Sú tu mamičky do 25 rokov?

hanculka
8. apr 2008

ahojte nájdu sa tu aj taketo mlade mamičky?

rikarr
5. jún 2009

ahoj, no poslúcha ako poslucha ale dá sa to....a čo vy ? ste fit?

zabga88
5. jún 2009

no ja som daka skapata daka chripka na mna ide 😠

hathor86
5. jún 2009

NO ja jsem se povesila takove mlademu panu doktorovi kolem krku... docela koukal 😀 😀 holky, akorat jsem porad hrozne vystresovana ze potratim... pred 5 lety jsem hned v zacatku prisla o dite a ted se hrozne bojim kazdyho pichnuti nebo zaboleni v podbrisku... prosim, ze to mate taky, popichovani a pobolivani bricha... prosim vas, ze muzu bejt uplne klidna...

zabga88
8. jún 2009

hathor ty musis najlepsie vediet ci je to silne alebo nie. ak sa toho bojis tak radsej zajdi k lekarovy aby si mohla byt uplne ludna 🙂

zabga88
10. jún 2009

kam st všetky zmizli??? kaslete na mna, coooo??? 😀 😀 😀

mirka099
11. jún 2009

ahojte, mozem sa k vam pripojit aj takto pozde? mam 22 a moj syncek ma 1 rok.. tak co prijmete ma do zabehnutej particky???

hathor86
11. jún 2009

Jeeee, mirka099, mas krasnou fotecku v profilu 😉

hathor86
11. jún 2009

Jinak ja jsem tu taky teprve kratoucce, jak sis asi precetla, ale myslim ze vsehny budeme rady za kazdou novou maminku co sem mezi nas pribude, takze VITEJ MEZI NAMI... 😉

mirka099
11. jún 2009

dakujem pekne , zjtra si tam dam aj nejake novsie fotky... odvtedy uz Jakubko poriadne podrastol.. vidim ze aj tebe sa paci to meno.. mne sa pacilo uz odmala, vedela som ze ked budem mat syna ze to bude Jakub. dievca by bolo Emmka. 🙂

zabga88
12. jún 2009

ahojte babule 🙂

mirka vitaj medzi nami som rada ze sa takto pekne rozrastame uz len aby sme sem castejsie pisali 🙂

mirka099
12. jún 2009

ahoojte.... zabga88 tak je nacase pisat o sto sest, nie??? baby dnes som pomahala svagrinke balit sa do porodnice.. ked som videla tie malilinkate vecicky... booooze ako rychlo to vsetko ide... uz sa tesim na toho krpca, (jakubko uz vsak nebude njmladsi celn rodiny :( ) este nevedia co to bude, a o dva tyzdne ma uz termin! zrejme to bude prekvapenie az do konca 🙂 hathor to je mile ze sa chcete nechat prekvapit, som zvedava ci sa vam to podari 🙂 ako bude brusko rast budes coraz zvedavejsia....

aniska
13. jún 2009

nazdar zeny, vsetky vas zdravim🙂 ako vidim, nie je nas teda vela, prispevky pribudaju len tak nevea-navela..
ja som rodila prve zlaticko v 21 a teraz mam 23 a cakame druhe. ako ste to mali, planovali ste mimca take mlade?

mirka099
13. jún 2009

Ano, ja som planovala.. teda my sme planovali 🙂

zabga88
15. jún 2009

aniska my sme sa nebranili aj ked som vlastnee ešte nemala ani 18 🙂

a podme, podme, piste, piste dako sme tu zleniveli 😀

manika77
15. jún 2009

ahojte zienky dlho som tu nebola---nebol cas...a my sme planovali..podla mna to je jedno..a ked si mladsia si viac s dietatom rozumies potom v puberte 😖

zabga88
16. jún 2009

ahoj manika aj ja myslim ze je to lepsie ked je matka mladsia. mne sa kazdy cuduje ze co tak skoro ze preco som si neuzivala. take sproste otazky kladu ze az 😠
keby si chchem uzivat tak by som si uzivala 😀

hathor86
16. jún 2009

jj, vim, uz ted me rodina lanari 😀 ale ja se nedam!! jenze treba kamoska to nechtela vedet a pak ji ten doktor na UZ rekl " mate tam krasne zdrave miminko a vite ze budete mit kluka?" a ona mu na to nastvane odpovedela: "A vite vy ze jsem to nechtela vedet?" 😀 😀 ti chlapi jsou nekdy zvedavejsi nez sama maminka 😉 😀

Jinak manika, uplne s tebou souhlasim, i proto jsem chtela miminko ted, treba se pak za 20 let rozhodneme pro posledni miminko, ale ted Lukas chtel aspon 3 deti po sobe, aby si spolu mohli hrat. On sam je z 5 deticek 🙂

rikarr
16. jún 2009

ahojte

z rýchlika vás pozdravím, ako sa máte?
vítam nové členky klubu 😀

hathor86
16. jún 2009

holky, tak sem taky nektera napiste, at to nemusim byt pokazde ja 😀 😀 pak to vypada ze nemam na praci nic jineho nez ze sedim u konika 😀 😀 😀 😀

roka96
16. jún 2009

ahojte tak sa pridávam aj ja. Ja mám už 25 tento rok som mala ale syn sa mi narodil, ked som mala 24. Plánovali sme ho. Aj mna sa každý pýtal, že prečo už baby.. Tiež tie reči o užívaní... ale ja si dokážem užívat aj s ním.. a omnoho viac...

hathor86
16. jún 2009

vsak kdy jindy si clovek uzije sveho stesti nez kdyz ma kolem sebe spoustu tech malinkych mazlivych klubicek 😉

roka96 vubec neboj, me je 23, svoje prvni tehu jsem mela kdyz mi bylo 18, a prisla o nej hned v zacatku. ted cekam druhe mimi a straaaasne se na nej tesim. a ze nebudu vysedavat po hospodach? to jsem nedelala nikdy a tak mi to ani nebude chybet. Detstvi a "mladi" jsem stravila v lese anebo s deckama na taborech... a pod stan nebo na ryby, to se da i s detma. aspon to nebudou zadny panelakovy macky co se rozsypou sotva se na ne koukne nejaka ta rymecka... tyhle reci vubec neposlouchej, to vykladaji lidi co nemaji odvahu jako ty mit miminko za mlada, cekji do 30 a pak se divi ze to nejde... drz së a urcite si uzivej kazde mazleni s miminkem 😉 😀

roka96
16. jún 2009

hathor tak to máme podobné nás s manželom nikdy nebavili diskotéky krčmi a tak. nehovorím raz za čas. to sa dá aj teraz. a turistika naša srdcovka .. sa dá aj s našími anjelmi. dáme batoh ja so svačinkou manžel s drobcom a je to. a nikdy som nebola štastnejšia . teraz má syn rok a ja už by som chcela aj druhé bábatko.. už mi to chýba. tak rýchlo vyrastú.. a my už budeme mat za tým a tí druhí len pred sebou... ja si myslím, že ked ma človek názor, počkat do 30 a pod tak na dieta nebude pripravený ani v 30. Proste dieta zmení život a poriadne to je pravda.
ale to neplatí na takích, čo nemajú dieta z finančných dovodov. my sami sme chceli najskor byt a ako také zabezpečenie a mali sme štastie, že sa nám to podarilo..

hathor86
16. jún 2009

navic si myslim ze 24 na mimi vubec neni malo... jsou tu mnohem mladsi maminky nez jsi ty... 😉

roka96
16. jún 2009

ved ja viem. ja som ho chcela už od nejakých 16 😀 ale chcela som mu aj dat všetko čo chce a čakat sa oplatilo.... možme si vychutnávat materstvo spolu s manželom naplno ...

hathor86
16. jún 2009

my s Lukasem bydlime v pronajatem byte a chteli bychom na jare zacit stavet domecek... nasli jsme levny pozemek, a ted si poslechni, 100m od lesa s vyhledem na krasne udoli... 😀 do mesta to mame 14 km, coz je uplne krasna vzdalenost... vesnicka ma 150 obyvatel a je zasazena do krasne prirody 🙂 v zime se tam da jezdit na bezkach, protoze tam byva hodne snehu... ve stredu vesnicky romansko-goticky kostelik... proste starobyla dedinka... naaadhera 😀 dole v udoli stoji stary vodni mlyn a tece tam krasny potucek... no proste jako v raji 😀 😀 😀

iwusca
16. jún 2009

ahojte
mozem sa pridat aj ja? 😉

ja mam 23 a v septembri cakame dcerku a bude sa volat Ema 🙂....zatial som este v zahranici lebo som mala do maja skolu ale v piatok uz letim konecne domov po troch rokoch 😀

my sme babo neplanovali ale na druhej strane sme sa ani nebranili 😎 chceli sme babo skoro od zaciatku co sme s priatelom spolu a dnes su to presne 3 roky 😀
zatial budeme byvat u mojich rodicov v rodinnom dome a casom si chceme postavit vlastny. Nasi maju dost velku zahradu takze na taky mensi domcek tam este miesto je.. Obidvaja sme vyrastali na dedine takze o byte v panelaku sme ani neuvazovali. Radsej sa par rokov potlacime u nas ako byt v nejakej kralikarni a bat sa pustit deti von 😝 a ked vidim tie dnesne panelakove deti tak mi je ich az luto. Stale su chore, maju milion alergii a uz ani poriadne nevedia ako vyzera zive zvieratko... 😒

a co sa tyka toho uzivania....myslim si ze 23 rokov nie je zas tak malo a ja som si uzila dost. 😎 a okrem toho som nikdy nepreferovala diskoteky..radsej som si isla s kamaratmi niekam sadnut na pivko alebo kofcu a to mozem predsa aj s babom....alebo v lete rada chodim na festy ale nie tie mega ako Pohoda a Hodokvas ale na take mensie "rodinne" vacsinou je to folk a vidala som tam vela rodicov s malymi detmi takze tiez nevidim problem... a podla mojho nazoru je trochu divne mat prve dieta okolo 40-tky...ved to uz su dost vysoke rizika aj pre babo aj pre mamiinu a potom ten vekovy rozdiel...no neviem podla mna je to divny trend dnesnej doby....

no hadam staci na zaciatok, ale som v praci tak co mam robit 😀 😎

lamada181
16. jún 2009

ahojte baby tak vas asi trosku prekvapim mam 24 A mam 2 deti v 20 som mala dcerku pauliku ta uz ide mat 4 roky a pred rokom som porodila syna patka ten ma 11 mesiacov no co mozem sa pridat k vam

hathor86
17. jún 2009

lamada181, nas uz tady nic neprekvapiii 😀 poradne si procti profily nekterych maminek, pak asi budes prekvapena spis ty 😝 teda neni to muj pripad... 😢 ale prvni dite jsem cekala kdyz mi bylo 18, jen se mu chtelo moc brzo na svet... 😉

hathor86
17. jún 2009

Tak holkyyy, kde to vazne? nikdy nezastihnu chvili kdy by se tu neco delo... 😒 😒 kdy bych si mohla s nekym povidat.

roka96
17. jún 2009

hathor počkaj ked sa narodí!!!!!! a inak predstavila som si vaše bývanie čista romantika aj ja chcem..... 😉
my tiež túžime po dome ale všetko sa uvidí no nie????