Superstar. Sledujete ju?

vilki
30. sep 2007

caute, sledujete superstar?
🙂

leva
5. nov 2007

Nemam rada Kraka,nech vypadne,no este viac by so chcela nech odleze ten zasran namalovany 😝 Uz som na neho alergicka ked ho len zahliadnem 😝

monatko
5. nov 2007

ja som napr. nemusela a ani nemohla Schindlerovu, ale ako spevacku som ju uznavala.. skoda, ze jej nema kto robit pesnicky

cat
5. nov 2007

leva ja by som poslala oboch 😀 vcera som zabudla usta zavriet co Konrad povedal porote, zasran drzy namysleny.
A vlastne je mi ho luto, v 1 rozhovore jeho mama povedala ze takyto ostal ked sa im rozpadla rodina, ked otec odisiel s nejakou kurvou.

leva
5. nov 2007

Cat co povedal?asi som prepocula.

certica
5. nov 2007

leva, vraj kazdy moze mat zly den a on za to nemoze, ze ho mala dnes porota

leva
5. nov 2007

To vazne 😲 Tak to je sila,este tu svoju neschopnost zvalil na porotu,neuveritelne.

certica
5. nov 2007

chcel byt velmi vtipny, ale bol trapne drzy

leva
5. nov 2007

No dnes budem pozerat a duuuufat ze vypadne,aj ked tomu neverim.

ikke
5. nov 2007

ja ze povie - kazdy ma svoje dni, ja som dnes dostal kramy 😝 😅

meggi
5. nov 2007

ja si nemyslím, že to myslel vážne - moj názor je, že to chcel odlahčit a bol si vedomý, že to odspieval fakt hrozne. On by mal rozhodne vypadnut. Ja najviac fandím Dominike a Ivke - tie su také podarené a spievajú dobre - aj ked včera som ich nepočula, videla som len záver. Ale Šimko v rokovom kole zaspieval fakt dobre, len výzorovo mi akosi nesedí...

leva
5. nov 2007

Jasne ze by mal vypadnut,no pubertiacky to nepripustia,budu posiela sms ako splasene,len nech nevypadne ich zasran.

erika153
5. nov 2007

nera suhlasim s tebou do bodky... 😵 ked si predstavim, zeby sla superstar bez obrazu tak by sme mozno inak tych ludi sudili...

jul
5. nov 2007

ale konrad by bol urcite najslabsi 😀 keby sme ho nevideli 😎

erika153
5. nov 2007

jul bezkonkurencne 😉 😉

tribitka
5. nov 2007

no konradovi by som nedala hlas aj keby mi peniaze núkali, hanba...
a ešte bol po tom strašnom spievaní bez textu hrdina..... 😠 😠

erika153
5. nov 2007

http://www.superstar.markiza.sk/index.php?optio... inak tu si mozte precitac o vcerajsom kole a nejake ohlasy ludi pod clankom. 😵

jul
5. nov 2007

musim si to pozret na nete,ja som to cele nevidela ako spieval konrad 😠 musela to byt pekna sranda ked mu vypadol par krat text 😅

monatko
5. nov 2007

erika, aj ti viem povedat vekovy priemer tych prispievatelov 😀 😀

erika153
5. nov 2007

monatko tiez si myslim,,, inak mne sa nepaci ze su tam taki mladasi, mali dat vekovu hranicu aspon nad 18 rokov,lebo takto to je cele fraska...

jul
5. nov 2007

erika,ved na to je tam KRAK 😅 😅

jul
5. nov 2007

on by mohol hrat v rozpravke nejakeho pecivala 😀

luciferova
5. nov 2007

citujem "Prekvapením v tom negatívnejšom zmysle bol Martin Konrád, ktorému porota nepovedala veľa lichotivých slov. Na jeho obhajobu ale treba povedať, že pesničke sa naozaj veľmi venoval, no jednoducho mu akosi „nesadla" a on sám si bol toho vedomý. Preto bol po generálke nie veľmi dobre naladený a neustále si skladbu púšťal dookola, aby sa mu ešte viac vryla do pamäte. Preto ho treba pochváliť a podporiť, horšie by bolo, ak by vôbec nemal snahu zdokonaliť sa, ktorú on rozhodne mal."

tak baby, ja fakt neviem, co sa nam nepaci! ved ten Konrad je taky snazivy a dobry chlapec, pracuje neustale na sebe a chce byt superstar! 😝
co za debila to pisalo? to musel byt tiez nejaky vymyty teenagersky mozog 😅

fuj, dufam, ze dnes vecer ZMIZNE!

luciferova
5. nov 2007

a este to opakovanie slova prekvapenie.... 6x v takom textiku - no ubohost☹ takto nepisu ani deti na ZS

jul
5. nov 2007

tak strasne sa tej pesnicke venoval,ze zabudol aj jej nazov 😅

luciferova
5. nov 2007

jul - no, trko 🙄

jul
5. nov 2007

uz sa to blizi,
dufam,ze vypadne konrad,krak alebo ivana 😝

inac nechapem preco mala natalia menej hlasov nez ta otrasna ivana 😠 to kto jej posiela sms-ky? sak je strasna 😝

radoslava
5. nov 2007

Pripajam sa bol hrozny a dufam ze pojde. A este ako sa tvaril zdrveno ked spieval taky pubertalny flegmoš.

augustovka
5. nov 2007

no ja vam musim oponovat mne sa ivana moc paci!ale kolko ludi tolko chuti

radoslava
5. nov 2007

Erika presne tak mali dat vyssiu vekovu hranicu fakt su tam deti akurat Krak to zachranuje 😀

dadka212
5. nov 2007

Už som to spomínala mužík túto sériu volá zlatá brána 😕