Súkromná klinika jednodňovej chirurgie Bratislava a okolie. Poraďte!

adejka
17. feb 2010

Má niekto dobré skúsenosti, resp. referencie na nejakú súkromnú kliniku jednodňovej chirurgie v BA a jej okolí?

danulik
17. feb 2010
adejka
autor
18. feb 2010

oni operujú len v Leviciach tušim

adejka
autor
18. feb 2010

ma niekto skúsenosti s klinikou Sagax? oni su v Dunajskej Strede

maznacik007
18. feb 2010

ano ja mam dobre skusenosti so sagax.... velmi mily vsetko super... dala som si cez nich robit aj preoperacne vysetrenia v den operacie mi ich urobili za 800 sk /ja prepocitavam na sk este/ aj celkovo starostlivost a tak bola som velmi spokojna...

tinatulipanko
18. feb 2010

ma niekto skusenosti s jednodnouvou chirurgiou , kde sa robia laparoskopie. Svagrina musi ist a rada by isla iba do jednodnove .
dakujem

maznacik007
18. feb 2010

tina.. ja som tam bola na laparoskopii... 😉 plati co som popisala vyssie

tinatulipanko
18. feb 2010

V Dunajskej Strede si bola na Laparoskopiu ? A prosim Ta , kolko to asi tak stalo ?

adejka
autor
18. feb 2010

dakujem za pozitivne info. mne je to v podstate jedno čo to bude stať, ide mi skôr a ten pristup a všetko okolo toho

adejka
autor
18. feb 2010

ja som si cez google pozerala, no nenašlo ich vela, ešte sukromna nemocnica medissimo...bol tam už niekto na operacii? je to nove len v maji 2009 to otvarali

maznacik007
18. feb 2010

tinatulipanko.. ja som bola na laparke aj na hsk sucasne... ty ja to preratavam vsetko na koruny tak okolo 8 000 ma to vyslo a aj predoperacne mi robili... ale skus tam zavolat sestricky ti povedia... v pohode..

pupava36
18. mar 2023

@adejka operuju aj v Moste pri Bratislave, bola som tam operovana.