Sú tu mamičky do 25 rokov?

hanculka
8. apr 2008

ahojte nájdu sa tu aj taketo mlade mamičky?

catelynka
5. máj 2009

Ahoj, môžem sa pridať aj ja? mám 24 rokov a 1,7 ročnu dcereku. Ja som z Lotyska. Nehovorim velmi dobre po slovensky ale snazimsa 🙂

sonicc
5. máj 2009

Ahojte,
mozem sa k vam pridat? Mam 21 a syn ma 3 a pol roka. Uz by sme chceli druhe, teda hlavne maly by chcel sestricku. Ma niektora z vas taka mlada dve deticky???
Zvladate to?

zabga88
6. máj 2009

ahojte babulky vitam vas medzi nami!

ja mam 20 a 2aj pol rocnu Vikinku 😉

rikarr
6. máj 2009

jé vítam nové maminky super že sa pridávate

ja len hlásim že sme choré .... takže máme núdzový režim vo všetkom

slunce3
6. máj 2009

sewas budem mať 21 v auguste a malá má 3 mesiace...
nieje tu niekto bratislava- vrakuna?

cukrik580
6. máj 2009

baby ja uz pod 22 nebudem mat..-.aj ked som hrooooozne chcela uz daavno...co uz...o desat dni budem mat narodkyyyyyyy...sa tesim ako male deco....asi prvykrat v zivote...ani neviem preco...

cukrik580
6. máj 2009

ahoj slunce...vidim ze si v 53. tyzdni...to je zaujimave 😀 😀 😀 😀

icerna
6. máj 2009

no ahojte baby,som rada ze sa pridavate 😀 vitajte vsetky 😀

sonicc ja mam tiez 3rocnu bambulu a som v 3.mesiaci,tak som sama zvedava ako to budeme zvladat... 😲 ale urcite to zvladneme,ved co ine mi ostava,ked som uz tehotna 😀 aj som to chcela hlavne koli malej

catelynka neviem ako rozpravas,ale super pises po slovensky 😀

cukrik tak dopredu vsetko naj,ja mam buduci pondelok 23 🙄 😉

zabga drzim palce nech to nieje nic vazne,čo určite ani nebude uvidis. to ti verim ze sa bojis,ale vsetko dobre dopadne 🙂

zabga88
6. máj 2009

icerna aj ja dufam a verim ze bude všetko ok 🙂

lolalola
6. máj 2009

zabga88, musis mysliet pozitivne...dufat v dobre, ale aj ratat so zlym(to, aby ta to potom nepolozilo)..ale neboj...urcite to dobre dopadne...

zabga88
7. máj 2009

dufam ☹

catelynka
7. máj 2009

Icerna,

Muz mi s tym pomohol on je slovak. Mi doma hovorim po anglicky. A ucimsa slovencinu z telky. 🙂

kkkatarinkaaa
7. máj 2009

catelynka- vitaj 🙂 na to, ze sa ucis slovencinu z telky-tak to si ozaj dobra! ide i to velmi dobre 🙂

zabga88
7. máj 2009

a to z tlky vies takto perfektne? aj pisat?

catelynka
7. máj 2009

Trochu mam problemy s pisanim, ale muz mi s tym pomaha. Slovencina je podobna rustine, a viem aj trochu rusky,takze je to o trochu lahsie. zijem tu uz skoro rok... 🙂

lenkabakova
7. máj 2009

ahoj,mozem aj ja k vam????na zaciatku jula budem mat 21 a moj malicky anjelik by sa mal narodit niekedy v strede juna...

sonicc
7. máj 2009

Dakujem za privitanie...
icerna, ved aj ja planujem druhe len kvoli malemu, predsa len 3 roky je uz vek ked mu je samemu smutno a ked vidi kamaratov v skolke ze maju surodenca,tak sa nieco naotravuje ze chce sestricku... 🙂
Ale ja studujem...od 1.6. nastupujem do prace...tak neviem,asi sestricku budeme musiet odlozit na neskor ☹

rikarr
8. máj 2009

zdravím vás baby a želám krásny víkedník .....my zas pracovný a neukážem sa tu asi tak poprajem našim Vikuškám všetko naj k meninkám 😉

zabga88
9. máj 2009

rikarr aj tvojej Vikinke všetko len to naj 😵

lolalola
9. máj 2009

slunce3, nechodila si na tokajicku ???..;o))ja som z ba z vrakune..

cukrik580
9. máj 2009

ahojte babyyyyyyyyyyyyyyy

sonicc
9. máj 2009

akosi je tu prazdno... 🤐

zabga88
10. máj 2009

no veruze prazdno

cukrik580
11. máj 2009

ahojcek

zuzanna427
11. máj 2009

ahojte. ja mam 23...zatial, 4-rocnu bambulku a do mesiaca bude na svete aj druhe bambino.

zabga88
11. máj 2009

zuzanna vitaj!!!

sonicc
12. máj 2009

Zabga ty neplanujes druhe mimino?

Vitaj Zuzanna, ja budem mat 22 a mam 3 a pol rocneho syna. A uz vies ci druhe bude chlapec??? 🙂

zuzanna427
12. máj 2009

ahojte. druhe bude na 100% chalanisko 🙂

icerna
12. máj 2009

ahojte baby,no dako ste sa sekli,ale asi radsej chodite po vonku,ked je tak krasne 😎

zuzana vitaj ,sme na tom podobne,ja mam od vcera 23 a 3-rocnu bambulu a v novembri cakame babo 😀

zabga88
12. máj 2009

sonicc ja nemam zatial na plane druhe i ked ma to obcas chyti 🙂