Sušička prádla LG

summerlili
22. aug 2016

Pekný deň všetkým.
Mám v pláne kúpiť sušičku prádla značky LG. Máte niektorá ? Ak áno, ktorý typ ?
Len pre vysvetlenie, práčku mám tiež LG a chcem mať (možno zbytočne) oba spotrebiče (keďže budú na sebe) rovnakej značky.
ĎAKUJEM 🙂

borka82
22. aug 2016

@summerlili Ja mam pracku a aj susicku LG, kupovali sme to ako set, spokojna som, len treba po kazdom suseni vycistit filter a vyliat vodu z nadobky, lebo podla mna je inac pradlo vlhke. Aj ked mi na predajni povedalii, ze to staci cistit a vylievat az ked mi to bude signalizovat susicka. Inac je naozaj dobra. Susim v nej aj paperove bundy a zatial prezili vsetky 😉

evittam
22. aug 2016

@borka82 No to ti peknú hlúposť povedali - jasné, že to treba čistiť a vylievať vodu po každom sušení - ja mám teda aj práčku aj sušičku BOSCH ale robím to po každom sušení - väčšinou je tá nádoba na vodu úplne plná - ak by som ju nevyliala tak neviem.... 😀 . To bol určite "odborník" čo ti to poradil. Treba si vždy riadne naštudovať návod na používanie....

luciakozmova
22. aug 2016
Používateľ luciakozmova je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od luciakozmova.

Ahoj. Ja mam doma LG RC 70555ah6m
Ked som kupovala bola to top 5 susicka na heureke. Kupila som z hejka ale vidim ze teraz je na to akcia v henry ale ten eshop nepoznam tak neviem. Tu je nan recenzia nieje tam vela o tom pisane ale aspon nieco
http://recenzuj.sk/elektronika/susicky/2372/lg-rc7055ah6m-recenzia-2

Dizajnovo sa mi velmi paci

summerlili
autor
23. aug 2016

@borka82 Vďaka. Prosím, aký máš typ ? Myslím číselne.

summerlili
autor
23. aug 2016

@luciakozmova ja som si práve dizajnovo (pretože kvalitou a vybavením sa mi všetkých 6 typov zdá veľmi podobných) vybrala sušičku, do ktorej je vidieť; vyzerá presne ako pračka a budú na sebe postavené.
Túto Tvoju som pozerala, ale má uzavretý predok 😒.
Máš ju postavenú na sebe ? Nie je s tým problém ?
A čisto náhodou, taký medzi diel medzi sušičku a pračku, na ktorú sa dá postaviť kôš s prádlom, tam nemáš ? Lebo LG ju neponúka, len klasický medzi diel.

borka82
23. aug 2016

@summerlili ja mam RC8055AH1Z Nie je do nej vidieť a mam ich vedľa seba. 😉

summerlili
autor
24. aug 2016

@borka82 ešte raz vďaka za odpovede. Zatiaľ zo 6 sušičiek LG vyhráva tá Tvoja. Oproti mnou pôvodne zvolenou jej niečo chýba, tak sa chcem opýtať ak môžem.
Chýba je tzv. hybridné sušenie (netuším čo to je), Eko sušenie, rýchle sušenie a signalizácia vlhké na sušenie. Chýbajú Ti tieto programy v sušičke ? (Alebo ide len o nové vylepšenia, ktoré ani nepoužijem 😉 ).
Pekný deň.

luciakozmova
24. aug 2016
Používateľ luciakozmova je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od luciakozmova.

@summerlili mam ich vedla seba

borka82
24. aug 2016

@summerlili ja pouzivam dokola tie iste programy: bavlna (to pouzivam na uteraky), program na rifle, program na objemne pradlo (ked periem navliecky a plachty), program na zmiesane pradlo (tam zvysujem teplotu zo Skrine na velmi) - toto pouzivam asi najviac, este pouzivam aj program na Sportove oblecenie. Moja ma aj Rychle susenie, ale to ani neviem ci som pouzila niekedy. To ostatne su uz asi naozaj nejake vylepsenia, ktore mi nechybaju kedze ich nemam. 🙂

rasss
7. nov 2016

@summerlili ahoj. Akurat vyberatm susicku LG. Tiez by som chcela aby bolo do nej vidiet 😀 Pre ktoru si sa nakoniec rozhodla? A ako si spokojna?

dnp
8. nov 2016

Ahoj ja ti odporúčam kúpiť sušičku LG zo stránky HEJ.sk. Máš dopravu zadarmo, dobré ceny, rýchle doručenie a navyše sa dá uplatniť zľava http://www.kuponyzdarma.sk/hej-sk/ tak hádam som pomohla 🙂

summerlili
autor
8. nov 2016

@rasss nakoniec som sa rozhodla pre RC8055AH1Z. A spokojna budem urcite, len co si ju kupim ;). Peniaze museli ist na ine nevyhnutne veci, ale teraz v novembri na nu prisiel rad. Recenzie skvele, uz sa v nej len "naucit" susit pradlo 🙂. Zatial nemam vybratu stranky, cez ktoru ju kupim, ale urcite rozhodne cena a doprava. Vdaka este raz za tipy

jasminka
7. dec 2019

@borka82 prosím ta, na akom programe susis paperove bundy?