• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Superstar. Sledujete ju?

8. septembra 2009 
No moj tu už zaspal pri mne na posteli...asi nezvládal tie spevy... :grinning: :grinning:
28. okt 2007 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja blbá, že máte celý týždeň, šibe mi už asi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. okt 2007 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veď tá rekapitulácia nejde :frowning2: Heeeej, ja chcem Berkyho podpazušie!!!
28. okt 2007 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Renika - to budú tie hormóny... :grinning:
28. okt 2007 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no super, markíza to pekne zvorala. Ja tu čakám s mobilom v ruke na rekapituláciu a oni dajú film, sú normálni?? :angry:
28. okt 2007 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
renika, ked ti to tak moc chyba, zajtra mozes pozerat cely den :sweat_smile:
http://superstar.markiza.sk/index.php?option=com_content&task=blogcategory&id=59&Itemid=256
28. okt 2007 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ty chceš asi fakt to auto, že? Aj ja musím hlasovať, mám príkaz od muža :grinning: ...ale nie na speváka, ale za auto :grinning: :grinning: ...
28. okt 2007 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no drnda, tak od teba som to nečakala, že akurát ty mi chceš vyfúknuť to auto :angry: :angry: Ale, asi ho aj získaš, lebo ja o chvíľu rodím a potom už bude asi Superstar pre mňa tabu aj celé hlasovanie :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. okt 2007 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nejde, ja neviem, asi nestihaju. aj vcera bola smotanka a nestihali, tak uprostred slova strih na reklamu a basta. takze podpazusie sa nekona... snad ten link od Ikke nam ostava...
28. okt 2007 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale tam tá rekapitulácia ešte nie je alebo som slepá?
28. okt 2007 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
renika, terazky sup pekne do postielky a ked sa vybuvinkas, zapnes net a kuknes :wink: :sweat_smile:
28. okt 2007 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne ako pise Olianko,aj mne pripominala Ivana Hečkovú :grinning: :grinning: :grinning:
28. okt 2007 o 23:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
renika,presne aj my sme si to doma vsimli,ze Marcel rozpraval ako sa o seba strasne stara a nemal oholene pod pazuchami :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. okt 2007 o 23:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte, no ja mam obavu ze poleti vierka- ona ma krasny hlas, ale mala este trochu pockat, kym to bude akosi viac chapat...Uz dve kola to odst zvrzala. Krak spieva v pohode, ale je to desna nuda :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ja osobne patrim do antiklubu Berkyho- toho nemusim...
No ja mam obavu, ze vypadne moj metlak- jeho komunita nie je zrovna aktivna v takejto sutazi :zipper_mouth: co ma bude mrziet, ale prezijem :grinning:
29. okt 2007 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute kočky, no podľa mňa včera naviac hviezdili Kruté Vianoce... :grinning: :grinning: :grinning:
29. okt 2007 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
ja by som vyhodila Kraka, ale myslím, že ani Konrád, ani Krak, ani Vierka či Domča nevyletia...majú silné funkluby :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...
ako som písala včera, podľa ľudí to tipujem na Natáliu, aj keď mne sa nezdá na vypadnutie...lenže podľa rôznych príspevkov sa najmenej akosi spomína medzi ľuďmi... :unamused:
29. okt 2007 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte, mam blbeho tusaka ze pojde Natali :frowning2: :frowning2: :frowning2: u mna by letel Krak, aj s dverami :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. okt 2007 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cat - presne máš ten istý názor, ako ja...
29. okt 2007 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dufajme ze to nevyjde, ja mam Nati moc rada, ale ked uvazujem realne ze kto hlasuje... :confounded:
29. okt 2007 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ved to...ked som videla tie soplandy, ako tam pri Konrádovi hulákali... :stuck_out_tongue_closed_eyes: lebo ked si vezmem suma-sumárum...Robo má chytených rockerov, Vierka, Domi, Marcel, Mišo - tí sa lúbia väčšine, teraz si to asi zachránila aj Ivana, no a jedine mi tam vyskakuje Krak - ale to je zasa východ, tak už len Natka...ale dúfam, že sa mýlime...
29. okt 2007 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čaute baby - no podľa mňa by mal vypadnúť Konrád, nie je mi dvakrát sympatický :grinning: Ale mám pocit, že vypadne Krak, mne je sympatický, ale ten prejav teda moc zaujímavý nie je :unamused: Tak mám pocit, že asi pojde on....
A včera sa mi páčili Robo a Ivka - konečne :grinning: lebo už mi začínala liezť na nervy, ale včera jej to vyšlo :slight_smile:
29. okt 2007 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som v momente vyšupla Natáliu,...na to, aká bola v semifinále skvelá, tak je teraz hrozná....a to bolo pritom moja favoritka.... :confounded:
29. okt 2007 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jul...tak som nemala halucinácie... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: možno to spravil ako retro na ADELU z predchádzajúceho kola...chachacha :grinning: :grinning: :grinning:

a vypadnúť...podľa mňa Natália, zdá sa mi neúprimná...hm...ale asi vypadne Krak... :sunglasses:
29. okt 2007 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Presne tak, janino, mala by vypadnúť Natália, už dlhšie sa nám javí ako "skvelá herečka". Na tejto babe nevidím štipku úprimnosti a naviac sa mi nepáči ako ju Dara okato stále tlačí vpred.
29. okt 2007 o 13:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, tak trochu od veci, ale chcela by som vás poprosiť o hlas pre našu slečnu, ak sa dá každý deň, máme číslo 172, ďakujeme

http://www.babyportal.cz/soutez-2kolo/
29. okt 2007 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monkula,zahlasovane :wink: a inak, krasna foto, spinka tam ako anjelik :sunglasses:
29. okt 2007 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cat, ďakujeme...
29. okt 2007 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ma aj od nas :wink:
29. okt 2007 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zahlasované.... :grinning:
29. okt 2007 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
páči sa... zlaté bábo... :wink:

a ešte k superstar, ani mne sa nepáči, že dara tak dáva najavo, kto je jej favoritka :angry: :confounded:
29. okt 2007 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok