okt 2008

ahoj miriam....no aj my sme mladé 😀 😀 😀
tak už tu máme tri Viktórie 🙂

katarinka123
29. okt 2008

ahojt
miriam aj ja som mala 19 ked som mala prve a teraz mam 23 a mam 3 detťi













š

icerna
29. okt 2008

ahoj miriam,no to si sa stala ozaj mladou maminou 🙂 ,ale ked si sa na to citila,preco nie 😀 vitaj

mirrinka
29. okt 2008

😀 😀 😀 katka,niekto ti pomáhal písať? lebo mne tu tiež občas malá strči packy 😀 😀 😀 23 a 3 detí,klobúk dole 😉

icerna
29. okt 2008

no to iste robi aj moja a niekedy naschval,lebo vie ze to ma zakazane 😉

katarinka123
29. okt 2008

ano pomahal mi moj polrocny syn.
no ja mam 4 rocneho chlapca a polrocne dvojicky tiez chlapcov.tak asi tak som prisla k trom detom 😀

pipi1211
29. okt 2008

ahojte baby! ty brdo katarinka tak to musis mat doma veselo 😅 😀 😀 😀 😀 😀

icerna
29. okt 2008

ahoj pipi,pekne meno ma mala,kto jej ho vyberal?

rikarr
29. okt 2008

ahojte

vítam nové mamule mladice 😀

takže 3 Viktorie -môžeme spraviť meninovú párty 😅 😅 😝

pipi -malá má naozaj krásne meno

aj viki mi sem pchá packy aj ked vie že je to NONO ale za pokus to stojí--pocapkať a potom zdrhnúť - si myslí že ju nechytím 😀 😎

zabga88
29. okt 2008

no tie viktorie su ale rozsirene. 😉 same vikinky 🙂
aj u nas je normalne pchat rucicky kam nepatria. Ale ved je to normalne

rikarr
30. okt 2008

hej hej u nás je normála vopchať sa aj celá tam kde netreba 😀

katarinka123
30. okt 2008

ahojte
no mi sme dnes zas mali prisernu noc,ale dnes vyzera byt pekne tak pojdeme von konecne.lebo vcera bolo hnusne vonku a poobede sme mali navstevu

mirrinka
30. okt 2008

ahoj 🙂
to u nás je zase naopak - včera bolo pekne a dnes oničom 😒 pipi,vitaj u nás... 🙂 tvoja malá sa narodila prvého júna a moja prvého júla... ale o rok skor 🙂

rikarr
30. okt 2008

u nás je pekne ale strááášne fúka

my máme pernamentne už asi 2 týždne oničom noci fuurt sa mrví ochká a vzdychá potom sa postaví a stojí 🙄 no oničom som sa nevyspala poriadne a nerušene už ani nepamätám

zabga88
31. okt 2008

rikarr presne toto prezivame momenralne my co tieto deti sa dohodli? 😒
potom ze aby sme s toho neboli nervozne 😠

icerna
3. nov 2008

ahojte babule 😀 co nove?co ste robili cez vikend? 😎

rikarr
3. nov 2008

juuuj cez víkend sa pilo a oslavovalo kedže sa mi muž zase narodil 😀 a cintoríny a tak ....

zabga ak dobre počítam nám tento stav trvá už 3 týžden asi a som zúfalá a nevyspaná a ked sa ma muž spýta čo som nervozna mám chuť ho roztrhnúť na dvoch ešte menších ale kto by sa potom rozčuloval dvojmo 😖

katarinka123
3. nov 2008

ahojte
no my sme mali celkom fajn vykend,kupili sme konecne novy kocik,a ocino nam odisiel zas do roboty. ☹
juj baby dnes som dala marka po prvy krat do skolky apoviem vam je to divny pocit neviem co sa tam deje. a zrazu to ticho doma .dvojicky spia uz 45 minut a marko neni doma,

rikarr
3. nov 2008

zrazu máš čas, že? a nevieš čo s ním .......

len si to uži budete si vzácnejší ked ti bude rozprávať zážitky

zabga88
3. nov 2008

Ja mam pocit ze tu moju už vobec nezvladam a dokonca si niekedy myslim že ju neviem poriadne vychovat.
Bude to také obdobie alebo som na vine ja?
Papuluje, neposlucha hadze sa o zem, za každú somarinu plače.
Ja už neviem čo mam robiť potom sa doma len hadame že je rozmaznaná. ☹

katarinka123
3. nov 2008

NO AHOJTE MALEMU BOLO V SKOLKE FAJN ANI NEPLAKAL KED SIEL TAM ani ,a ked som dosla po neho tak mi rozpraval co tam maju a co robili .no bol cely nateseny.uvidime dufam ze to bude pokracovat aj zajtra rano takto

rikarr
4. nov 2008

katka držím palce aby sa mu stále páčilo

zabga je to také obdobie -vzdor ved tvoja Viki si uvedomila že má svoje JA a chce robiť všetko sama a podla seba .....neuveríš že to mám aj ja doma hoci má moja viki len rok tiež sa tresne o zem a vyšti ked niečo nedovolim a pod.....to prejde treba len vydržať a nepopúštať uzdu 😀

icerna
4. nov 2008

no baby toto trucovanie pozname 😠 vanesska to mala okolo roka a teraz zase,uz to trva asi 2 mesiace a hroza ist s nou do obchodu...nepocuva,vrieska,odveci ma zachvat...a mna ide porazit,najradsej by som s nou po vonku nechodila,ale doma by ma siblo 😒 doma ked ma zachvat,tak ju necham revat a poslem ju do postielky a samu ju to prejde,ale vonku co?????????????

katarinka to je super ze neplakal,urcite sa mu tam paci medzi rovesnikmi,aj nas to onedlho caka,ako to zvladneme neviem 😢 😲 budem stresovat viac nez ona,lebo mala deti zboznuje 🙂 dnes ste to ako zvladli?

rikarr
4. nov 2008

aj viki ked zbadá deti je celá bez seba až sa rtase aby šla za nimi 😀

baby dnes mi došli fotky z malej čo som si dala vyvolať...220 kusov som skoro spochabela ked som to triedila ale to mám za to že posledné som dala vyvolať v januári 😕

zabga88
4. nov 2008

no ja si ani neviem predstaviť ked mala bude mat sit do slokly čo ta bude robyt. Ona sa tak strašne hambí že to neni normalne. Ona lezie na mna skloní hlavu a normalne sa pusti do placu.
Dúfam že ju to za ten cas prejde.

No my už sme same. Drahy je na ceste do prace.

katarinka123
5. nov 2008

ahojte tak mi sa chystame do skolky
icerna neboj aj ja som prvy den bola nervozna doma tie 4 hodiny nemaly konca