Sú tu mamičky do 25 rokov?

hanculka
8. apr 2008

ahojte nájdu sa tu aj taketo mlade mamičky?

icerna
16. apr 2009

dobre ranko,no tak nahovorte tatina a musite prist na navstevu,ked pojdete s malou k doktorke 😉 a uvidis,ze aj skolku bude super zvladat 😀

rikarr
16. apr 2009

ahojte

zas nestíham tak len z rýchlika všetko ....... icerna veľká gratulačka ...takže budete mať zimné bábo ..... 😉 aj ja by som chcela ale my začneme asi až v lete.....chcela by som také jarno letné mimčo ....uvidíme.

dnes mám narodky a predstavte si že zas upratujem ..asi mi to prischlo už doživotne....ale musím už lebo posledné dni sme behali fuuurt po dvore a jedli sme také rýchle jedlá, domácnosť zanedbaná .....musím si nejaký nový systém vymyslieť ale ked mne sa nechce byť doma s handrami ked je tak pekne a večer už padám ako lata na gauč 🙄 nejako to poriešim,
dnes von nepojdeme doobeda, už som vyvesila pračku, umyla kúpelne, ešte si spravím lambáda rezy,možno niečo uvarím aby bolo aj na zajtra aaaa umyjem podlahy lebo sú fakt už hnusné a všade mám piesok lebo to naše dieť si tie topane nedá dole ked ide do vnútra...dnes musím aj na matike popracovať ešte ...poriadne zabrať ...a tak

baby poradte ako sa zbavíme plienok 🙄 som už z toho na prášky, cez den jej plienku nedávam a ona mi nepovie že chce cikať alebo kakať, jednoducho to spraví a potom z revom príde za mnou, ked sa jej pýtam či sa jej chce povie že nie alebo že neni púha 🙄 a sekundu na to sa poští .....

zabga88
16. apr 2009

no icerna dufam ze sa da nahovorit na navstevu on nerad chodi na navstevy ☹ ale daco skusime poriesit 😉

rikarr tak v prvom rade všetko najlepsie k narodenina vela stasticka, zdravicka a nech sa ti dari vo vsetkom 🙂

no k tym plienkam aj my sme sa ich zbavili ked bola mala vo veku tvojej 🙂 a tym sposobom ze ked sa pocikala som ju nechala a ona prisla za mnou ze studiiii 🙂 a odvtedy sa pytala aby viac nestudilo 😀 neboj aj tvoja sa naui chce to len cas a veeela trpezlivosti

rikarr
16. apr 2009

ona ked sa pociká tak chodí tak na široko a mrkoce 😅 ale ak je niečo zaujímavé okolo tak je jej jedno či studení či nie 🙄

budem skúšať ale až zajtra zase lebo dnes má len jedny tepláčky, ostatné sa sušia 😀

rikarr
20. apr 2009
icerna
20. apr 2009

ahojte,no rikar,ale mate doma riadneho jedoška 😀 čo si jej nechcela dovoliť?ale je krasnučka,kukali sme s malou videa 😉 a dakujeme za gratulacie,len keby mi nebolo stale zle a najhorsie je rano 🙄

claudinka
21. apr 2009

icerna tak super, ze to mala tak uzasne berie 😵 😵 paradicka

rikarr
21. apr 2009

vieš čo? povedala som jej že na ranajky je chlebík a nie keksík ktorý si vybrala

claudinka
22. apr 2009

eejha tak taketo nieco ma este len caka? 😀

rikarr
22. apr 2009

možno nie......niektoré deti sa vyšantia až v puberte 😎

zabga88
22. apr 2009

no aj viki sa vie riadne rozjedovat.

icerna ideme do nitry v piatok o štvrť na 10

renatka86
22. apr 2009

Ahojte!možem sa pridať?v máji budem mať 23 🙂 rodila som v 20tich 😉

kovkov
22. apr 2009

ahojte

ja este ne som mamicka , mam 22 r,, ale chcem sa vás spýtat, plánovali ste niektoré aj v takomto mladom veku bábo alebo to bola náhoda?
Moj frajer by strasne chcel babo(asi mu iz tikaju bio-hodiny 😅 , bo on je starsi o 9 a pol r.) a aj ja sice by som chcela , ale on zije v zahranici a ja sa tam tak na dlhsie este len chystam(teraz koncim Bakalara a vstetci, ze je to blbost nechat to, ale ked chceme byt spolu..... 😀 ) a straaasne dufam, ze sa nam to podari s byvanim, ze bude robota atd.....
Takze taka otazka, citite sa byt mlade alebo uplne v pohodicke si to uzivate???

claudinka
22. apr 2009

u nas to bolo planovane a rychle 😀 a ja si to naplno uzivam 😉

kovkov
22. apr 2009

tak to je super 🙂 claudinka

ja mam este k tomu aj podozrenie na reumatoidnu artritidu, tak by mozno bolo lepsie sko, kym neberem az take tazke lieky.....
musim sa poradit s doktorkou....

zabga88
22. apr 2009

vítam nové mamičky 😉

kovkov podla mna to neni taky mlady vek na dieťa ja som mala 18 a vobec som sa necitila nejako mlada skor naopak strasne velmi som sa tesila a teraz si to vychutnavam ked ma mala 2aj pol roka a ja mam 20. citim sa super.a či to bolo planovane? nebranili sme sa 😀

kkkatarinkaaa
22. apr 2009

ahojte..prave som vas objavila....ja sem este tiez patrim, mam 24 🙂

zabga88
23. apr 2009

kkkatarinkaaa vitaj medzi nami 🙂

majatob
23. apr 2009

ahojte 🙂
dlouho predlouho jsem tu nebyla a koukam same nezname tvare 😕
kovkov, ja jsem otehulila planovane v 19 (hned po maturite 😀 ) a prijde mi to akorat, ted ma Koblizek rok a su rada ze jsme na nic necekali.. 😀 😀 😀

kkkatarinkaaa
23. apr 2009

kovkov- my mame s manzelom medzi sebou rozdiel tiez 9a pol roka...teda on je ten starsi...nebol s tym a ani nie je absolutne ziadny problem...babtko sme si planovali pekne rok aj nieco po svadbe a tak to aj vyslo.inak, bc. som koncila aj ja, potom som sa hned vydavala.myslim ze sme spravili spravne, aspon to tak citim.
zabga88- dakujeeem 😎

kovkov
23. apr 2009

kkkatarinkaaa: tak to sme na to nejako podobne, este sa asi volas aj Katka, ze? 😀

kkkatarinkaaa
23. apr 2009

kovkov- no 🙂 asi ano, inak aj ja som Katka 🙂

kkkatarinkaaa
24. apr 2009

zabga- pozerala som si teraz tvoje fotos, je chutnucka...aj my by sme chceli Vikinku 🙂

rikarr
24. apr 2009

ahojte nové maminy aj tie staršie 😀

my sme plánovali tiež ...dom-svadba-bábo akurát sa nám to zvrtlo takže sme trocha otočili poradie -bábo-svadba-dom 😀 ale stihli sme to v tom roku kt. sme určili za ten onen 😝
som mala 21 ked sme zarobili 😝 a je to super....malá bude mať dva a ja 24 to je akurát ani mladá ani stará mamina.

pozerám že dalšia viki pribudne v auguste 😀 😎

my sme včra malej kúpili 3kolku za super cenu 1090sk to je fajn, nie?

kovkov
24. apr 2009

ahojte baby

inak asi nikde na nete som nenasla forum kde by bolo tolko pozitivne naladenych ludi....tento konicek je fakt super 🙂

kkkatarinkaaa
24. apr 2009

caute

kovkov- aj ja hovorim ze konik je supeeeer 😎

ikarr- myslis mna? noooo malo by to tak byt, len nech to dobre dopadne 😉

cukrik580
24. apr 2009

ahoj baby...smiem sa pridat?budem mat 22 a snazime sa otehu 🙂

rikarr
24. apr 2009

len sa popridávajte 😀 čím viac tým lepšie 😎 aj my sa budeme zase snažiť ...v máji 😀

kkkatka - áno teba.....vybrali ste krásne meno ....

ja som asi švihnutá ale zas som kukala po kočároch ....páči sa mi atlantic a firkon

cukrik580
24. apr 2009

no my sme si rok nedavali pozor a uz od noveho roku snazime a zatial nic ☹ ale sak raz sa to musi podarit 😀

kkkatarinkaaa
24. apr 2009

rikarr- aj ja si myslim ze kraaasne 😉 len pockaj, az to bude chlapcek 😎 ale aj toho budeme lubit 🙂

cukrik580- ahoj a vitaj 🙂 drzim palce nech sa to podari 🙂