Sú tu mamičky do 25 rokov?

hanculka
8. apr 2008

ahojte nájdu sa tu aj taketo mlade mamičky?

renika
10. apr 2008

janu, ty kokso, taká mladá a už si bola vedúca, viedla si ľudí, no neviem, či by som z takého fleku išla tak skoro na materskú 🙂

barbo, podľa mňa môžeš. Keby každý masér musel mať školu, to si neviem predstaviť.

januliak
10. apr 2008

Renika ja som to moc neplanovala... 😅 Osud si to zariadil inak 😉 Ale som stastna maminka naaaaaaaaadhernej dcerky 😵

renika
10. apr 2008

janu, osud to zariadil najlepšie ako mohol 😵

mimkao
10. apr 2008

Janka2121- jasné, že som sa neurazila... Tu mi pre zmenu hovoria, že rodím ako hruška... 😀 No možem ja za to...? 😀 😝
Januliak, mi ešte plánujeme piate bábo, ale až tak neskôr, teda, minimálne tie tri-štyri roky... Ešte by som chcela ďalšieho syna, žeby náš René mal bračeka a nie len tri sestry... Dúfam, že sa podarí... 😀

januliak
10. apr 2008

Presne 😉

januliak
10. apr 2008

Vzdy si chcela mat taku velku rodinu? Je to krasne a ja stale hovorim, ze clovek zisti, co je stastie az ked ma deti 😉

mimkao
10. apr 2008

Áno, vždy, pred tým, než sme sa zobrali, sme dokonca obaja chceli mať sedem detí. 🙂 Ale mňa to číslo už akosi prešlo... 🙂

hanculka
autor
10. apr 2008

ahojte, jatiež študuje v Prešove 2 ročnik teraz mám skuškove som zvedava ako to zvladnem , lebo sa nestiham učiť 😒

januliak
10. apr 2008

😀
To mne drahy hovori, ze prve tri su jedno ake pohlavie a tym stvrtym, piatym, siestym sa to koriguje... 😅 😀 😀 😀 Ale to mysli zo srandy.

rexika
10. apr 2008

Ahojte Ja by som chcela 2 deti. Druhe az ked si trochu porobime baracek,lebo sme sa stahovali ked som bola teh.v 8 mesiaci. Ked sa maly narodil tak sa nedalo nic robit lebo bol stale uvrestany teraz je zase na vsetko zvedavy ale uz je to o kustek lepsie.Muj mi skor povedal ze on chce mat 10 deti a jedneho nahradnika.Ked sa narodil Kuba tak si to rychlo rozmyslel, a povedal ze maminam nezavidi matersku,lebo ze to neni zadna dovolenka.On by na matrsku nikdy nesiel tak sa zatial majte akorat idem maleho uspat.Je abych nezabudla neviete nejaky trik jak maleho naucit zaspavat v postelke?on sa postavy a reve az dovtedy ked ho neveznem na ruky.Za radu dakujem 🙂

kotenko
10. apr 2008

ahoj rexika, moja sesterka to robila tak, ze maleho nechala vyplakat, lebo on nevedel zaspat bez nej... tak sa jedneho dna rozhodla, ze ho necha v postielke lezat az km sam nezaspi, vtedy jej plakal pol hodku, ale nakoniec zaspal sam... samozrejme ho chodila kontrolovat stale a nechala dvere pootvorene aby sa nebal a dala mu jeho oblubenu hracku do ruk, aby citim istou. zabralo to, na druhy den plakal o polovicu menej a do 3-4 dni uz pekne zaspaval sam, bez nej...

mimkao
10. apr 2008

Januliak... mne ani pri prvom dieťati nebolo jedno, aké pohlavie to bude a stááááášne som chcela mať syna. A keď mi na USG doktor povedal, že tomu bábu môžem pipíka iba dokresliť, cítila som sa urazená... 😒
Ešte aj do prvého roku, som dcérku stále obliekala do chlapčenských vecí, a snažila som sa z nej urobiť chlapca... Ach tá puberta... 🙄 Ale už keď sa mi narodil syn, zrejme sa naplnili moje vnútorné potreby 🙂 a už som dcéru nechala dcérou.
A teraz...? Vždy, keď napomeniem najstaršiu dcéru, nech je trošku jemnejšia a nechová sa ako chlapčisko, manžel na mňa spytavo pozrie a len poznamená, že buď neviem, čo chcem teraz, alebo čo som chcela pred tým... 🙂

kamajka
10. apr 2008

ahoj kotenko. vidiš nam temičku zamkli a tuto nechali ☹ škoda, mohli sme sa lepšie spoznať

janka2121
10. apr 2008

mimkao no hruška rodí 2x do roka. preto som ti písala že rodíš ako jabloň 😀

no a ja by som chcela ešte jedno ale až keď budem mať Janko 5-6 rokov. a potom sa uvidí

bellasandra
10. apr 2008

Ja som malu tiez chcela naučit nech zaspáva sama, ale ja som nikdy nevydrzala a ked plakala zobrala som si ju k sebe, teraz uz 2 mesiace konečne zaspáva tak , ze ju dám lezat k nam . ona pekne sama zaspinka a ja ju uz len prelozím do postielky 😎

januliak
10. apr 2008

Mimkao ja som chcela tiez chlapca 😉 Ale veci,co sme dostali vacsina je ruzova 😒 Ja som nemala kupenu ani jednu,vsetko bezove,zlte,zelene,biele ale aj modre...

bellasandra
10. apr 2008

No vidíte, teraz ma napadlo- je to mozno blbé, ale ja ked som sa dozvedela , ze budem mat dievčatko , tka som plakala, lebo som chcela chlapca. a nevedela som si zvyknut oslovavat ju dievčenským menom, stalé som mala v hlave ze to bude chlapec 😎 🙂

mimkao
10. apr 2008

Bellasandra, presne aj ja. Ja som si tak vsugerovala, že to bude chlapec, že v pôrodnici som k nej nechtiac stále hovorila v mužskom rode... To na mňa spolubývajúce kukali jak na blbu... 😠 😎
Janka, ja neviem, jak sa hovorí, to mi len každý na okolo hovorí, že ako hruška. JA som si už zvykla... Aj keď raz som sa strašne nahnevala na svoju sestru, keď mi aj s jej mužom povedala, že na mňa stačí hodiť trenky a som tehotná... Som to dlho nevedela rozchodiť... 😒 🙂

bellasandra
10. apr 2008

Mimkao- 😵
A také blbé pripomienky sa vzdy najdu, z toho si netreba nič robit. Ja ta obdivujem ze to zvladas- zvladate 😉

renika
10. apr 2008

baby, to je už nejaké čudné - aj ja som chcela chlapčeka. To všetky baby chcú mať synov alebo čooo? 😕 Keď mi v 20tt na ultrazvuku Dr. nevedela povedať čo to bude, každý mi hovoril, že tak to bude určite dievčatkok, lebo chlapčeka by bolo vidieť. Bola som smutná a stále som verila a dúfala, že to bude aj tak chlapček. V 25tt sme išli na 4D UZV a tam nám Dr. hneď povedal, že je to chlapček. Skoro som vyskočila od radosti. Ale na druhej strane, keď čítam, že sa niekomu narodilo choré bábätko alebo ide niečo také v telke, tak som strašne šťastná, že to naše je zdravé, či už by to bolo dievčatko alebo chlapček...

kamajka, akú tému vám zamkli? 😕

januliak
10. apr 2008

Ja som chcela chalana, bo sme v rodine same baby, ale zase z draheho strany su chalani, tak mala sa tam ma ako v raji 😉

Ja som z dvoch bab a drahy z troch chalanov, tak som dufala, ze to bude chlapcek, ale hned ako sa to dalo povedat, tak nam povedal, ze 100% to bude dievca a na 4D nam to len potvrdili a potom este 2x moj dr.... Dufam, ze nabuduce to bude uz chlapec. Drahy pojde zistovat ako na to ku kamaratovi, ti cakaju druheho chlapca 😝 😀

lululu
10. apr 2008

caute, pridam sa, ja budem mat v juli 24 🙂

januliak
10. apr 2008

Ahoj lululu 🙂 Tak ty mas doma dvojnasobnu radost 😵 Jednovajecne alebo dvoj?Asi dvoj,ked je chlapcek a dievcatko. Ty si nemusela riesit to co mi, ci radsej chlapceka alebo dievcatko 😉

lululu
10. apr 2008

🙂 dvoj 🙂 som stastna, aj kes som si myslela, ze to budu chlapci.. 🙂 takto je to krajsie 🙂

januliak
10. apr 2008

Tak tomu verim 😉

A vy este planujete dalsie?

renika
10. apr 2008

mimkao a čo pôrody? Ktorý bol najľahší a ktorý najťažší?

janu, druhý bude určite chalan. Poznáš ten čínsky kalendár?

lululu vitaj. Tak vy ste zabili dve muchy jednou ranou 🙂 Chcete ešte mimčo?

lululu
10. apr 2008

😀 vzdy som chcela 3.. ale neviem, ci najdem odvahu 🙂 kubko ma razstep pery a podnebia.., je toho dost a este aj skola.. takze v najblizsej dobe,asi 10 rokov 😀 nie.. ale clovek nikdy nevie 😉

mat dievcatko je super 🙂 ale aj chlapa 🙂 kazde je ine 🙂

malalady
10. apr 2008

januliak gratulujem aj s Tobiaskom k 5mesiačikom🙂)) nech ste zdravučkyyyy 😀 😝

januliak
10. apr 2008

Renika tak podla neho mala byt Kika chalan 😅 😀 😀 😀

Lululu ale ved rastep teraz krasne vedia spravit,aj ked teraz je to asi tazsie,kedze musi inak papat,ci to iba ked pije ako babatko z flase? Kolko mali,ked sa narodili?Aka bola reakcia tatinka,ked sa dozvedel,ze nie jedno,ale hned dve cakate?

januliak
10. apr 2008

jej dakujem malalady 😵 😀