Sú tu mamičky do 25 rokov?

hanculka
8. apr 2008

ahojte nájdu sa tu aj taketo mlade mamičky?

barborenka
9. apr 2008

renika tak to mas super a babetko nechces uz vobec alebo az neskor

renika
9. apr 2008

vždy som chcela mať len jedno dieťa... Neviem, možno ma osvieti po pár rokoch a budem chcieť, ale naozaj, keď som si predstavovala volakedy svoju rodinu, tak vždy len s jedným mimčom...Neviem či som čudná, ale pre mňa je to úplne normálne a keď som bola tehu, tak som si to užívala, lebo som vedela, že je to naposledy

renika
9. apr 2008

baby, ale aj moju otázku ste odignorovali: Študuje tu ešte niektorá?

dannynka
9. apr 2008

renika...nie ja nestudujem 😉 uz som par rockov skoly von 😀 😉

barborenka
9. apr 2008

Inac ani ja som nechcela baby ked sme to rozoberali este na strednej skole a nakoniec som mala prva a este k tomu aj planovane

januliak
9. apr 2008

Renika ja nie, ja som bola hned po skole zamestnana, ja som na skolu nechcela ist, ale teraz sa chcem venovat jazyku, aby som si ho vycibrila, kym pojdem opat do roboty.

Nie si cudna, ved kazdy mame svoj nazor a kazdy to citim inak. Ja som vzdy snivala min. o dvoch a max. o troch 😉

pezincanka
9. apr 2008

Renika, Januliak, vy dve novembrove mladasky, tak sem ste zdrhli 😉 😉 😉

januliak
9. apr 2008

Zo zakladky ja nie som prva, spoluziak bol skor tatkom a zo strednej zatial o dalsich mimcach z nasej triedy neviem 😅 😀

dannynka
9. apr 2008

babulky rozlucim sa s vami mangel ma uz vyhadzuje od pc takbruu nocku vam.

😔 😔 😔

januliak
9. apr 2008

Pezincanka ja som aj tu aj tam 😉 Stiham 😝 😀

januliak
9. apr 2008

Bru noc dannynka 🙂

barborenka
9. apr 2008

aj ja sa lucim idem spinkat,dobru noc 😔

bybi
10. apr 2008

Dobre ranko 🙂 Nam vcera zblbol comp, tak som sa uz vecer pridat nemohla ☹

januliak
10. apr 2008

Bre ranko 🙂

ivka22
10. apr 2008

Ahojte maminy....

Renika, je to tvoj nazor a nikto ta zan urcite sudit nemoze...ja chcem deticky dve 🙂 s nejakym 2-3 rocnym rozdielom...

A ked si sa pytala, ci tu este niekto studuje...tak ano...ja som studovala aj pred tehu popri zamestanani...mala som externe studium, co mi velmi vyhovuje aj teraz...na rok som sice skolu prerusila, ale od septembra zase zacinam 🙂
Ale trosku sa obavam, ci to budem zvladat, dufam, ze ano 🙂

januliak
10. apr 2008

Ivka urcite budes 😉

ivka22
10. apr 2008

No snad ano , hi hi....
Len ci to vsetko vtrepem do tej mojej hlavy popri Sebastiankovi 🙂ň

Právo sa celkom "lahko" studuje .... 😠

januliak
10. apr 2008

Ale hej, aj ked to bude asi tazsie, ale ved my sme sikovne 😀

A kde studujes pravo?

renika
10. apr 2008

ahojte 🙂

ivka, tiež som študovala ešte pred tehu počas zamestnania externe. Teraz som v druhom ročníku a v máji mi začína skúškové. Študujem manažment podnikov plus verejnú správu. Maxim bude mať v máji 6 mesiacov a akurát vtedy začíname s príkrmami, tak som zvedavá ako to všetko zvládnem 😝 Bude to ťažké, hlavne ten máj a jún. Ak to zvládnem, tak v lete neviem čo budem robiť od šťastia 🙂 Ty budeš od septembra v ktorom ročníku? Chodíš na BVŠP? Tam mám jednu kamošku.

tiež som včera večer išla spať skôr ako zvyčajne 🙂

ivka22
10. apr 2008

Ja som uz totiz na druhej VS, prvu som nechala a nakoniec som sa dala na pravo...takze mam ukonceny len 1.rocnik...teda od septembra zacin v druhom....

Renika, ja som prave preto skolu prerusila na rok...tie prve mesiace som sa nechcela zapodievat knihami vobec pri malom...teraz len dufam, ze sa do toho dostanem...

A studujem na BIVS. /Bankovni intsitut VS Praha - detasovane v BA, pravna administrativa v podnikatelskej sfere /

bybi
10. apr 2008

Jej kocky, tak to vas obdivujem. Ja si neviem pri malej predstavit este aj studovat 😔 Ona je taky maly certim hyperaktivny 😀 😝

januliak
10. apr 2008

Mna VS nelakala, ale chcela by som si vylepsit jazyk a to aj nemcinu aj anglictinu a vzdy ma lakala rustina. A dufam, ze mi to vyjde, bo jazyk je u nas dost podstatny pri vybere zamestnania. Aj ked ma bavila moja robota, asi sa nebudem moct vratit kvoli prac. casu. Mala mi je urcite prednejsia...

ivka22
10. apr 2008

Januliak a co si robila pred materskou?

renika
10. apr 2008

ivka, to úplne chápem, že si nechcela byť nad knižkami a prerušila si školu. Ja som neprerušila a boli to veľké stresy ☹ Max mal 6 týždňov, keď som išla na prvú skúšku v zimnom semestri a popritom som bojovala, aby som z toho stresu neprišla o mlieko ☹ Keď dobojujem letný semester, tak budem veľmi rada...

janu, samozrejme, že malá je prednejšia

bellasandra
10. apr 2008

Ahojte,
ja by som este chcela jedno- ale len ak to stihnem do 30. a ak budem mat poriešený byt, inak asi nie 😅
Ja teraz robím ale na buduci rok chcem ist externe na VS, tak dufam, ze sa mi to uz konečne podarí.
🙂

barborenka
10. apr 2008

Dobre ranko baby,rozoberate skoly?Mna to teda nelaka ja by som si chcela spravit kurz maserky 😒

renika
10. apr 2008

barborenka, jaaaaj, masáž by mi teraz bodla 🙂

januliak
10. apr 2008

Ivka ja som bola ako shop manager (po nasom starala som sa o predajnu mobilneho operatora, takze som bola veduca a viedla ludi). Ja mam rada pracu s ludmi, je uzasne vidiet rozdiely medzi nimi a vymyslat im rozne motivacie, aby zabrali alebo udrziavali svoju sikovnost, ale bolo to aj narocne na psychiku, kedze vsetky problemy sa riesili cezo mna, kedze som bola prostrednik medzi majitelom modilnym operatorom a predajcami. A predajcovia to lahke teda vobec nemaju ako si vela ludi mysli.

barborenka
10. apr 2008

Aj mne 😉 Ja teraz neviem presne ale ked by som si chcela otvirit masazny salon staci mi kurz?zda sa mi ze musim mat aj skolu v takom odbore

januliak
10. apr 2008

Barborenka nemusis mat taku skolu, staci ti kurz a vystavenie zivnosti. Momentalne potrebujes ZL na skoro vsetko samostatne... 😒